GrzybekxD

New Holland T5060

Polecane posty

karolu    3

Byłem dziś w warpolu i cena grudniowa już wróciła na NH np za t5040 teraz też trzeba dać już tylko 150 brutto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    580

w takim samym wyposazeniu jak w grudniu ?


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    580

bedzie miał co robic w niej. sma srednica talerza duzo daje.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papier    9

Potrzebuje kupić talerzówkę do t5060, znalazłem taką http://otomoto.pl/unia-cut-2-8-A80201.html Czy nie będie za mała. Myślę jeszcze o ciąganej tylko że narazie nie znalazłem poniżej 3,5m

 

 

 

Ja proponuje kupić talerzówke firmy Bury ja posiadam taka 4 metrowa i ciągam ją Belarusem 1221.3 ma on 136 KM

http://www.bury.com.pl/oferta_tekst-25.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris31    5

Czy macie problem z rozdzielaczem hydrauliki zewnętrznej. U mnie jak podniose podbieracz w prasie to po chwili powoli opada tak chyba nie powinno być. Jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariox    4

Witaj u mnie hydraulika zewnętrzna trzyma jest ok, ale nie trzyma podnośnik czyli tylni tuz, po kilku minutach opuszcza na pług, a u Ciebie jak trzyma podnosnik?

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris31    5

Podnośnik trzyma dość dobrze. Czy jest normalne jak jadę szybciej pow 15km/h i przełącze żółw zając lub odwrotnie to słychać szurnięcie w skrzyni? Przy niższej prędkości jest cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytusT1    0

normalne u mnie tez tak jest znaczy taki delikatny szmerek

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poiqwe    1

Czy ktoś na forum wie ile kosztują przeglądy NH serii T5000? Chodzi mi o pierwszy i drugi (robocizna i materiały), bo nie wiem jak sie targować o to z dealerem. Pierwszy jest gratis bez problemu ale teraz się zastanawiam czy nie żądać drugiego za darmo (albo chociaż część) - czy to jest realne. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Pierwszy to podobno kwestia 1200 netto a drugi jest podobno po 600 mtg i jak to diler powiedzial bardzo czesto sie zdarza ze ten przeglad wypada po gwarancji i klienci robia go sobie sami.


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poiqwe    1

Pierwszy 1200? a może drugi tyle kosztuje. Słyszałem, że pierwszy kosztuje coś w granicach 600 a drugi - no właśnie nie wiem ale podobno trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

Ja powiem dokladnie. Za pierwszy przegląd zaplaciłem dokladnie 1030zł. 180zł robocizna a 40zł dojazd , reszte co ile kosztowało to nie pamietam.. Drugi przeglad przy 300 mtg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574

Ja teraz za pierwszy zapłaciłem nie całe 900 zł, z czego ok 100 dojazd i robocizna. Poprawka 110 dojazd a 88 robocizna.

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    580

u mnie pierwszy niecałe 1200 z czego 280 dojazd i 650 materiały


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolass    1

U mnie 860zł pierwszy przegląd w tym 120 zł robocizna i 100zł dojazd


Wszystkie moje fotografie chronione prawem autorskim!
Pozdrawiam Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574

Mam ponad 80 mth zrobione i jestem tak sobie z niego zadowolony. To co mi się nie podoba to że jest za głośny i duużo pali.Posiałem 23 ha rzepaku w 7 kawałkach to spalił 109 litrów.

Obroty nie przekraczałem 1600, szybkość 12-15, a siewnik to 4 metry Accord talerzowy. Czyli ciężko nie miał ale dobrze pociągną.

MTZ 82 to pół tego spalał, albo mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

czyli 5l/ha? a mtz 2,5 l?:):):)

 

ten ciagnik pali mniej od zetora forterry, nie jest mega oszczedny, ale za taka kase nie ma co wymagac

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Dokładnie nie ma co przesadzac jesli spalil 5 l na ha to i tak nie jest duzo

Co do nh t 5060 to moj znajomy mowi ze w turze spala ze 4 literki na h ale w plugu obrotowym 4x45 obciazenie bez mala 100 % spala na h 15-17 litrow

Wspominał tez iz silnik jest mulowaty tzn opieszale wchodzi na obroty i ogolnie nie jest zbyt zrywny

