Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone]

183 odpowiedzi na ten temat

#161 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1302 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 23 marzec 2014 - 21:15

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] ale wydajnosci pomp w zachodnich sa fajne 70-100 l /min i hydraulika fajnie wtedy pracuje

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] Dzisiaj, 19:34
  •  

#162 Share arab1

arab1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 21:27

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] No więc pisałem że jak na współczesne czasy i współczesne maszyny wydatek pompy rzedu 45 l przy ciągniku 80-100 km jest trochę małym wydatkiem

zresztą mając pompę 65 l i gdy jest już troszkę zużyta i mając dwa dodatkowe siłowniki wspomagające w mtz to szału w szybkości podnoszenia nie ma

#163 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1302 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 23 marzec 2014 - 21:49

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] ja mam 45l i 2 silowniki i tez jak sie to nagrzeje wszystko to tez szalu nie ma d*** nie urywa dlatego chcialbym w przyszlosci wsadzic jakas wydajniejsza pompe :)

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#164 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 22:03

Żaden ciągnik czy John czy każdy zachodni nie ma ponad 200 atm

No mają, mój Case ma 210 takiego kupiłem i nie wiem czy było grzebane, ale wątpie
W MTZ ustawiłem 210 bo miałem niekiedy różne problemy. Ale to był rocznik 87 na małych siłownikach, i miał tura.

#165 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 24 marzec 2014 - 07:16

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] Wuja ma Ursusa i też chodzi na 210 tylko po co , chodziło mi o ustawienia fabryczne , Mi 180 wystarczy ..
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#166 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 24 marzec 2014 - 09:06

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] Mi się przydaje, bo tam gdzie NH nie podniesie, to Case daje rady, a chodzi mi i o jedna przyczepę HL 8011 z ziemią, kamieniem i gruzem nie daje rady, wtedy zapinam Case i bez problemu.
W MTZ też miałem problem z Tuzem po podniesieniu ciśnienia podnosił siewnik 1800 kg.

#167 Share szotrab

szotrab

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 24 marzec 2014 - 09:51

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] Panowie a tak w temacie hydrauliki w mtz 820. Jak podnoszę jakieś narzędzie to słychać jakiś pisk dziwny i nie podnosi, dopiero kilka razy dźwignią poruszę w neutralny i dźwig i dopiero za któryś raz podniesie normalnie i to muszę na wolniutkich obrotach. Pompę wymieniłem i to samo. Podpowie ktoś?

#168 Share mani51

mani51

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 830 postów
  • Zainteresowania:motocykle, alkohole domowe :) majsterkowanie, muzyka, film

Napisany 24 marzec 2014 - 11:54

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] Skąd ten dźwięk dochodzi? Możliwe że przywiesza się zawór przelewowy w rozdzielaczu bo u Ciebie chyba jest ten stary układ tzn rozdzielacz pod kierownicą i regulator pod siedzeniem.

#169 Share arab1

arab1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 24 marzec 2014 - 15:03

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] A jaki masz rozdzielacz? Jeśli ten starego typu to zawór lub sekcja,ale jeśli na wszystkich trzech sekcjach robi tak samo to coś będzie z zaworem przelewowym

#170 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 25 marzec 2014 - 16:12

No więc pisałem że jak na współczesne czasy i współczesne maszyny wydatek pompy rzedu 45 l przy ciągniku 80-100 km jest trochę małym wydatkiem

zresztą mając pompę 65 l i gdy jest już troszkę zużyta i mając dwa dodatkowe siłowniki wspomagające w mtz to szału w szybkości podnoszenia nie ma

A skad wiesz?? Widziales prace monobloku na zywo??
U mnie przy 2 silownikach glownych (zadnych innych nie ma jak niektorzy mysla) jak podosze plug to az ciagnikiem szarpie i z podnoszenia jestem bardzo zadowolony ale do tura to stanowczo za wolno jest...

Edytowany przez Junkers, 25 marzec 2014 - 16:13.

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share arab1

arab1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 25 marzec 2014 - 17:30

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] Przy tym jednym mam trzy siłowniki i wiadomo ciężar to on podniesie ale za szybko to nie podnosi

#172 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1302 postów

Napisany 25 marzec 2014 - 20:07

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] przy monobloku jak wszystko zimne to zgadzam sie , szarpie ,a le jak sie to wszystko ugrzeje to szalu juz nie ma.

#173 Share mani51

mani51

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 830 postów
  • Zainteresowania:motocykle, alkohole domowe :) majsterkowanie, muzyka, film

Napisany 26 marzec 2014 - 06:20

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] Pomyśl nad zmianą oleju na jakiś dobry hydrauliczny i powinno być lepiej na rozgrzanym.

#174 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1302 postów

Napisany 26 marzec 2014 - 17:26

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] wlasnie tez tak myslalem zeby zmienic na jakis HL no ale przy tym ciagniku nie poszaleje, pompa od wspomagania mi puszczala olej z hydrauliki do silnika, wstawilem nowa ale ukrainska, moze z miesiac bedzie dobrze albo i to nie...

#175 Share arab1

arab1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 26 marzec 2014 - 19:13

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] No widzisz to jest atut tych ciągników i tych części,tanie są ale z jakością najlepiej nie jest,a jak sobie czytam że te nowe belarusy stwarzają użytkownikom wiele problemów,to nie wiem czy jakby nowego to nie lepiej jednak jakiegoś zachodniego

#176 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1302 postów

Napisany 26 marzec 2014 - 20:26

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] no niestety cena rosnie wprost proporcjonalnie do jakosci wykonania czesci. Na moje potrzeby ciagnik daje na razie rade, ma minusy ale ma i plusy .

#177 Share arab1

arab1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 26 marzec 2014 - 21:39

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] No pewnie że ma też plusy ,pracę nim wykonasz ,i częsci tanie ,no a że są jakie są to co zrobisz

#178 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 27 marzec 2014 - 11:19

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] Dla mnie jedyna wada to brak rewersu, najlepiej takiego z lewej strony fotela, szczegolnie przydal by sie do tura. Z reszty jestem zadowolony.

Edytowany przez Junkers, 27 marzec 2014 - 11:20.

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

#179 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1302 postów

Napisany 27 marzec 2014 - 15:10

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] w tych nowszych ale pewnie wiekszych chyba juz jest rewers ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share audi80b4

audi80b4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 358 postów

Napisany 26 styczeń 2015 - 20:34

Połączone

mógł by mi ktoś podpowiedzieć jaki wydatek ma pompa nsz 32 bo chce kupić rozdzielacz i podłączyć go w obieg i nie wiem czy taki co ma 40l przepustowości nie będzie za mały 

http://allegro.pl/ro...4990754273.html

chodzi i ten rozdzielacz tylko nie wiem czy nie będzie zamały do tego ciągnika (mtz 82)

Edytowany przez kris14, 27 styczeń 2015 - 12:46.
Pkt. 1.2 +1p. ostrzeżeń

Dodaj odpowiedź