Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK

61 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 lipiec 2008 - 14:59

a ile ci ten jd pali bo zkim bym nie rozmawial to zawsze slysze ze nie sa oszczedne a ludzie maja do nich pozadne maszyny i ich nie katuja a w mojej okolicy serwis jd jest niesamowicie drogi za duzy przeglad kasuja 5 tysi a moj sasiad z duzy przeglad w lamborghini 110 km zaplacil 2500

5 tys zl?? Ty chyba na glowe upadles!! u mnie przeglad wysglada nastepujaco
za dojazd 200zl -60km maja do mnie
80zl robotogodzina
no i ceny olejow i foltrow
razem najwiecej zaplacilem 1000zl za przeglad

Duzy przeglad kosztuje +/- 2000zl

Apropo spalania: John Deery nie zaliczaja sie do malo palacych. U mnie przy orce spali 22 L przy 4 skibach i 25 L przy 5 skibach. Siew do 18-20 L
Natomiast transport ciezkich przyczep np 25T do dojdzie do 22L.
Oczywiscie przy orce komputer pokazuje ze ciagnik pali 28-29l ale dodac uwrocia to sie zmniejsza zuzycie palwia

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK Dzisiaj, 23:55
  •  

#22 Share przemal_1989

przemal_1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 05 lipiec 2008 - 17:29

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK Powiem Ci @Hubert że jesteś troche w błędzie żę df`y i jd to jak porównać mercedesa z maluchem a jeśli masz te niby same to co Ci sie w nich psuło i ile masz ha na te Ciągniki??
Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

#23 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 lipiec 2008 - 19:17

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK przemal@ ja mowie to co obserwuje i czego doswiadczam. Oto co sie psulo mi w tych wloskich ,,bestiach''

Same Titan 190
po 5000mth przedni naped sie posypal.
Skrzynia automatyczna jest do kitu tzn Biegi ,,szarpia'' przy zmianie z 3 na 4 i z 6 na 7
Przedni WOM takze sie pospul i nawet nie chcialo mi sie go naprawaic bo byl i tak nieurzyteczny
Titan ma duzo przeciekow. szczegolnie w tylnym rozdzielaczu hydraulicznym
Pompa paliwowa sie raz mi popsula

Same Explorer 90 (juz go nie mam)
sprzeglo siagalo
przedni naped z turem to tragedia. Stalo sie regola ze raz na miesiac musial sie zwalic
hamulce po 6000mth sie popsuly
Biegi niektore niewskakiwaly i byl robiony remotn skrzyni biegow

Mam 500 ha i powiem ze Titan byl glownym ciagnikiem i radzil sobie dobrze w polu,troche za lekki jest ale daje rade. Niestety Same to nie to co niemieckie marki lub John Deery.
Mniejszy Same sial kukurydze,pryskal,nawozy sial,przyczepy ciagal,walowal pole,itd wykonywal lekkie prace polowe a mimo to nie dawal rady. Ja osobiscie juz nigdy bym nie kupil Same i tych podobnych lambo i df

#24 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 05 lipiec 2008 - 19:32

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK sluchaj kolego nie upadlem na glowe jak to stwierdziles pisze jak jest i tyle a to ze ty mniales takie tanie przeglady to swietnie tez bym chcial mniec duzy przeglad tej klasy ciagnika za 2 tysie

#25 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 lipiec 2008 - 19:37

sluchaj kolego nie upadlem na glowe jak to stwierdziles pisze jak jest i tyle a to ze ty mniales takie tanie przeglady to swietnie tez bym chcial mniec duzy przeglad tej klasy ciagnika za 2 tysie

a z jakiego regionu polski jestes?? bo to ma wplyw na ceny przegladow?? i jeszcze jedno ja mam 3 maszyny JD Kombajn 1450 JD 6830 i JD5720 a tam panuje taka regola ze im wiecej sprzetu masz to tanszy przeglad.

#26 Share Mateusz16

Mateusz16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jeździ

Napisany 05 lipiec 2008 - 19:46

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK Ja osobiście na PROW składałem na jd 6430comfort ale zamierzam jeszcze zmienić na 6530comfort.

#27 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 05 lipiec 2008 - 20:24

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK ja jestem z warminsko mazurskiego dokladnie z Lubawy mysle ze region ma znaczenie bo u mnie te ceny przegladow sa horendalne no ale co zrobic a sprawa twoich tanich przegladow juz sie wyjasnila mas 3 JD no to pewnie ze masz tanie przeglady ciekawe jak sprawa by wygladala jak bys mnial tylko jednego jd

#28 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 lipiec 2008 - 21:53

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK a nie wiem bo ja od razu kupowalem kombajn i ciagnik

#29 Share vdan

vdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 282 postów
  • Zainteresowania:Informatyka<br />rolnictwo<br />turystyka

Napisany 06 lipiec 2008 - 17:23

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK A może wiecie , pokierujcie mnie do dobrego punktu JD.
mieszkam w woj. zachodniopomorskim - Łobez.
Najbliższy punkt JD to Biesiekierz - 4 km od Koszalina. Do jelonka koło Poznania mam jakieś 230km.
Na jaki upust moge liczyć??ile max. są w stanie obniżyć cenę??

#30 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 lipiec 2008 - 14:18

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK Kolego VDAN nikt nie wiem gdzie sa te miejscowosci wiec nikt Ci nie doradzi. Bierz ten punkt ktory jest najblizej. I zaden dealer Ci nic nie obnizy jezeli nic u nich nie kupywales,mowa oczywiscie o nowych maszynach rolniczych a nie jakis tam czesciach

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share vdan

vdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 282 postów

Napisany 07 lipiec 2008 - 14:55

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK Szkoda.
Ale jest szansa na to że moge liczyć na rabat??
W koncu zdecydowałem sie na serię 6030 ale bez premium.
jutro jedziemy z ojcem sie dogadywać.

#32 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 07 lipiec 2008 - 15:27

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK ponegocjować zawsze można :P to pare złotych wyszarpiesz bedzie na pierwszy przegląd :D

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#33 Share vdan

vdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 282 postów

Napisany 07 lipiec 2008 - 16:16

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK właśnie;)
Zawsze można spróbować, ciekawe tylko ile trzeba na ciągniczek czekać!
No ale jeszcze musze czekać na ARiMR, niczego nie dostałem w maju a z tego co wiem to dobrze, bo wysyłali tym którzy mieli błędy we wniosku. podobno za 1-2 miesiące już będą 1 umowy sporządzane.
Szkoda tylko że nie zdążymy przed żniwami;(
ehh te zboża to u nas masakra przez tą pogodę min. 20-25% mniej plonów ;(
a jak z plonami?

#34 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 lipiec 2008 - 19:57

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK Mowie wam ze nic nie stargujecie,chyba ze gora 1000zl ale i w to watpie. Jezeli to Twoja pierwsza maszyna to nic ci sie nie uda stargowa. Sam probowalem. Ale jak juz mialem jedne cacko JD to na drugie dali nawet spory upuscik. Tak czy siak zycze powodzenia w targowaniu,ale jak masz kase na ciagnik to po co targowac? to nie targ tylko pozadna firma

#35 Share vdan

vdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 282 postów

Napisany 07 lipiec 2008 - 20:25

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK Poprostu liczyłem na jakąś promocje lub coś w tym stylu.
Kupywałem Masseya to dotsałem rabat 3%.
Kase to ja mam ale połowe;P 2 połowa to PROW.
Odliczę sobie VAT i powinbno być elegancko.
Jutro rano jade do dealera.
6330/6340
Dam znać jak było;)

#36 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 lipiec 2008 - 21:29

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK Kolego VDAN jezeli masz polowe kasy to nici z kupna ciagnika. Bo jezeli nie wiesz to PROW zwraca kase jak przedstawisz im fakture zakupu sprzetu. Oni nie dokladaja Ci tylko zwracaja.
A co do ,,rabatu'' to nie jest rabat tylko chwyt marketingowy zeby przekonac klienta co do zakupu. Cos w stylu : dam mu rabat , klient sie podrajcuje i bedize spoko.

Takie moje zdanie

#37 Share vdan

vdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 282 postów

Napisany 08 lipiec 2008 - 10:25

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK Własnie wróciłem od dealera.
Zaproponował nam 6540 ew. 6640.
Cena netto 190tyś zł wersja zwykła.
Ale byłem równieżw firmie która sprzedaje pod klienta Deuthz Fahr-a oraz inne maszyny w tym również JD. Koleś twierdzi ze John Deere pali więcje paliwa, ma słabszą rydraulikę z tyłu, a za to bardzo zachęcał do kupna Deuthza k 110- mniejsze spalanie, cięższy, 2 lata gwarancji.
Jeśli chodzi o cenę JD 6540 to powiedział że sprowadza je pod klienta prosto z fabryki i może go sprzedaż za 20tyś taniej niż dealer czyli 170tys netto.
Jeśli chodzi o DF to k110 u niego 195 tyś netto.
Co nam ciekawego powiedział; że niby jak się nie zdecydujemy teraz to po tym jak agencja zacznie już wydawać decyzje to będzie problem bo trzeba będzie czekać na ciągnik min. pół roku, teraz to wogóle nie wiemy co robić, dużo okolicznych rolników wzięło już sprzęt nie wiedząć jak będzie zweryfikowany wniosek9 ich ryzyko). Może zrobić to samo??
Podpowiedzcie coś, please;)

#38 Share valtran111

valtran111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 08 lipiec 2008 - 11:04

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK wez valtre serii t130 albo t120 lub fenda ale jak fenda to tylko vario spalanie w tych dwóch markach takie same ale za to przeglądy sa nienajtansze

#39 Share vdan

vdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 282 postów

Napisany 08 lipiec 2008 - 11:47

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK Dzwoniłem do agencji, tam mi powiedzieli że wniosek przeszedł, czekaja tylko na system informatyczny jakiś tam do obsługi wniosków.
rozmawiałem z gościem od spraw maszyn, pwoiedziałem jaki mamy areał on na to że spokojnie 120Km przejdzie na 80Ha. Więc chyba sie na coś zdecyduje, tylko że mam kocioł w głowie. jedni mówia tak drudzy inaczej. Ale przecież to nowy ciągnik, co ma się w nim psuć. 5 lat powinienem pojeździć bez żadnego "ale", MTZ nowy też przecież jakoś jeździ bez większych awarii.
eeehh ............. maruda ze mnie.

Ratujcieeeee ;(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 08 lipiec 2008 - 12:07

Mowie wam ze nic nie stargujecie,chyba ze gora 1000zl ale i w to watpie. Jezeli to Twoja pierwsza maszyna to nic ci sie nie uda stargowa. Sam probowalem. Ale jak juz mialem jedne cacko JD to na drugie dali nawet spory upuscik. Tak czy siak zycze powodzenia w targowaniu,ale jak masz kase na ciagnik to po co targowac? to nie targ tylko pozadna firma

można sie targować chociażby dla satysfakcji ze sie coś urwało z ceny :P

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Dodaj odpowiedź