vdan

Jaką maszynę max 130KM CIĄGNIK

Polecane posty

vdan    5

U mnie 4, 5 klasa, z tymże jest troche górek, conajmniej 1/4 areału na górkach, glina itp.

Ale 120 da sobie spokojnie rade z 4 obrotowym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten to niby co 40km/h leci weź przestań głupoty opowiadać bo to sie już śmieszne staje powoli co Ty opowiadasz ogólnie o Grupie SDF a JD wichwalasz jakby nie było równych


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

@HubertOjdana piszesz ze na sprzecie nie opłaca sie oszczedzac a jak sobie przypominam to na opryskiwaczu chcesz oszczedzic troszke kasy.

Co do tematu to rozne sa opinie uzytkowników kazdej marki,duzo zalezy od uzytkowania kazdego sprzetu.Jak bym kupował to albo jelonek albo ferdek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

hubert a moglbys napisac ile masz mtg i przez jaki czas przy tym same tytanie i ile miales awarii bo jesli cos sie psuje po 5 tys mtg to ja w tym nie widze niczego dziwnego a myslisz ze jd ci przechodzi 20 tys mtg bez awarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4
U mnie 4, 5 klasa, z tymże jest troche górek, conajmniej 1/4 areału na górkach, glina itp.

Ale 120 da sobie spokojnie rade z 4 obrotowym??

 

da rade :P zgrany zestaw bedzie a jeszcze jak pług dobrej firmy to sie lekko bedzie ciągnoł. zawsze możesz kupić z płynną regulacją szerokosci wiec jakby nie dawał rady to zwęzysz i sie wydrapiesz


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102
lekkie nie lekkie gleby ale ciagnie 10 skib. A to samo w sobie jest sporym wyczynem. U nas Same Titan 190 km na lekkich glebach VI klasy (piasek sam) 6 skibowy Kverneland 50cm ciagal gora 12 km/h. A ten nie dosc ze slabszy to i wiekszy plug ciagnie a gleby to takie same.

Oglądałeś dokładnie ten filmik? Tym JD jechał 6,9 km/h. Co z tego że ma 10 skib jak pole był przed tym jakimś agregatem robione, nawet brył nie ma, głęboko to on też nie idzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Timasz nie bede piasl bo juz wiele razy sie rozpisywalem na temaat szajsu jakim sa Lambo Same i DF poszukaj na forum.

 

Przemal chwale bo nie ma rownych do JD fendta i ewentualnie Case. Wloskie ,,gowno'' nikomu nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matakombajn    0

Same Silver 130 ciągnik do wszystkiego. :P


Czy świeci słońce, czy leje deszcz ..........::::::::::John Deere 7930::::::::::....... moją maszyną jest.
W mojej kolekcji jak narazie:
John Deere 7930 John Deere 6920s John Deere 5820 Deutz D 9005 Zetor Proxima 8441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

masz rację u mnie ursus i jd maja tak samo 72 km ale nie ma porównania w pracy z agrgatem uprawowym 3m ursus ledwo podniesie na 10 cm i sie z tym ciagnie a jd idzie smiało


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vdan    5

Czy ciągniki JD serii do 6030 są produkowane w niemczech??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOKSKOZLOW    0

Tak @vdan seria 7030,6030 Premium 6030 i 5020 a 5015 nie wiem może ktoś inny wie

Jeśli chodzi o rade to wież sobie 6630 Premium lub 6430 Premium ale lepjej wykorzystasz 6430 p i morzesz wziąść przedni podnośnik za różnice i weż sobie skrzynie AutoQuad Plus a i zawsze możesz dokupić tura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj