GrzybekxD

New Holland T5060

Polecane posty

Maniek    6

Jak masz wszystko pozamykane to włącz dmuchawę i zamknij te wloty powietrza nad tylną szybą. Mi nie kopci na zimnym silniku. A z tym wyskakującym żółwiem to na pewno jest coś nie tak, więc serwis niech się tym zajmie.


Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz90    10

@marcin862

Z parowaniem szyb to tak jak w samochodzie,trzeba czasu żeby odparowały.Możesz załączyć klime,wtedy szybciej zchodzi bo powietrze osusza (na średni zakres,pamiętaj też żeby pozamykać otwory pomocnicze, tzn. 2 z przodu i te tylne a docelowe dobrze poustawiaj na szyby.Ja ustawiłem 2x środkowe na przednia i 2x zewnętrzne na boczne drzwi.Co do kopcenia to myślę ze to twoja wrażliwość :lol: Wyskakujące półbiegi pod obciążeniem to już mnie martwią,nie spotkałem się z czym takim u siebie w obu smerfach.Poleciłbym kontakt z serwisem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin862    0

Z tym kopceniem to jest tak ze dwie minuty po uruchomieniu.nie jest to jakiś dym,ale takie lekkie kopcenie.jak troche pochodzi to nic nie widać.a z tymi połbiegami to nie wiem czemu wyskoczyły.ostatnio siałem i agegatem podorywkowym robiłem i nie wyskoczyły.ale też mnie to zmartwiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

A macie cos takiego że latem bez włączania klimy ,włączając nawiew przy pokrętle nibieskie-czerwony cofnięty na max w lewo nie leci zimne tylko ciepłe- bez sensu przecież jesienią czy wiosną wystarczy chłodny nawiew bez klimy ,tak mam w ursusie i co Wy na to?


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cezary1232    1

U mnie nie działa wałek na 540E i 1000 tzn. na ''sucho'' wszystko ok pokazuje prędkość wałka a gdy podczepię wałek wom to zazgrzyta tylko i się rozłącza nawet wałek nie drgnie. Na 540 wszystko jest ok.

 

 

U mnie dokładnie tak samo było dzwonie do tego co od niego kupiłem (znajomy) i mówię co i jak a on że przyśle serwis i trzeba będzie trzeba trochę go rozebrać. Kolejnego dnia poszedłem i zobaczyłem że to się przestawia na linkę poregulowałem ją i zaczęło chodzić wyregulowałem dokładnie i odwołałem serwis, chodzi do dzisiej bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak myślicie czy T5060 da radę z rozrzutnikiem 12 tonowym na zawieszeniu typu tandem z kołami 550/60 R22,5...??

obawiam się, że zakup takowego rozrzutnika może być niezbyt trafną inwestycją :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz90    10

Szkoda ciągnika,8-10 t to max.JA TL-100A ciągałem Tytana 10 plus to radził sobie idealnie w różnych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

Panowie jak myślicie czy T5060 da radę z rozrzutnikiem 12 tonowym na zawieszeniu typu tandem z kołami 550/60 R22,5...??

obawiam się, że zakup takowego rozrzutnika może być niezbyt trafną inwestycją :/

Jaki to model rozrzutnika?? Ja ciągam Tytana 18 (14t) na takich kołach ciągnikem 86KM i na polu z uciągiem nie ma najmniejszych problemów, a wywiozłem w tym roku gdzieś około 170szt. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozrzutnik to Camara z dwuwalcowym pionowym adapterem, teren mam równy a czy wiecznie sucho to nie wiem, ale jak jest mokro to nie wożę obornika bo dla mnie to głupota robić koleiny na polu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dkri    0

witam, chcę kupić NH T5060 ale mam mały zgryz bo nie bardzo wiem czy nie poczekać na nową wersją t5. Dilerzy jeszcze nie wiedzą dokładnie czym się będzie różnił prucz tego że ma być na comon raily. może będą coś wiedzieć w przyszłym tygodniu. a mam takie pytanko czy ten NH da sobie radę z agregatem unia atlas 3m i do trgo siewnik amazone d7??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RSM    0

Nowy skoro ma mieć Common Rail i AdBlue będzie droższy w zakupie, ale powinien mniej palić za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dkri    0

liczę się z tym że będzie droższy. ale dilerzy jeszcze nic nie wiedzą, jaka będzie cena i jakie wyposarzenie. no ale za wiele to raczej nie podniosą ceny bo za T6050 powiedział mi 185 netto a za t5060 140 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

To i ja bym prosił: bobert21@o2.pl


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MiniMe
      Witam
      Jest to mój pierwszy post i jeżeli napisałem w niewłaściwym miejscu proszę o przeniesienie.
       
      Problem z ciągnikiem new Holland tl 90 mojego wujka, otóż podczas zapiętego przedniego napędu i wyjazdu pod górę bez obciążenia przednie koła szarpią. Traktor rok temu był na serwisie przedniego zawieszenia/napędu jednak większość czasu stał i dopiero niedawno to zauważyliśmy. Cofając pod wzniesienie nie ma tego problemu.
      Dodaje filmik na YT na którym dobrze widać szarpanie kół.
      https://youtu.be/xhUln87HBmg?si=ZtpdkLVKfo0AIcL8
      Pozdrawiam 
      Dawid 
    • Przez _Mechanic
      Szukam schematy elektrycznego do NH TL90, pomoże kto?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Poszukuję katalogu napraw do New Holland L95. Może ktoś posiada lub seri TL. Ponieważ chcę rozebrać przystawkę wom i chciałbym się dowiedzieć jak się zabrać do tego.
    • Przez _Mechanic
      czy w TL 90 blokada tylnego mostu jest załączona na stałe, a po odpaleniu cewka, elektrozawór rozłącza blokadę czy jest odwrotnie że blokada jest rozłączona a w momencie włączenie przyciskiem elektrozawór zapina blokadę?
      Mam wrażenie że jak ruszam to są ślady od obu kół jakby był załączona blokada. 
    • Przez Karolek1988
      Witam mam ciągnik fiat agri new Holland l85 1996r. W tamtym roku spaliła się instalacja. Została wymieniona na nową. W zimę mam problemy z odpaleniem ciągnika.na wiosnę wymieniony akumulator. Wiosna i lato odpala bez problemu. Zima przyjdzie jest problem. Jak dobrze podladuje Aku to złapie. Ale jak postoi tydzień to kręci ale nie załamuje. Podpompuje pompka paliwo. Z rury wydostaje się dym.jaka może być przyczyną. Dziś kręciłem kręciłem i nie odpalił. Rozrusznik pompa wtryski?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj