mario22

Case JXU 105

Polecane posty

maly111    1

RABEWERK obrotowa 4 [prędkość 7-9 km/h przy ob.sil.okolo 1800- spalanie mniej niż 8litrów ziemia klasy od 3 do 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet1    0

8 litrów? Na h czy na ha?

Edytowano przez brunet1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Chyba na mth, a nie na jakieś m/h.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati2311    0

Witam . do nh t5060 można doczepić 4 -obrotową ?? gleby średnie , 4-5 klasa.

 

Czy 3 metrowy agregat z pakerem ujdzie ?

 

Gruber ścierniskowy na 5 czy 6 łap ??

Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly111    1

U mnie JXU105 pracuje z agregatem STALTECH 3m z wałem pakera plus siewnik AMAZONE tylko przód dodatkowo obciążyłem i smiga [postaram się wrzucic jutro fotke] co do grubera to jeszcze nie pracowałem z tą maszyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rek    0

U mnie JXU105 pracuje z agregatem STALTECH 3m z wałem pakera plus siewnik AMAZONE tylko przód dodatkowo obciążyłem i smiga [postaram się wrzucic jutro fotke] co do grubera to jeszcze nie pracowałem z tą maszyną

Gruber spokojnie na 6 łap szer.2,6m firmy Rolmako ,co do pługa mam taki sam dylemat bo 4 skiby na pewno da radę tylko chodzi o ciężar pługa ,trzeba patrzeć na lzejsze np. lemken Opal 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly111    1

Też tak uwazam lekka 4 albo ciężka 3

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzelec    1

Witam.

Czy na obecną chwilę cena 187 tys. brutto za Case JXU 105 w ful wersji(skrzynia 24x24 Hi-Lo Power Shuttle, klima,WOM elektrohydrauliczny, Sterowanie TUZ i WOM na błotnikach, TUZ z EDC, 2 siłowniki wspomagające, dodatkowo po 2 lampy robocze z przodu i z tyłu, siedzenie pneumatyczne, instalacja pneumatyczna jednoobwodowa i dwuobwodowa, ogumienie przód 440/65R24 tył 540/65R34) to dużo czy norma?

Przyznam szczerze, że ciężko było coś utargować...

Odbiór w marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Dilerzy case mają własne cenniki z fabryki to nie jest na zasadzie euro w górę to i cena w górę oni mają stałe cenniki . Czy jakoś tak w każdym bądź razie to nie takie proste jak w JD czy u korbanka


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzelec    1

Cześć. Mam pytanie do użytkowników jxu. Czy jak kupowaliścię ciągnik to musieliście dokupować poszerzenia tylnich błotników? Bo właśnie przyjechał do dilera mój jxu 105 z grupy 602 kod 02 czyli na szerokim ogumieniu i nie ma tych poszerzeń plastikowych na tylnich błotnikach i lest troche lipa bo diler chce za nie dopłaty 1500 zł a mi się wydaje że jxu w tej specyfikacji powinien już mieć to,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbuchu    0

RABEWERK obrotowa 4 [prędkość 7-9 km/h przy ob.sil.okolo 1800- spalanie mniej niż 8litrów ziemia klasy od 3 do 5.

mały111 mój jxu95 w pługu 4-skibowym pali 20 litrów na hektar to troszkę kity wciskasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly111    1

Witam Strzelec ja za swojego case za poszerzane błotniki nie dopłacałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly111    1

Cześć Zbuchu trudno jest się odnieść do tych 20l.na hektar gdyż nie podałeś bliszych szczegółów więc zakładam że próbowałeś orać tak jak ja i tu widziałbym pare różnic Po 1.posiadasz ciągnik o mniejszej mocy i trzymając moją prędkość orzesz na wyszych obrotach i odwrotnie trzymając obroty orzesz wolniej wjęc spalanie będzie wysze po 2 ja nie pisałem ze wyszło mi poniżej 8l na hektar [więc uścislę -orka jesień 2010- pług 4x35 spalanie mniej niż 8l na mth więc napisz kiedy osiągnołeś takie spalanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemekbak    0

ja wiem o co ci chodzi to znaczy tak ja kupowałec macse jxu 105 dokładnie rok temu i ja sobie obciążniki domówiołem poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

Witam .Czy może ktoś z użytkowników jxu zwiększał moc,w Zd-Woli jest firma która się tym zajmuje podobno profesionalnie na co zwrócić uwagę,i czy warto go przestawiać proszę o uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby152    0

witam panowie zastanawiam sie nad zakupem case (farmall u lub jxu ) lub o mf 5455 co jest mniej awaryjne case czy ferguson co byscie bardzeij polecili ?|?|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

Ostatnio zauważyłem nierównomierne zużycie opon na przodzie.Prawa guma ściera się od środka bieżnika a lewa równomiernie ciśnienie jednakowe w kołach co może być przyczyną traktor ma 1700mh opony godyeer 440/65 też tak macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzsiek1312    1

witam panowie zastanawiam sie nad zakupem case (farmall u lub jxu ) lub o mf 5455 co jest mniej awaryjne case czy ferguson co byscie bardzeij polecili ?|?|

 

No kolego JXU tylko u niektórych dilerów dostaniesz jego następcą jest farmal U , znajomy na 95 U od kwietnia już 400 godzin, i chodzi świetni;)

Ale jak bym miał brać to JXU, prostszy silnik;) case to case , Mf ma wadę JEDEN DILER NA CAŁĄ POLSKĘ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez Matusp85
      witam jak skalibrować licznik w case cx 80. nie mogę wejść w w to pole wyboru od1do6 tylko wyskakuje mi odrazu CAL i mogę wybrać od 1 do 4 i nic więcej. poza tym zniknęła mi prędkość
    • Przez zetores
      Witam.czy ktos wie jak podpiąc pod rozdzieczalac maszyne z ls?
      Rozdzieczalac na zdjeciu ten pomiędzy gniazdami posiada :po lewo 3 korki, po prawo jeden, i ten jeden korek co widac. 

    • Przez Matusp85
      witam. spalił mi się bezpiecznik oś zapalniczki i go wymieniłem. zegar powrócił na godz 12:00 i chciałem ustawic. niestety po przyciśnięciu srodkowefo przycisku i przekręceniu stacyjki w lewo zamiast wyboru kodów 1-6 mam napis CAL a niżej mogę wybrać 1-4. niestety zniknęła mi również prędkość. co robić
    • Przez ruciak24
      Cześć mam problem z ładowaniem i dwoma regulatorami napięcia już tłumaczę wraz z końcem szczotek w alternatorze oddaliśmy go do regernacji i części były wybrakowane że trzeba było regulator napięcia dodać po zamontowaniu nie mam ładowania w ciągniku po każdym odpaleniu i zgaszeniu muszę ciągnik ładować i pytanie jest takie jak zmostkowac ten regulator napięcia aby było dobrze opisy wtyków na regulatorze napięcia to Df d- i d+ które połączyć razem a które z czymś innym żeby było dobrze i pytanie jeszcze jedno czy jest osoba która robi instalacje elektryczne od zera do ciągników typowo u klienta? Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj