Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kupno Fortschritta E-512

54 odpowiedzi na ten temat

#1 Share adamk

adamk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 02 lipiec 2008 - 19:28

Kupno Fortschritta E-512 Witajcie koledzy!

Nosze sie z zamiarem zakupu E512. Przejrzalem dokladnie forum 90% to bardzo dobre opinie o tym kombajnie.
Czy za kwote do 17tys zl dostane dobra maszyne?

Ktos zna jakiegos dobrego handlarza z Wielkopolski - najlepiej poludniowej - leszno, gostyn, koscian, rawicz ?

bede wdzieczny za namiary

Pozdrawiam
Adam
-----------------

Mazowieckie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kupno Fortschritta E-512 Dzisiaj, 22:01
  •  

#2 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 04 lipiec 2008 - 15:19

Kupno Fortschritta E-512 Za 17 tys to kupisz dość młodego z sieczkarnią. Ja za swojego dałem 13tys. (zdjęcia masz w galerii). Namiary na handlarzy, hmm. Ja swojego znalazłem z autogiełdy dolnośląskiej. Z tego co wiem jest też autogiełda wielkopolska. Powinieneś tam poszukać :P

KS Falubaz

#3 Share jezynek5211

jezynek5211

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:Wszystko , co ma kola

Napisany 05 luty 2009 - 18:35

Kupno Fortschritta E-512 za 17 to sobie możesz kupić bochen chleba.....najlepiej szykuj 30 i bierz claasa o niebo lepsza maszyna wiem bo miałem fortshrita i zmieniłem na claasa ale dałem 90 z klima a jest to model lexion
I LOVE YOU, @BICZYSS :*

#4 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1186 postów

Napisany 05 luty 2009 - 18:44

Kupno Fortschritta E-512 Masz bujną wyobrażnie, Lexiona za 90 tys. , w profilu masz napisane, że masz 10 ha(no w zasadzie pisze h czyli godzin :)) Ech Ci ludzie...:) , a za 17 tys. mozna już miec pożadniejszą maszynke w kolorku oliwkowym z sieczkarnią, ogólnie polecam Forszaja z Niemiec, z Czech też można, ale w tamtejszych kołchozach tak samo niedbali o maszyny jak w naszych PGRach, oczywiscie są wyjątki.

#5 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 luty 2009 - 18:51

Kupno Fortschritta E-512 warto też poszukać sprowadzonego ze skandynawii bo tam miały lepsze wyposażenie tj hydrauliczna rura, elektrycznie włączana sieczkarnia. :)

#6 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 05 luty 2009 - 20:24

Kupno Fortschritta E-512

za 17 to sobie możesz kupić bochen chleba.....najlepiej szykuj 30 i bierz claasa o niebo lepsza maszyna wiem bo miałem fortshrita i zmieniłem na claasa ale dałem 90 z klima a jest to model lexion

To zakozaczyłeś! Powiedz coś więcej na temat tej bajki, jestem ciekawy jej zakończenia, w jakiej krainie lexiony kosztują 90 tyś? :)

warto też poszukać sprowadzonego ze skandynawii bo tam miały lepsze wyposażenie tj hydrauliczna rura, elektrycznie włączana sieczkarnia. :)

Kiedy z ojcem szukaliśmy kombajnu trafiliśmy na taka oferte, ale jednak nic z tego nie wyszło..

KS Falubaz

#7 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 05 luty 2009 - 20:55

Kupno Fortschritta E-512 za Jarocinem w kierunku Pleszewa są dwie miejscowości obok siebie Witaszyczki i Witaszyce teraz nie pamiętam w której jest komis i zawsze kilka sztuk Forszajów stoi na placu

#8 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 luty 2009 - 20:57

Kupno Fortschritta E-512 no my kupiliśmy w idealnym stanie dosłownie błysk. widać że ktoś dbał o niego ale cena też byłą niezła bo aż 30 tysi... :angry:

#9 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 05 luty 2009 - 22:06

Kupno Fortschritta E-512

za 17 to sobie możesz kupić bochen chleba.....najlepiej szykuj 30 i bierz claasa o niebo lepsza maszyna wiem bo miałem fortshrita i zmieniłem na claasa ale dałem 90 z klima a jest to model lexion

Powiedz mi za ile kupiles naklejke LEXION do class europa ????

