GrzybekxD

New Holland T5060

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bialy2005    580

wiekszosc nowych skrzyn hałasuje :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    749

casy też tak mają, czy wyje czy nie tak ma być:P jednemu dźwięk się podoba drugiemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574

MI tam nie przeszkadza, ale żona na to zwróciła uwagę i tak się zainteresowałem.Ale zdaje mi się że na początku mniej wyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam w marcu bede włascicielem nowego NH T5060 i zamierzam do niego kupic agregat uprawowo-siewny talerzowy z wałem packera 2,7m oraz plug zagonowy 4*40 i do tego chce dołaczyc wał crossillowski czy myslicie ze to bedzie optymalny zestaw do niego aby sie za bardzo nie meczyl ale tez rowniez nie marnowal jego mocy bo bedzie mu za lekko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    580

ten wał to juz moze byc za duzo


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek    6

W optymalnych warunkach (czyt. w dość lekkiej glebie) poradzi sobie bez problemu chyba że masz extra ciężkie ziemie.


Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574

JA mam z przodu 420 a z tyłu 520. Teleborgi ładnie się prezentuję. Widziałem 5040 na oponach 480 z tyłu to całkiem inny wygląd ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

ja tez bym polecal 420 i 520 bo nie dosc ze swietnie sie prezentuja to jeszcze i daja bardzo dobry uciag, a co do t 5040 to wiadomo jesli ciagnik ma robic wszystko lacznie z opryskami to tak jak u nas zamowic 480 z tylu i jest uniwersalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiceroj    0

Czy mieliscie tak ze diler newhollanda nie dotrzymal terminu dostawy ciągnika zapisanej w umowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris31    5

Pierwsza zima z ciągnikem. Jak postępujecie z ciągnikiem po odpaleniu przy większych mrozach -15 i więcej, długo trzeba czekać zanim zaczniemy jazdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytusT1    0

ja tak sobie wymyslilem ze zaczynam pracowac jak z nawiwu zaczy leciec cieple powie no i tak 3 zime i jest ok a odpalam codziennie rano do zaladunku paszo woz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozon87    29

Ja też zawsze myślałem że lepiej troche poczekać po odpaleniu ciągnika czy samochodu żeby się rozgrzał ale kiedyś oglądałem program galileo i tam powiedzieli że jest to błędne przekonanie i lepiej dla maszyny jest zaraz po odpaleniu jechać ale na niskich obrotach. Od tamtej pory tak robie i nic się nie dzieje z ciągnikami i samochodami :D Myśle że w takim programie jak galileo głupot by nie mówili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Zaleca się rozgrzewać skrzynię przed jazdą jeżeli ma sprzęgła wielotarczowe mokre [włącznie z rewersem] ponieważ zimny olej jest gęstszy i nie dociera na czas tam gdzie powinien, przez co co jakiś czas konieczna jest kalibracja sprzęgieł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytusT1    0

no w instrukcj tez raczej glupot nie pisza wiec kolega kris ma racje a ty bardziej jak ciagnik z turem pracuje i jeszcze wycinak na dokladke (w moim przypa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    580

Mozna zamówic grzałke w NH do t5000 chcieli 870zł netto grzałka silnika. Ale powiem wam ze te silniki pala jak marzenie zagrzeje swiece pól obrotu i chodzi przy -15 :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz90    10

Jak już jest mróz poniżej (-10) to trzeba po odpaleniu ustwić obroty tak na 1300 i potrzymać 5 min.Ja dzisiaj odpalałem T5040 to tak na 1100 ustawiłem bo czuć po pracy że olej gęsty.Kiedyś TL-ki nie rozgrzałem to z byka ruszył heh.W książce jest opisane też jak uruchamiać w niskich warunkach.Jak narazie nie mailem problemu z odpalaniem.W zeszłym roku przy (-30) paliły smerfy bez zażutu i oby tak dalej.Wiadomo akumulator z czasem traci na mocy.

Edytowano przez Mariusz90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AturSz    6

jakie agregato-siewniki i pługi uzywacie do swoich NH T5060??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MiniMe
      Witam
      Jest to mój pierwszy post i jeżeli napisałem w niewłaściwym miejscu proszę o przeniesienie.
       
      Problem z ciągnikiem new Holland tl 90 mojego wujka, otóż podczas zapiętego przedniego napędu i wyjazdu pod górę bez obciążenia przednie koła szarpią. Traktor rok temu był na serwisie przedniego zawieszenia/napędu jednak większość czasu stał i dopiero niedawno to zauważyliśmy. Cofając pod wzniesienie nie ma tego problemu.
      Dodaje filmik na YT na którym dobrze widać szarpanie kół.
      https://youtu.be/xhUln87HBmg?si=ZtpdkLVKfo0AIcL8
      Pozdrawiam 
      Dawid 
    • Przez _Mechanic
      Szukam schematy elektrycznego do NH TL90, pomoże kto?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Poszukuję katalogu napraw do New Holland L95. Może ktoś posiada lub seri TL. Ponieważ chcę rozebrać przystawkę wom i chciałbym się dowiedzieć jak się zabrać do tego.
    • Przez _Mechanic
      czy w TL 90 blokada tylnego mostu jest załączona na stałe, a po odpaleniu cewka, elektrozawór rozłącza blokadę czy jest odwrotnie że blokada jest rozłączona a w momencie włączenie przyciskiem elektrozawór zapina blokadę?
      Mam wrażenie że jak ruszam to są ślady od obu kół jakby był załączona blokada. 
    • Przez Karolek1988
      Witam mam ciągnik fiat agri new Holland l85 1996r. W tamtym roku spaliła się instalacja. Została wymieniona na nową. W zimę mam problemy z odpaleniem ciągnika.na wiosnę wymieniony akumulator. Wiosna i lato odpala bez problemu. Zima przyjdzie jest problem. Jak dobrze podladuje Aku to złapie. Ale jak postoi tydzień to kręci ale nie załamuje. Podpompuje pompka paliwo. Z rury wydostaje się dym.jaka może być przyczyną. Dziś kręciłem kręciłem i nie odpalił. Rozrusznik pompa wtryski?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj