Skocz do zawartości

Zdjęcie

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę?

261 odpowiedzi na ten temat

#141 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 27 czerwiec 2008 - 21:18

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? Nieraz dobrze jest jak da rade koło troche pobić to wtedy zluzuje się ja tak miałem na górnym walcu tym co komora się otwiera wewnętrzny pierścień pękł na pół w łożysku

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? Dzisiaj, 09:03
  •  

#142 Share at_horses

at_horses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 29 czerwiec 2008 - 21:04

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? były pokazane w artykule wTop agrar albo w profi. są to długie rozszerzające się listwy, proste lub w kształcie półksiężyca. Jedyny problem z nimi to nie można ich nigdzie kupić...
mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

#143 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 30 czerwiec 2008 - 14:12

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? A może masz gdzieś ten artykuł i dałbyś rade wkleić go na forum, lub wysłać mi go na e-mail.

#144 Share DorisMOTOOIL

DorisMOTOOIL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 17 wrzesień 2008 - 10:24

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? witam,
zapraszam do Katowic :lol:

www.moto-oil.com

#145 Share przemal_1989

przemal_1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 11 listopad 2008 - 20:26

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? Witam forumowiczów. Od pewnego czasu nurtuje mnie pewna sprawa a mianowicie czemu Korbanek jest monopolistą na polskim rynku jeśli chodzi o maszyny grupy AGCO i nietylko. I jak dziś rozmawialismy z kolesiówką od PP to powiedziała że najważniejszy jest pomysł a potem wykonanie, i teraz chce was zapytać czy sensowne byłoby starać sie o dealerstwo CLAAS`a fendt`a itd.

Z góry dziex za odpowiedzi.

Pozdrawiam Przemal_1989
Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

#146 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 listopad 2008 - 21:25

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? nie

to sie nazywa kolego OFF TOPIC
ale skoro juz pisze posta to przedstawie swoja hipoteze.
MF i ciagniki CLAAS to tylko pojscie "za ciosem", swoje filie zbudowali przede wszystkim na kombajnach CLAAS (sporo zyskow czerpali tez wiadomo z ciagnikow FENDT i kombajnow buraczanych STOLL), gdy PGRy zostaly prywatyzowane. sprzedawali tyle kombajnow ze mogli rozwinac swoje przedsiebiorstwo, zbudowac filie i teraz nikt nie ma po co wchodzic na rynek, bo:
1. nie sprzeda tak "tanio" sprzetu jak korbankek
2. bedzie ograniczony najblizszym terenem, a korbanek ma cala polske i nie tylko

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#147 Share toniekmf255

toniekmf255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 634 postów

Napisany 11 listopad 2008 - 22:06

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? i wszystko jasne :lol:
Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

#148 Share przemal_1989

przemal_1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 10:36

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? korbanek z tanim sprzetem heh dobre sobie:P
Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

#149 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 10:46

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? "tanim" to nie znaczy to samo co tanim, ale daje takie oferty, ze inni wymiekaja z konkurencji, a co dopiero jakby ktos chcial sprzedawac ktoras z tych marek.
znajdz cos tanszego w takim wyposazeniu z jakim serwuje korbanek w mf.
fendt kiedys byl niewyobrażalnie drogi - teraz to norma, bo wiekszosc konkurentow oferuje to co fendt, wiec i ceny maja podobne.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#150 Share iron

iron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1397 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 21:40

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? no i korbanek ma w fabrykach upusty bo bierze dużo tego a nie kilka sztuk w roku,tak czy inaczej mamy monopolistę na te marki i teraz to on dyktuje warunki w polsce

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 22:41

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? ale mamy też inne marki ciągników, dzięki czemu ten monopol nie jest taki groźny. Swoja droga CNH tez mam taki sam układ (z tym że dilerzy mogą sobie klientów podbierać, nie ma rejonizacji jak u korbanka) i marża dla polskiej centrali to około 15 % ceny ciągnika

#152 Share maksio

maksio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 04 luty 2009 - 19:31

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? Ja kupuję u Korbanka i jestem bardzo zadowolony. Wszystko ma, a jak nie ma to sprowadzi. Jego ludzie są profesjonalistami, bardzo uprzejmi. Po prostu znają się na rzeczy. Ja jestem za korbankami, proszę zobaczyć na jego serwis http://korbanek.pl wszystko się znajdzie co potrzeba.

#153 Share Fendt310

Fendt310

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 07 luty 2009 - 21:24

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? A słyszeliście o Agrotechniku w Tafiłach (mają też oddział z maszynami w Stawiskach). Nie mają nowych Fendt'ów ale mają dużo nowych i uzywanych maszyn a jeśli chodzi o części do Fendt'a itp to mają wszystko jak nie na stanie to na zamówienie. Oto ich stronka:
http://agrotechnik.com.pl/

#154 Share OPTIMUSpRIME

OPTIMUSpRIME

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 09 luty 2009 - 06:25

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? ale sobie sami dajecie reklamy :lol: nieźle .każdy sposób dobry:P admini powinni zakazać kryptoreklamy i używania nazw firm.za reklamę niech płacą:lol:

#155 Share Fendt310

Fendt310

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 09 luty 2009 - 16:32

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? Co zażucasz mi że jestem z Agrotechnika? Skoro tu nie można pisać o firmach w których można kupić części do Fendt'ów itp to jak mozna poinformować kogoś o "konkurencji" korbanków?

#156 Share MATIOS85

MATIOS85

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 07 maj 2009 - 18:21

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? witam!
jestem nowy na forum więc proszę o wyrozumiałość. troche o temacie. kupiłem fendt 309 vario i notabene od monopilisty korbanka. nie jestem do końca zadowolony z ceny ale zdaje sobie sprawe ze Fendt kosztuje wiecej niz inne marki, ale po przetestowaniu kilku czołowych marek wybrałem właśnie ten sprzet. znajomy pojechał po fendt-y serii 700 i 800 vario za odre kupił nieco taniej niż u korbanak ale sadze ze roznica ta wynika raczej z niskiego wówczas kursu euro. pozostał tylko problem serwisu który mimo wszystko sprawuje d.h. korbanek i tu wlaśnie zaczynaja sie schody. z doswiadczen zauwzylem ze ceny M-F i Claas nie sa az tak bardzo wygorowane i w porownaniu np do SDf to wygladaja nieźle. pozdrawiam

#157 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 07 maj 2009 - 19:11

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? Kolego wiesz ile kosztuje przegląd w d-fie ? Nie sądzę aby któraś marka miała taniej...

#158 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 07 maj 2009 - 19:17

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? przegląd MF 5455 po 50rbh kosztował bez dojazdu 960 zł, czy w Agrofarmie będzie znacząco taniej???, kiedy ja się dowiadywałem to powiedziano mi że pierwszy przegląd to 900zł

#159 Share miszka31

miszka31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1138 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 07 maj 2009 - 21:43

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? ja pierwsze dwa prrzeglądy miałem gratis i materiały też, teraz mam mieć następny zobaczymy jaki koszt.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 06 sierpień 2009 - 18:36

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę?

to sie nazywa kolego OFF TOPIC
ale skoro juz pisze posta to przedstawie swoja hipoteze.
MF i ciagniki CLAAS to tylko pojscie "za ciosem", swoje filie zbudowali przede wszystkim na kombajnach CLAAS (sporo zyskow czerpali tez wiadomo z ciagnikow FENDT i kombajnow buraczanych STOLL), gdy PGRy zostaly prywatyzowane. sprzedawali tyle kombajnow ze mogli rozwinac swoje przedsiebiorstwo, zbudowac filie i teraz nikt nie ma po co wchodzic na rynek, bo:
1. nie sprzeda tak "tanio" sprzetu jak korbankek
2. bedzie ograniczony najblizszym terenem, a korbanek ma cala polske i nie tylko

Z tymi słowami kolegi się niezgodze.Inne firmy sprzedali by taniej classa czy fendta , ale wina leży po stronie fendta,mf-a, i classa. Jak korbanek wchodził na rynek te firmy podpisali z nim umowę na wyłączność że tylko on może je sprzedawać.Gdyby nie to już dawno powstały by inni dilerzy sprzedający te marki , i gdyby korbanek miał konkurencję napewno zszedł by z ceny :(

Dodaj odpowiedź