Co do tematu: Popatrz na stan jak bedzie nawet za 13 tysiecy w dobrym stanie zawsze te 4 tysiace mozesz przeznaczyc na jakis trochu wiekszy remont bo licz sie z tym ze w pierwszy sezon napewno sie cos rozsypie
Prawie zawsze tak jest jak sie kupuje uzywany kombajn tez to przezylem :)
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#10 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 07 luty 2009 - 12:33

Kupno Fortschritta E-512 Dokładnie, nie sztuka jest pozbierac wszystkie swoje pieniądze i kupic kombajn, sztuka jest kupic kombajn i móc go utrzymac, reasumując, musisz miec jeszcze dodatkowe pieniądze na remont, w 1 sezonie zaczniesz dopiero poznawac maszynę. Do naszego kombajnu przed żniwami dołożyliśmy jeszcze jakieś 2-3 tyś. i to nie koniec remontów

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 07 luty 2009 - 14:56

Kupno Fortschritta E-512 Jak masz smykalke to ja bym poszukal za smieszne pieniadze do remontu np.silnika itp bo wtedy jak bys sam wyremontowal przyszlowiowa padake bys wiedzial na czym stoisz bo jak kupisz odmalowanego, wypolerowanego to sie zaloze ze 2 ha nie omlocisz i sie cos rozsypie :)
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#12 Share jezynek5211

jezynek5211

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:Wszystko , co ma kola

Napisany 08 luty 2009 - 14:21

Kupno Fortschritta E-512 wieta co jak się nie umi szukać w niemczech maszyn to szkoda bardzo...........swoją drogą nie musze miec dużo ha ponieważ robię zarobkowo
I LOVE YOU, @BICZYSS :*

#13 Share klo444

klo444

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 29 marzec 2009 - 22:48

Kupno Fortschritta E-512 Sory że się wpraszam do czyjegoś tematu ale zakładanie nowego wydaje mi się niepotrzebnym
więc tak jak autor poszukuje Fortschritt E 512 cena też ok 17 tyś tylko mnie bardziej by interesowało maniery na handlarzy z województw łódzkiego (najlepiej centralnej lub północnej)części , ostatecznie południowa część woj świętokrzyskiego lub śląskiego. Za wszystkie odpowiedzi dziękuje i pozdrawiam.

#14 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 marzec 2009 - 00:03

Kupno Fortschritta E-512

To ja kolego @jezynek5211 daje 95tys i jutro go zabieram!!

#15 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 30 marzec 2009 - 17:45

Kupno Fortschritta E-512

no my kupiliśmy w idealnym stanie dosłownie błysk. widać że ktoś dbał o niego ale cena też byłą niezła bo aż 30 tysi... :angry:

to chyba 514 za taką kase kupiłeś:> bo jak 12 to ładnie poleciałeś;p co do forschaja dobre kombajny części tanie... za 17 koła to można znaleść luksus maszyne ale warto poszukać tańszej... sąsiad kupił za 10 koła z niemiec bez sieki i działa b.dobrze... ogólnie maszyny godne polecenia ale z czech to uważaj bo tam oszczedność panuje...

wieta co jak się nie umi szukać w niemczech maszyn to szkoda bardzo...........swoją drogą nie musze miec dużo ha ponieważ robię zarobkowo

misu pysiu Ty mi tu bajek nie pisz... też szukam maszyn w niemczech i jakoś lexiona nie potkałem za 90 tyś chyba że EUR;d napisz coś więcej na temat tego kombajnu;d bo ciekawa bajeczka nam wyjdzie..;p
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#16 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Ciężarówki;)

Napisany 30 marzec 2009 - 18:22

Kupno Fortschritta E-512 Starą Mege 204 to trzeba dac 150.000zł a za 90tys. dostaniesz lexiona ale po spaleniu. Za 90k to kupic 88, 98 i to nie az takie cudo. Kolego @jezynek5211 a jaki to model lexiona skoro go masz na placu?

#17 Share agrotechnicZ165

agrotechnicZ165

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Zainteresowania:Zetor Fan, Modele.

Napisany 16 maj 2009 - 20:19

Kupno Fortschritta E-512 Koleś bajki pisze i tyle, albo go wyobraźnia ponosi.... ;)

A co do E-512 to dobra maszyna, porównywalna z Bizonem Suprem, albo może nawet lepsza, choć są bardzo podobne, ale jednak bardziej opłaca sie brać Fortschritta, bo cena mniejsza i do 20 000 zł kupisz dobry egzemplarz.
Ha traktor, Akkor Zetor!

Zetor Team

#18 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 16 maj 2009 - 22:10

Kupno Fortschritta E-512 20 tyś? Za taką kasę można szukac E-514. Co prawda w gorszym stanie, ale maszyna godna polecenia. Na E-512 myślę, że 18 tyś to cena maksymalna, nie mówie o oszołomach z allegro co cenią sprzet warty 15 tyś za 20tys+

KS Falubaz

#19 Share agrotechnicZ165

agrotechnicZ165

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Zainteresowania:Zetor Fan, Modele.

Napisany 20 maj 2009 - 20:32

Kupno Fortschritta E-512 No to mówię że 20 000 to maksimum, bo jeżeli ktoś bedzie chciał wiecej, to lepiej już poszukać E 514.
Ha traktor, Akkor Zetor!

Zetor Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 26 maj 2009 - 20:34

Kupno Fortschritta E-512 E 512 dobra maszyna za 30 to byś dostał już nawet ładną 514, a jak 514 to już najlepiej Fortschritt MDW E-514 To były dosć wypaśne maszynki :P Dla mnie 512 fajna masyznka, kuzyn miał, ale zamienił na dominatora ale dał za niego 50 tyś :)
Mój Wladimirec podbija świat