GrzybekxD

New Holland T5060

Polecane posty

andzin    20

A gdzie ta grzałka jest zamontowana w brok silnika czy może gdzieś indziej bo dealer mówił że w chłodnicy albo zbiorniczku. Zastanawiam się poco montować do chłodnicy czy zbiorniczka, najlepiej to by było w brok silnika grzeje bezpośrednio. Mam tak w 3p to niema mrozu żeby nie odpalił i to bez żadnych świec żarowych. To cena przystępna 800zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

tylko idiota moze powiedziec ze grzałka jest montowana w chłodnicy lub zbiorniku :) ja akurat nie mam tej grzałki bo ten ciagnik spokojnie pali przy -30 bez niej aby aku był dobry i paliwo. grzałki zazwyczaj sa montowane w blok silnika. sa wyjatki jakies mtz itp ze maja w przewód wstawiana grzałke przepływowa ale to i tak musi byc w małym obiegu.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AturSz    6

wczoraj rozmawialem ze swoim dealerem i jednak opoznienie bedzie mniejsze niz trzy miesiace jak mowil czyli ze dopiero w czerwcu bedzie. bo wiem opoznienie bedzie tylko dwa tygodnie i ciagnik do konca marca bedzie juz u niego:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej107    0

Witam!!!jestem młodym posiadaczem New Hollanda 5060(tzn mam go od tygodnia) i mam już z nim problem a mianowicie problem z obrotami na biegu jałowym,po prostu falują w zakresie 500-1000 obrotów,dodam gazu i już żadnych wahań nie słychać!ciągnik oczywiście jest na gwarancji i usterka jest zgłoszona ale zwlekają z przyjazdem i nie wiem czy można im pracować czy nie a szlak mnie bierze jak stoi na podwórku,może ktos z was miał taki problem i moze to była jakas drobnostka którą bym sam naprawił do przyjazdu serwisu,z góry wielkie dzięki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

podciągnij gaz ręczny na wyższe obroty aby nie spadały tak nisko i w pole jak przyjedzie serwis to wyreguluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej107    0

:mellow: na 100% to nie pomoże(próbowałem zwiekszać obroty"rencznym gazem" ale dopiero przy jakichś 1200-1300 obrotach była normalna praca silnika a na biegu jałowym obroty chyba powinny być w granicach 800-set,i przy tych obrotach powinien równo pracować. Nie dodałem jeszcze że takie wachlowanie obrotów nie jest ciągłe,gdyż pracuje nie równo a po chwili wchodzi w stałe obroty po czym znowu nie równo i tak w kółko ale wiekszość czasu jest nie równa praca,dodam jeszcze że pierwszy raz jak to zauważyłem odkręciłem korek wlewowy paliwa i zassało powietrze,czyli wytworzyło się podciśnienie,nawet spore az przy odkręcaniu korka zauważyłem(w tym filterku przezroczystym) że poszły pęcherzyki powietrza,no ale po tym nawet długo był uruchomiony silnik (przy odkręconym korku) i nadal to samo było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzich    1

Odstapie Nh T5060 stoi na juz na placu u dilera w woj mazowieckim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin862    0

Andrzej107 być może jest zapowietrzony i trzeba go odpowietrzyć.ale nie jestem pewien skoro na wysokich chodzi równo.napisz co było jak Ci naprawią.i spójrz jeszcze w książke.może tem coś piszą.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Mam pytanie, gdzie w NHT5000 znajdę źródło zasilania typowo do "komputerka od prasy" Za wajchami od podnośnika wydaje się, że jest jakieś gniazdko. Gdzie podłączacie urządzenia sterujące od pras w tych ciągnikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Ja tam podłączam komputer z opryskiwacza. Ale niekiedy spali się bezpiecznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej107    0

Katastrofa!!traktoryka zabierają do "serwisu",na miejscu sobie nie radzą!!!wymienili jakiś czujnik i jakiś zawór no i nadal jest coraz gorzej,już potrafi sam zgasnąć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Ale jeszcze jest na gwarancji i wszystko jest odnotowywane w książce serwisowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREK135    0

Który ciągnik byście mi polecili New Hollanda z serji t5060kontra Zetor 135.Ciągnik miał by pracować z turem agregatem siewnym 3m (brona wirowa ) talerzówka.Który z nich mniej spali ??? I który jest lepiej wykonany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

to ciagniki troszke innej klasy gabarytowej, masowej !!!! moze cena tylko zblizone. Takze to porównanie nie bardzo ma sens. jeden ma 100km a drugi 130 :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

seria t6000


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej107    0

Witam! w końcu mój New Hollanda wrócił!!!,dziwna sytuacja ale chodzi jak na razie,ostatecznie sam nie wiem co było nie tak,wstępnie powiedziano mi w serwisie że jest wada fabryczna z pompą wtryskową,rzekomo była cała w niezłym syfie,oczywiście moje paliwo było oddane do ekspertyzy i było ok,przypuszczenia były takie,że albo w fabryce musiało coś sie dostać do pompy albo musiała długo leżeć na magazyn,rozumem przez to,że korozja musiała się wkraść ale dobra...,decyzja serwisu pada taka,że mieniają pompę,ok!mija dwa dni,przywożą NH na podwórko,pierwsze co to rzut oka na pompę,no i się zaczyna,pompa jest na 100% ta sama,demontowana raczej była bo po śrubach mocujących czarnym sprejem było psikane,no więc wnerw na maxa i tel do serwisu o co tu chodzi!!!kierownik serwisu pełen zdziwienia nie wie o co chodzi!!(lub robi z kogoś durnia)gdzie wcześniej praktycznie z nim sie kontaktowałem!!!pyta się pracownika co było robione,no więc rzekomo była podmianka pompy ale to nic nie dało,niby był zły kąt wyprzedzenia wtrysku(jak dobrze zrozumiałem),z bólu można by było i to zaakceptować choc przyznam,że scyzoryk w kieszeni sie otwierał,ale kur...co z tym syfem w tej pompie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!skąd sie on tam wziął i dlaczego w takim wypadku nie wymienili tej pompy,normalnie takie serwisy to o tyłek potłuc!!!!przed kupnem ciągnika na rekach by nosili a teraz mają wszystko gdzieś i to jeszcze cwaniaków strugają"jak jest dobrze to czego pan chce",tylo ciekawe jak długo,ten ciągnik ma mi służyć na wiele lat a gwarancja jest tylko na 12 miesięcy!!!dziwna sprawa,nie wiem jeszcze jak to ugryźć ale coś podumam,

To tak dla zainteresowanych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek88    2

Co do serwisu to miałem nieprzyjemną sytuację, a mianowicie podczas jazdy wykręcił mi się korek wlewu oleju od skrzyni i hydrauliki i wyciekło mi 15 l oleju :/ Widocznie musieli na serwisie nie dokręcić, bo ciągnik miał dopiero 3 godziny przebiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

proszę o wyjaśnienie małej wątpliwości.

czy w skrzyni DUAL COMMAND 24X24 sprzęgło sterowane przyciskiem w manetce zmiany biegów tzw.POWER CLUTCH jest w wyposażeniu,czy też jest to dodatkowa opcja.

Byłem u dealera,by rozwiał moje wątpliwości,czy dobrze zamówiłem,a powiedział mi że przycisk sprzęgła jest standardowo,a ja nie jestem pewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffcio    0

POWER CLUTCH w DUAL COMMAND 24x24 jest w standardzie i dzięki Bogu!!! :) Ja osobiście w 100% korzystam z niego przy zmianie biegów:) nóżki odpoczywają, bajka:) wogóle to polecam T5060 do średniej wielkości gospodarstwa. U mnie się sprawdza rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MiniMe
      Witam
      Jest to mój pierwszy post i jeżeli napisałem w niewłaściwym miejscu proszę o przeniesienie.
       
      Problem z ciągnikiem new Holland tl 90 mojego wujka, otóż podczas zapiętego przedniego napędu i wyjazdu pod górę bez obciążenia przednie koła szarpią. Traktor rok temu był na serwisie przedniego zawieszenia/napędu jednak większość czasu stał i dopiero niedawno to zauważyliśmy. Cofając pod wzniesienie nie ma tego problemu.
      Dodaje filmik na YT na którym dobrze widać szarpanie kół.
      https://youtu.be/xhUln87HBmg?si=ZtpdkLVKfo0AIcL8
      Pozdrawiam 
      Dawid 
    • Przez _Mechanic
      Szukam schematy elektrycznego do NH TL90, pomoże kto?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Poszukuję katalogu napraw do New Holland L95. Może ktoś posiada lub seri TL. Ponieważ chcę rozebrać przystawkę wom i chciałbym się dowiedzieć jak się zabrać do tego.
    • Przez _Mechanic
      czy w TL 90 blokada tylnego mostu jest załączona na stałe, a po odpaleniu cewka, elektrozawór rozłącza blokadę czy jest odwrotnie że blokada jest rozłączona a w momencie włączenie przyciskiem elektrozawór zapina blokadę?
      Mam wrażenie że jak ruszam to są ślady od obu kół jakby był załączona blokada. 
    • Przez Karolek1988
      Witam mam ciągnik fiat agri new Holland l85 1996r. W tamtym roku spaliła się instalacja. Została wymieniona na nową. W zimę mam problemy z odpaleniem ciągnika.na wiosnę wymieniony akumulator. Wiosna i lato odpala bez problemu. Zima przyjdzie jest problem. Jak dobrze podladuje Aku to złapie. Ale jak postoi tydzień to kręci ale nie załamuje. Podpompuje pompka paliwo. Z rury wydostaje się dym.jaka może być przyczyną. Dziś kręciłem kręciłem i nie odpalił. Rozrusznik pompa wtryski?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj