Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK

61 odpowiedzi na ten temat

#41 Share vdan

vdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 282 postów
  • Zainteresowania:Informatyka<br />rolnictwo<br />turystyka

Napisany 08 lipiec 2008 - 13:04

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK Jeśli chodzi o targowanie to góra kilka tysięcy, lub np. coś z dodatkowego wyposażenia gratis.
Tylko dylemat pozostaje z tym ciągnikiem.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK Dzisiaj, 19:52
  •  

#42 Share Gorzupiak

Gorzupiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 08 lipiec 2008 - 13:10

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK Według mnie Jelonki to jedne z lepszych ciągników na rynku i na pewno jak go weźmiesz to nie będziesz żałował :P Nie ma nikt w okolicy jakiegoś JD ? To weź się podpytaj jak z tym spalaniem i wtedy zdecyduj :D
"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

#43 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 lipiec 2008 - 13:30

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK Wez Deutz Fahra i czekaj tylko na pierwsza powazna awarie! NIE kupuj wloskich ciagnikow bo to szajs. Jezeli chcesz wpadaj do mnie pokarze Ci JD 6830,On malo sie rozni od tego co bedziesz bral.Zobaczysz jak jezdzi,podepniemy plug jak chesz itd. Prawda ze JD wiecej pala ale cos za cos? wieksze spalanie to wieksza moc. w papierkach moze byc napisane ze ma 120 a w realu radzi sobie lepiej.

#44 Share vdan

vdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 282 postów

Napisany 08 lipiec 2008 - 14:02

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK Dz chłopaki
Właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem;P
Jeśli chodzi o prace w polu to z checią bym sie z toba Hubert umówił ale ja mieszkam w Zachodniopomorskiem, a ty??

#45 Share przemal_1989

przemal_1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 08 lipiec 2008 - 14:36

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK Mam dziwne wrażenie że na siłe chcesz wcisnąć chłopakowi tego JD a z tymi awariami to nie przesadzaj a pozatym to deutz nie jest włoski tylko NIEMIECKI i wcale więkisze spalanie nierówna sie większa moc!!!
Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

#46 Share vdan

vdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 282 postów

Napisany 08 lipiec 2008 - 15:21

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK spoko, pewnie kiedyś sam byłeś w takiej sytuacji jak ja. Dlaczego wybrałeś SAME? Jesteś zadowolony?

#47 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 lipiec 2008 - 15:37

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK wybralem same bo jeszcze wtedy kupujac chcialem zaoszczedzic na kasie ale to sie nie oplaca. Z pracy SAME jestem niezadowolony,zbyt awaryjne sa.
VDAN ja mieszkam na Podlasiu i goraco zapraszam.

,,Mam dziwne wrażenie że na siłe chcesz wcisnąć chłopakowi tego JD a z tymi awariami to nie przesadzaj a pozatym to deutz nie jest włoski tylko NIEMIECKI i wcale więkisze spalanie nierówna sie większa moc!!!'''

tak sa niemieckie ale Lambo i Same sa wloskie a maja wszystkie czesci DeutzFahra.

Z awarjiami nie przesadzam... Kazdy ma inne doswiadczenia z ciagnikami a moje sa takie ze DF Lambo Same to jest brzydko moiwac niewypal. Moze maja zalety ale ja ich nie widze i nie przepadam za tymi maszynami.
A wieksze spalanie nie bierze sie z niczego. Podam przyklad bardzo prosty. Mialem Same Explorer 90km i on nie mial takiego powera jak John Deer 5720 ktorego teraz mam. JD ma 85km i pali wiecej a pociagnie wiecej niz Same ktory ma 90km i spala mniej...

obejrzyj ten film i zobacz jaki potencjal ma JD

http://pl.youtube.co...h?v=s1myv2b7qJY

#48 Share vdan

vdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 282 postów

Napisany 08 lipiec 2008 - 15:52

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK Woow
ile on ma KM?
Mi tam 120km w zupełności styknie.

#49 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 08 lipiec 2008 - 18:26

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK nie ma sie zabardzo co podniecac bo ten ciągnik idzie po stole, na lekkiej ziemi a odkładnice też nie są 50-tki. najlepiej to jakbys sie przejechał u jakiejgos gospodarza podobnymi ciagnikami i bys wiedział ktory ci bardziej pasuje.

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#50 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 lipiec 2008 - 18:36

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK lekkie nie lekkie gleby ale ciagnie 10 skib. A to samo w sobie jest sporym wyczynem. U nas Same Titan 190 km na lekkich glebach VI klasy (piasek sam) 6 skibowy Kverneland 50cm ciagal gora 12 km/h. A ten nie dosc ze slabszy to i wiekszy plug ciagnie a gleby to takie same.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share vdan

vdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 282 postów

Napisany 08 lipiec 2008 - 21:09

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK U mnie 4, 5 klasa, z tymże jest troche górek, conajmniej 1/4 areału na górkach, glina itp.
Ale 120 da sobie spokojnie rade z 4 obrotowym??

#52 Share przemal_1989

przemal_1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 08 lipiec 2008 - 21:19

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK A ten to niby co 40km/h leci weź przestań głupoty opowiadać bo to sie już śmieszne staje powoli co Ty opowiadasz ogólnie o Grupie SDF a JD wichwalasz jakby nie było równych
Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

#53 Share benek79

benek79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1048 postów

Napisany 08 lipiec 2008 - 22:09

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK @HubertOjdana piszesz ze na sprzecie nie opłaca sie oszczedzac a jak sobie przypominam to na opryskiwaczu chcesz oszczedzic troszke kasy.
Co do tematu to rozne sa opinie uzytkowników kazdej marki,duzo zalezy od uzytkowania kazdego sprzetu.Jak bym kupował to albo jelonek albo ferdek.

#54 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 08 lipiec 2008 - 22:16

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK hubert a moglbys napisac ile masz mtg i przez jaki czas przy tym same tytanie i ile miales awarii bo jesli cos sie psuje po 5 tys mtg to ja w tym nie widze niczego dziwnego a myslisz ze jd ci przechodzi 20 tys mtg bez awarii

#55 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 08 lipiec 2008 - 22:51

U mnie 4, 5 klasa, z tymże jest troche górek, conajmniej 1/4 areału na górkach, glina itp.
Ale 120 da sobie spokojnie rade z 4 obrotowym??

da rade :P zgrany zestaw bedzie a jeszcze jak pług dobrej firmy to sie lekko bedzie ciągnoł. zawsze możesz kupić z płynną regulacją szerokosci wiec jakby nie dawał rady to zwęzysz i sie wydrapiesz

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#56 Share krzysiek16m

krzysiek16m

Buntownik

• Members
  • PipPipPip
  • 587 postów

Napisany 08 lipiec 2008 - 23:37

lekkie nie lekkie gleby ale ciagnie 10 skib. A to samo w sobie jest sporym wyczynem. U nas Same Titan 190 km na lekkich glebach VI klasy (piasek sam) 6 skibowy Kverneland 50cm ciagal gora 12 km/h. A ten nie dosc ze slabszy to i wiekszy plug ciagnie a gleby to takie same.

Oglądałeś dokładnie ten filmik? Tym JD jechał 6,9 km/h. Co z tego że ma 10 skib jak pole był przed tym jakimś agregatem robione, nawet brył nie ma, głęboko to on też nie idzie :P

#57 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 lipiec 2008 - 02:24

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK Timasz nie bede piasl bo juz wiele razy sie rozpisywalem na temaat szajsu jakim sa Lambo Same i DF poszukaj na forum.

Przemal chwale bo nie ma rownych do JD fendta i ewentualnie Case. Wloskie ,,gowno'' nikomu nie polecam.

#58 Share matakombajn

matakombajn

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo
    Grafika 3D.

Napisany 09 lipiec 2008 - 08:15

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK Same Silver 130 ciągnik do wszystkiego. :P
Czy świeci słońce, czy leje deszcz ..........::::::::::John Deere 7930::::::::::....... moją maszyną jest.
W mojej kolekcji jak narazie:
John Deere 7930 John Deere 6920s John Deere 5820 Deutz D 9005 Zetor Proxima 8441

#59 Share JD5620

JD5620

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 09 lipiec 2008 - 08:19

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK masz rację u mnie ursus i jd maja tak samo 72 km ale nie ma porównania w pracy z agrgatem uprawowym 3m ursus ledwo podniesie na 10 cm i sie z tym ciagnie a jd idzie smiało
Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share vdan

vdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 282 postów

Napisany 09 lipiec 2008 - 09:08

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK Czy ciągniki JD serii do 6030 są produkowane w niemczech??

Dodaj odpowiedź