Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone]

183 odpowiedzi na ten temat

#21 Share fredf9

fredf9

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 07 luty 2008 - 19:42

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] @zorzyk2 Głąba to se znajdź w rodzinie!!!!A może już znalazłeś?

Edytowany przez marcin974, 09 luty 2008 - 12:20.
ort.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] Dzisiaj, 16:16
  •  

#22 Share fredf9

fredf9

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 08 luty 2008 - 11:34

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] Do S-PIOTR

A gdzie kupiłeś tą 50tke?i ile taka pompa kosztuje

Mam zamiar założyć tura do swojego MTZ i chyba ta 46tka będzie miała małą wydajność.

#23 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 08 luty 2008 - 15:48

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] co do 50-tki to nie macie sie co bac na w swoim mtz mam 55-tkę jest to wzmacniana 50-tki a z tego co wiem to było tak w wersji podstawowej mtz miałes 45-tke jak dopłaciłes to miałes 50-tke a pózniej jak sie robbi podnosnik to mozna załorzyc taka
pompe jak ja mam

P.S.
co do róznicy to niby jest ale i tak jesli chodzi o podnosnik to bede narzekał do konca zycia ale jesli chodzi np o obrót pługa to jest róznica :D

#24 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 08 luty 2008 - 16:09

@zorzyk2 Głąba to se znajdż w rodzinie!!!!A morzę już znalazłeś?

Popracuj nad ortografią. Nie ja stawiałem takie wybitne pytanie.

#25 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 08 luty 2008 - 17:00

45dm/min a ile to litrów

E..e...e...ile razy nie zdałeś z matematyki ? :D
Sorki za OT.

Fred nie pisz dwóch postów pod rząd!
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#26 Share fredf9

fredf9

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 08 luty 2008 - 18:23

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] Po prostu zapomniałem każdemu może się zdarzyć, a tu od razu wyzwiska od głąbów.Zorzyk2 ja popracuje nad ortografią a ty popracuj nad swoją kulturą bo jak na razie to zachowujesz sie jak zwykły prostak!!! :D

Edytowany przez marcin974, 09 luty 2008 - 12:18.
ort.

#27 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 08 luty 2008 - 19:46

Po prostu zapomniałem każdemu morze się zdarzyć,a tu od razu wyzwiska od głąbów.Zorzyk2 ja popracuje nad ortografią a ty popracuj nad swoją kulturą bo jak na razie to zachowujesz sie jak zwykły prostak!!! :D

Może użyłem niewłaściwego słowa, bo wyglądało na wygłupy, jakbyś się zgrywał. W ostatnich postach, to Ty rzucasz epitetami. Jak masz problem z tak prostą sprawą , to wpisz w Googlach dane słowo i znajdziesz odpowiedź. Nie miałem zamiaru obrażać, sorry.

#28 Share maniek1480

maniek1480

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 08 luty 2008 - 20:17

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] jak 50-ke zalozysz nie ma co sie bac

#29 Share S-Piotr

S-Piotr

S-Piotr

• Members
  • PipPipPip
  • 1151 postów
  • Zainteresowania:kobiety,wino i loty w kosmos.

Napisany 08 luty 2008 - 23:07

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] obawiam się że 50tka będzie grzała olej tak miałem w ładowarce większa pompa strasznie grzała olej i wycieków było co nie miara.
Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

#30 Share chłop z mazur

chłop z mazur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisany 09 luty 2008 - 10:02

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] Żeby założyć pompę o większej wydajność trzeba znać przepustowość (w l/min) pozostałych części układu hydraulicznego, głownie rozdzielacza. Jeżeli przez rozdzielacz będzie mogło przepłynąć mniej oleju niż poda pompa, grozi to jej uszkodzeniem.
Agatka (dla przyjaciół Bajbusek) Taka maleńka istota, a nadaje życiu zupełnie nowy wymiar :D

Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 09 luty 2008 - 12:17

Po prostu zapomniałem każdemu morze się zdarzyć,a tu od razu wyzwiska od głąbów.Zorzyk2 ja popracuje nad ortografią a ty popracuj nad swoją kulturą bo jak na razie to zachowujesz sie jak zwykły prostak!!! :D

