Skocz do zawartości

John Deere 1450 CWS kosa boczna do rzepaku

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 lipiec 2008 - 16:16

John Deere 1450 CWS kosa boczna do rzepaku Wiecie moze,lub znacie stronki internetowe gdzie moza kupic kose boczna do rzepaku? Ja szukam w Top Agrarach itd i tam czas realizacji jest dosc dlugi 3 tyg mowia mi ze musze czekac. A rzepak kosic trzeba juz zaraz tydzien lub troszke dluzej a ja bez kosy jestem. Moze tez byc stol do rzepaku. PILNIE OCZEKUJE ODPOWIEDZI

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 1450 CWS kosa boczna do rzepaku Dzisiaj, 07:36
  •  

#2 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 05 lipiec 2008 - 16:33

John Deere 1450 CWS kosa boczna do rzepaku To się prędko obudziłeś, nie trzeba było sobie od razu z kombajnem zamówić. U dilerów pytałeś? Czekanie na ostatnią chwilę to najgorsze co może być. To tak jak byś kupił kombajn i przed koszeniem heder dokupował :P

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 lipiec 2008 - 17:10

To się prędko obudziłeś, nie trzeba było sobie od razu z kombajnem zamówić. U dilerów pytałeś? Czekanie na ostatnią chwilę to najgorsze co może być. To tak jak byś kupił kombajn i przed koszeniem heder dokupował :P

wiesz zyjemy w 21 wieku i myslalem ze takie rzeczy ma sie od reki. Pierwszy raz posialem rzepak a z ta kosa to tak odkladalem na ostatnia chwile. u dealreow tez nie jest predko z dostawa. Pewnie bede musial kogos wynajac bo bez tego marnie widze te koszenie. Przy zamawianu konbajny nie planowalem siania rzepaku wiec nie zamawialem

#4 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 05 lipiec 2008 - 17:15

John Deere 1450 CWS kosa boczna do rzepaku @HubertOjdan
Bez urazy :P, dobry jesteś :D. To już któraś z kolei, Twoja odkrywcza wypowiedź.

Powiedz jak ty żeś się dorobił tych 500 ha?
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 lipiec 2008 - 19:19

deer

w 1993 roku przejalem PGR. A czemu odkrywcza?? cos nie tak znowu napisalem?? Pytam czy zna ktos jakies strony badz inne namiary gdzie mozna kupic kose boczna

#6 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 05 lipiec 2008 - 23:26

John Deere 1450 CWS kosa boczna do rzepaku Chodzi o to że tydzień przed żniwami rzepakowymi rozglądasz się za adaptacją kombajnu do rzepaku (opryskiwacz 1200L na 500 ha itd.).
Te 500 ha to masz chyba z przypadku bo zapobiegliwości i dbałości o przyszły wynik finansowy to Ciebie nie widać :P.
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 lipiec 2008 - 08:18

John Deere 1450 CWS kosa boczna do rzepaku rozgladam sie od 2 tyg wiec 3 tyg przed zniwami zaczalem sie rozgladac i ciezko znalezc. Pytam czy nie wiece gdzie monza takie od reki dostac

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 06 lipiec 2008 - 08:20

John Deere 1450 CWS kosa boczna do rzepaku jeżeli tak wyglada gospodarowanie na 500ha to ja też tak chce... :P

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#9 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 lipiec 2008 - 08:36

John Deere 1450 CWS kosa boczna do rzepaku Ludzie!! zalozylem juz 2 temat i znowu to samo, czepiacie sie dupereli.
Pisze po raz 100 Pierwszy raz posialem rzepak i nie mielm wczesniej potrzeby kupowania osprzetu do jego koszenia wiec i w d*pie to mialem. Teraz mam 30 Ha wiec nie tak duzo i chce tylko kose , stol na przyszly rok planuje kupic.

#10 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 06 lipiec 2008 - 08:42

John Deere 1450 CWS kosa boczna do rzepaku Nie wiem czy to jest czepianie się ?
Jak chciałem kupić opryskiwacz czy agregat, to zacząłem rozglądać się 2 lata wcześniej, a zamówione te maszyny były 4m-ce przed planowanym terminem wykorzystania. A stół do rzepaku to zamówiłem jak rzepak zasiałem (no bo jak zasiałem to i trzeba zebrać) :P .

#11 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 lipiec 2008 - 08:51

Nie wiem czy to jest czepianie się ?
Jak chciałem kupić opryskiwacz czy agregat, to zacząłem rozglądać się 2 lata wcześniej, a zamówione te maszyny były 4m-ce przed planowanym terminem wykorzystania. A stół do rzepaku to zamówiłem jak rzepak zasiałem (no bo jak zasiałem to i trzeba zebrać) wink.gif

DEER z oprryskiwaczem to inna sprawa :P juz pisalem ze jade do niemiec kupiic gdy rzepak skosze.A tam u was w wielkopolsce ile zostalo jeszcze do koszenia rzepaku?

#12 Share szym20

szym20

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 07 lipiec 2008 - 19:06

John Deere 1450 CWS kosa boczna do rzepaku Jeśli chodzi o stół do rzepaku to zobacz w firmie rolmako

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 lipiec 2008 - 19:54

Jeśli chodzi o stół do rzepaku to zobacz w firmie rolmako

Dzieki SZYM20. Ale z tego co wiem u nich tez trzeba czekac dlugo na te kose lub stol. Ja chyba jednak kupie uzywana elektryczna na allegro

Dodaj odpowiedź