Skocz do zawartości

Zdjęcie

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę?

261 odpowiedzi na ten temat

#101 Share czeslaw16

czeslaw16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 27 grudzień 2007 - 20:47

A zaważyliście coś ciekawego na płytce ?

Korbanek sp. z o.o. Sprzeje Fendta i Masey Ferguson i inne sprzęty.
D. H. H.i P. Korbanków Classa i inne sprzęty.
Także asortyment tych dwóch firm pokrywa sie w 100% poza tym że jedna tzn. Sp. z o.o. sprzedaje traktory Agcco a druga Classy.
Nawet na zdjęciach przy D.H. H. i P. Korbanków widać inne zdjęcia (stara część firmy), a przy Korbanek Sp. z o.o. widać zdjęcia nowej części firmy.

tak jest poniewaz class nie chcial zeby jedna firma sprzedawala inne ciagniki niz classa to musieli rozdzielic firme tak mi gosc od korbanka mowil :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? Dzisiaj, 05:33
  •  

#102 Share czeslaw16

czeslaw16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 27 grudzień 2007 - 20:50

moj sasiad kupowal od nich ciagnik ijest bardzo zadowolony bo dostal ponad 30 tys upustu

a z kad jest sasiad i kiedy bral ciagnik

#103 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 27 grudzień 2007 - 20:50

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? A mam pytanko czy u korbanka można zrobić tak: zostawia sie swój stary sprzęt i dopłaca do nowego?
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#104 Share sdrobny

sdrobny

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 00:32

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? Wczoraj sąsiad przyprowadził 716 ,rano wyjechał a przed 21 był w domu -a gdzie transport do klienta ,komedia co oni robią z ludźmi

Kolego , twój znajomy prawdopodobnie dostał lepszy upust za własny odbiór i miał przyjemność z jazdy F716.
Dam ci lepszy przykład - w ub roku Małolepszy prowadził JD1450 z Radomska w okolice Lubaczowa na podkarpaciu na kołach. Puknął klientowi ok.30 mtg, a za przegląd zainkasował tradycyjnie.

Pozdrawiam

#105 Share Vril

Vril

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 09:03

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? Problem to chyba gdzie indziej leży z tego co słyszałem to oni własnego transportu nie mają i dla tego są szczęśliwi że ludzie na kołach jadą.
A co do upustu to Wiesz wszystko jest już wliczone i wkalkulowane w koszty bo ani ja ani Ty nie wiesz jaki zarobek mają na tym ciągniku a co do przyjemności
z jazdy to nie wiem czy na czas transportu od Korbanka jest wykupowane jakieś ubezpieczenie bo osobiście to bym miał stracha jechać maszyną za 500 tys
przez 3 duże miasta i nie mając wprawy w prowadzeniu takiej dużej maszyny bo przecież nawyki po naszych ursusach po paru dniach wychodzą (wiem z to własnego doświadczenia jak przesiadłem się z Ursusa na J-D).

Pozdrówka

#106 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 09:42

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? To źle słyszałeś, już o tym pisałem w tym temacie, nie głoś herezji...

#107 Share Vril

Vril

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 14:15

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? Spoko :P herezji nie chcę wygłaszać -nic z DHK nie miałem wspólnego ,sugeruje się tylko wypowiedziami którymi wypowiadają się moi sąsiedzi którzy
kupowali u nich ciągniki i kombajny i każdy z nich jechał na kołach -no chyba że przedstawiciel na nasz teren ich tak "oczarował" że odstąpili od transportu na lawecie.

#108 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 14:19

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? Nie przecze, co przedstawiciel to inne warunki, ale generalnie z transportem nie ma problemu. Może tak jak napisał @sdrobny dostali większy upust kosztem braku dowozu do klienta?

#109 Share Vril

Vril

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 14:35

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? Ten co kupił Mediona to go znam dobrze i negociował twardo bo brał za 600 tys pod SPO ,powiedzieli mu że transport kombajnu będzie kosztował go 5 tys
bo trzeba kombajn do transportu przygotować ,zdjąć koła itp więc zrezygnował z tego i zrobił sobie wycieczke ale ciągnik i mu przwieli .Ten co brał 716 jechał na kołach ,osobiście uważam tak jak pisałem wyżej bał bym się jechać maszyną za 500 tys przez 3 duże miasta nie mają wprawy i braku przyzwyczajenia po przesiadce z Ursusa a w ogóle to przy tej sumie jaką zapłacili to Korbanki łaski by nie robili z transportem no ale cóż to już ich problem a nie mój

#110 Share grzesiekkunick

grzesiekkunick

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 15:14

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? niekupuj u krorbanków....samą lipe maja oprucz classow :P :) :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 15:27

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? Wpada nowy na impreze...

#112 Share Vril

Vril

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 18:23

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? Po co te kłótnie :P . Jak ktoś miał przyjemność robić interesy z DHK i nie miał z tego tytułu żadnych nieprzyjemności to niech tak zostanie.Jedni z Nas odnieśli
dobre wrażenia inni "trochę" mniejsze.Ja nie miałem przyjemności z nimi robić interesu bo mam bliżej do innej firmy.Jeśli będe chciał się przesiąść z J-D na Fendt-a to innej opcji nie ma i na pewno nie będzie więc myślę że i z nimi się jakoś można dogadać.Problem tylko polega na użytkowaniu maszyny z perspektywy czasu bo po paru latach jak coś nie daj Bug będzie się działo to tylko można się zwrócić o pomoc do nich lub gnać po części za granice o serwisie fachowym nie wspominając.

Pozdrawiam

#113 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 18:52

Jeśli będe chciał się przesiąść z J-D na Fendt-a to innej opcji nie ma.....

Jakaś inna opcja zawsze jest :P
Niedaleko Włodawy w Korolówce jest duże gospodarstwo nastawione na produkcję mleka ( gdzieś ok. 400 krów) jeździ tam ze dwa Fendty 824 , 3 tegoroczne Classy ok 200KM, kombajny Classa, sieczkarnia Class Jaguar i jeszcze pewnie wiele tego typu sprzętu i żadna z tych maszyn ( a pracują tam od nowości) nie była zakupiona u korbanka :)

#114 Share Vril

Vril

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 19:24

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? Kupowali w Niemczech ?

#115 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 19:48

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? Gościu który jest właścicielem tego gospodarstwa miał wcześniej firmę przewozową, i z tego co słyszałem to woził też maszyny dla korbanka :P , a te wszystkie sprzęta to kupił w Niemczech. Serwis na przeglądy przyjeżdża z Niemiec i ma na to 48h :)

Niedaleko mnie jest firma, przez którą można kupić np. ciągniki Class i McCormik z Niemiec i serwis tak samo ma przyjechać na przegląd w ciągu 48h. A taki ciągnik Class według przedstawiciela tej firmy ma kosztować o 30tyś. taniej niż u korbanka po upuście :)

#116 Share grzesio31

grzesio31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 18:21

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? @LowRider
jestes w 100% pewny ze oni kupili swoje maszyny w niemczech??
wlascicielem lub zarzadca tego gospodarstwa nie jest przypadkiem p. Wojcik??

#117 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 19:39

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? Na 100% jestem pewien, że te maszyny kupili w Niemczech, a p. Wójcik jest właścicielem.

#118 Share grzesiekkunick

grzesiekkunick

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 21:24

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? POCO TA DYSKUSJA-NJLEPIEJ KUPYWAC VALTRE,DF I OCZYWISCIE TRADYCJA-ZETORA.PO PIERWSZE
komlet naprawczy silnika do zetora to 800zł a do fergusona 7000zł-i co wy na to :(

#119 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 21:35

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? O nowy wpadł na imprezę.
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 21:38

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę? @deer- ten to na pewno nowy :( W sobote kupil MF 8280(zapewne w sklepie z zabawkami) a dzisiaj juz go popsul :( :)

Honda - The Power of Dreams :)

Dodaj odpowiedź