Ty, Ty -On jest chyba starszym użytkownikiem wiec należałoby okazać jakiś szacunek -jeżeli nie, to ja tez nie widzę problemów żadnych -Ban B)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#32 Share tom2727

tom2727

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 17 maj 2008 - 19:11

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] kolego co do tych wydajnosci to jestes w bledzie.
symbol podany na pompie oznacza ilosc cm3 na obrut pompy, tzn jesli nominalnie na pompe podaja 2400 obr/min to mnozysz wydajnosc pompy na obrot przez ilosc obrotow.
w przypadku 32 jest to okolo 76,8litra na min a 50 to 120litrow na min przy zalozeniu 2400 obrotow na walku w pompie.
jesli chodzi o cinienia to robocze jest 160 atm a max 210atm i dotyczy to w zasadzie wszystkich ww pomp zebatych.

#33 Share S-Piotr

S-Piotr

S-Piotr

• Members
  • PipPipPip
  • 1151 postów

Napisany 18 maj 2008 - 16:30

kolego co do tych wydajnosci to jestes w bledzie.
symbol podany na pompie oznacza ilosc cm3 na obrut pompy, tzn jesli nominalnie na pompe podaja 2400 obr/min to mnozysz wydajnosc pompy na obrot przez ilosc obrotow.
w przypadku 32 jest to okolo 76,8litra na min a 50 to 120litrow na min przy zalozeniu 2400 obrotow na walku w pompie.
jesli chodzi o cinienia to robocze jest 160 atm a max 210atm i dotyczy to w zasadzie wszystkich ww pomp zebatych.

Jak by tak było to czemu producent podaje taki wydatek pompy pronar belarus 820 a nie taki jak przeliczyłeś.
Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.

#34 Share tom2727

tom2727

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 18 maj 2008 - 18:25

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] jesli uwazasz ze masz racje to nie bede cie na sile przekonywal.
pomysl tylko czy wydajnosc pompy na min nie zalezy od obrotow silnika, jesli dalej uwazasz ze jest inaczej to nie wnikam i pozdrawiam

#35 Share S-Piotr

S-Piotr

S-Piotr

• Members
  • PipPipPip
  • 1151 postów

Napisany 18 maj 2008 - 20:09

jesli uwazasz ze masz racje to nie bede cie na sile przekonywal.
pomysl tylko czy wydajnosc pompy na min nie zalezy od obrotow silnika, jesli dalej uwazasz ze jest inaczej to nie wnikam i pozdrawiam

No nie piszesz swoje racje a następnie ich nie bronisz," twardym trzeba byc nie miękkim"pozdrawiam.

#36 Share tom2727

tom2727

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 19 maj 2008 - 17:37

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] piotrze to nie chodzi o jakis walki poniewaz wychodze z reguly za madrzejszy ustepuje. pozdrawiam

#37 Share S-Piotr

S-Piotr

S-Piotr

• Members
  • PipPipPip
  • 1151 postów

Napisany 19 maj 2008 - 19:54

piotrze to nie chodzi o jakis walki poniewaz wychodze z reguly za madrzejszy ustepuje. pozdrawiam

Cała przyjemnośc po mojej stronie. tylko napisz gdzie lub skąd masz takie informacje o przeliczeniu wydajnościpozdrawiam.

#38 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 19 maj 2008 - 20:55

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] Parę słów od siebie. Typ pompy nie zawsze oznacza wydajność, na metkach rosyjskich pomp są zazwyczaj podane obroty znamionowe i wydajność przy tych obrotach.

#39 Share S-Piotr

S-Piotr

S-Piotr

• Members
  • PipPipPip
  • 1151 postów

Napisany 20 maj 2008 - 19:12

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] To fotka z pompy 50-tkiDodany obrazek.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share tom2727

tom2727

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 22 maj 2008 - 19:17

Zamiana pompy hydraulicznej na większej wdajności. [połączone] witaj piotrze, informacje pochodza z minimalnej analizy i rozumowania, a zostaly potwierdzone przez czlowieka ktory sprzedaje tego sporo na polske.
przeanalizuj sobie foto ktore wkleiles i pewnie juz wiecej nie zapytasz.
a tak jakbys sie motal to te 49,1cm3 jest na jeden obrot i dlatego nazywa sie 50-Tka
32 tak sie nazywa poniewaz ma 32cm3 na obrot
bardziej obrazowo bedzie ciezko wytlumaczyc.
pozdrawiam

Dodaj odpowiedź