Edytowano przez timasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin862    0

jak on spalil 5L/ha to jest dużo?to jest ponad 100km to coś je musi napędzać.bez paniki,to nie ursus c-330 :) moj ma dopiero 65 godzin.pierwszy przegląd miałem gratis,tzn.wymiana filtrow;paliwa,oleju i skrzyni.olej tylko w silniku wymienili.mam pytanie,czy filtr powietrza też podlega wymianie na przeglądzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574

Siałem 3-4 ha na godzinę.No jestem przyzwyczajony do innego spalania. MTZ to potrafiłem zasiać 35 ha pszenicy i jeszcze paliwo miałem. A zbiorniki są podobne, ok 130 litrów.Nawet dzisiaj rozmawiałem z znajomym co pracuje u sąsiada i jeździ MTZ 82 TS , czyli ma 95 km i mówi że przy sianiu to co drugi dzień tankuje. Też się trochę zdziwił że mi tyle poszło.

Mam pole odalone o 17 km od domu i nie wiem czy obrócił bym 3 razy z przyczepą,a 1224 to na 20 litrach to obracałem i wysiewałem 3 tony nawozu.

Mam jeszcze Case MX 150 to stwierdziliśmy że on pali chyba mniej od NH a ma jednak 150 km.

Co do tego czy to jest najtańszy ciągnik to raczej bym się nie zgodził bo 150 tyś netto to raczej nie jest mało w stosunku do innych.W tej cenie miałem MF, Classa,DF,Proxime, JD też mogłem wytargać w podobnej cenie i to nie chińczyka.Bo za chińczyka powiedział mi 144 tyś na ful wypasie.A NH nie mam na ful wypasie.

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin862    0

Może w tej cenie byś kupil MF,JD.CLASSA ale nie z tą ilością KM.A co do wyposarzenia to prawie wszystko jest w standardzie,tylko EHR i przedni tuz i wom jest za doplatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t5060nh    0

Nie ma czegoś takiego jak "full wypas".

Każda marka ma swoje ograniczenia w wyposażeniu, to co ma New Holland, Fendt czy inna marka w standardzie czy za dopłatą inni mogą nie mieć możliwości posiadania nawet za dopłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MiniMe
      Witam
      Jest to mój pierwszy post i jeżeli napisałem w niewłaściwym miejscu proszę o przeniesienie.
       
      Problem z ciągnikiem new Holland tl 90 mojego wujka, otóż podczas zapiętego przedniego napędu i wyjazdu pod górę bez obciążenia przednie koła szarpią. Traktor rok temu był na serwisie przedniego zawieszenia/napędu jednak większość czasu stał i dopiero niedawno to zauważyliśmy. Cofając pod wzniesienie nie ma tego problemu.
      Dodaje filmik na YT na którym dobrze widać szarpanie kół.
      https://youtu.be/xhUln87HBmg?si=ZtpdkLVKfo0AIcL8
      Pozdrawiam 
      Dawid 
    • Przez _Mechanic
      Szukam schematy elektrycznego do NH TL90, pomoże kto?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Poszukuję katalogu napraw do New Holland L95. Może ktoś posiada lub seri TL. Ponieważ chcę rozebrać przystawkę wom i chciałbym się dowiedzieć jak się zabrać do tego.
    • Przez _Mechanic
      czy w TL 90 blokada tylnego mostu jest załączona na stałe, a po odpaleniu cewka, elektrozawór rozłącza blokadę czy jest odwrotnie że blokada jest rozłączona a w momencie włączenie przyciskiem elektrozawór zapina blokadę?
      Mam wrażenie że jak ruszam to są ślady od obu kół jakby był załączona blokada. 
    • Przez Karolek1988
      Witam mam ciągnik fiat agri new Holland l85 1996r. W tamtym roku spaliła się instalacja. Została wymieniona na nową. W zimę mam problemy z odpaleniem ciągnika.na wiosnę wymieniony akumulator. Wiosna i lato odpala bez problemu. Zima przyjdzie jest problem. Jak dobrze podladuje Aku to złapie. Ale jak postoi tydzień to kręci ale nie załamuje. Podpompuje pompka paliwo. Z rury wydostaje się dym.jaka może być przyczyną. Dziś kręciłem kręciłem i nie odpalił. Rozrusznik pompa wtryski?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj