GrzybekxD

New Holland T5060

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bialy2005    580

ja mam miec odbiór t5040 koło 5-6maj ciagnik wczoraj przyjechał na plac a zamówiony był 15 grudnia !!!!!!!!!


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t5060nh    0

Czekałem 3-4 miesiące ale ponoć teraz na serię T-5000 czeka się nawet pół roku bo ma tylu chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    580

no ja czekałem od 15 grudnia do poczatku maja


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris31    5

Ja zamawiałem 5 marca, teraz pytałem gdzie on jest to diler sprawdzał i już kilka dni tamu był na lini produkcyjnej to do końca czerwca mówił że pewnie będzie. Myśle o kupnie grubera do T5060 jaką najlepiej 2,1 czy 2,6m, gleby mam ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicia1223    11

ja zamówiłem t5060 na początku kwietnia , na umowie zaliczki mam termin 15 lipiec odbiór. zobaczymy czy im się uda. Kris231 ja do nh biorę gruber 2.6 tylko lżejszej serii. lemiesze na sprężynie plus talerz na resorze to już za cięzko będzie . Może mnie ktos poprawi .. Dorzucę do niego jeszcze 3-skibowy obrotowy 50 cm na korpus i 3m uprawowy z poznaniakiem .

 

Pozdro.


wschodni koniec mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris31    5

Myślałem o rolmako U453 2,6m z zabezpieczeniem sprężynowym lub coś podobnego. Vicia1223 co masz na myśli pisząc lżejszej serii.

Edytowano przez kris31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

masz kluczyk w zestawie, taki podobny do imbusa

 

co do ceny i dostepnosci slyszalem o tym ze jest problem, ja zamowilem 30 grudnia a przyjechal 10 marca, ale od tamtej pory nie mieli zadnej dostawy i ludzie czekaja


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicia1223    11

kris lżejszej serii chodzi mi o masę , doliczają 6 sprężyn plus 2 rzędy talerzy , na placu tych nh widziałem właśnie talkiego kosa 2.6 i przedstawiciel tak się troszkę usmiechał jak zapytałem czy bedzie się dobrze sprawował z t5060 , także coś w tym jest .

 

 

Kolega pracował gruberem agro-factory 2.6 m na sprężynie zetorem 105KM a teraz zakupił fenda 120KM i dopiero może powiedziec , że jest ok z przodem na asfalcie :)


wschodni koniec mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Nie przesadzaj, że t5060 nie da rady z gruberem 2,6. Znajomy ciąga taki Zetorem 9540 i idzie bez problemu a lekki ten Lemken to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariox    4

Jutro przywoże swojego T5060 zobaczymy jak się bedzie sprawował.

A zamawiałem go 18 stycznia, z tym że ja chciałem go mieć na koniec czerwca, a na placu u dealera stoji od początku maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Aż tyle trzeba czekać? :blink: Tylko na ten model się tyle czeka czy na wszystkie? Dziwne to jest chyba jakaś gra ze strony koncernów...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariox    4

Jak podpisywałem umowe to powiedział mi że bedzie do końca marca stał na placu i czekał, ale widocznie cos się przeciogło, a wczesniej ja nie chiałem go miec bo bym z kasą nie wyrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris31    5

Do czego służy przyciski. Są ich trzy po prawej stronie od fotela. Jeden od blokady mostu, drugi chyba od załączania przedniego napędu a trzeci ten po prawej ze znaczkiem wałka i pofalowaną linią - do czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    580

instrukcja :) miekkie załczenie wom


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris31    5

tak myślałem, mechanik mówił,że to obroty zależne wałka. Jak to działa? wciskamy przycisk i wtedy załanczamy wałek czy jakoś inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

Wciskasz ten przycisk tylko raz, a załączanie wałka tą żółtą dźwigenką - odciągasz włączony, wciskasz wyłączony. Ja miękki wałek mam cały czas włączony - służy to temu żeby przy uruchomieniu womu nie szarpało i wałek delikatnie ruszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    580

nie ma obrotów zaleznych w tym ciagniku


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris31    5

nie ma obrotów zależnych - to mechanik coś kręci. Oglądałem jeden ciągnik i robiłem tak jak pisze karolu to na początku słychać tykanie jakby sprzęgło przeciążeniowe. Czy to jest normalne? Jak załączam bez miękiego startu to jest cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

Tykanie jest normalne, podłącz jakąś maszynę to zobaczysz efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariox    4

Witam, mam pytanie jak trzyma wam podnośnik czy opuszcza po jakimś czasie?BO mój po 20-30 min.pozostawionego uniesionego pługa opuścił troszke nawet wiecej niż troszke, a traktor jest nowy 10 mtg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris31    5

Wczoraj przywiozłem mój nowy ciągnik Wszystko ok, trzeba się w niego trochę wczuć. Gdzie macie zamontowanego koguta, bo u mnie jest przykręcony do dachu w lewym przednim rogu i troche nim trzęsie aż myśle,ze dach pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris31    5

na samym rogu koło lusterka, w dachu są otworki i tam jest przykręcony uchwwyt składany. porozłożeniu wystaje jakieś 20cm pow dachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladoo1    9

zostawianie maszyn na uniesionym TUZ-ie zdrowe nie jest dla traktora wystarczy przeczytać instrukcję :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MiniMe
      Witam
      Jest to mój pierwszy post i jeżeli napisałem w niewłaściwym miejscu proszę o przeniesienie.
       
      Problem z ciągnikiem new Holland tl 90 mojego wujka, otóż podczas zapiętego przedniego napędu i wyjazdu pod górę bez obciążenia przednie koła szarpią. Traktor rok temu był na serwisie przedniego zawieszenia/napędu jednak większość czasu stał i dopiero niedawno to zauważyliśmy. Cofając pod wzniesienie nie ma tego problemu.
      Dodaje filmik na YT na którym dobrze widać szarpanie kół.
      https://youtu.be/xhUln87HBmg?si=ZtpdkLVKfo0AIcL8
      Pozdrawiam 
      Dawid 
    • Przez _Mechanic
      Szukam schematy elektrycznego do NH TL90, pomoże kto?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Poszukuję katalogu napraw do New Holland L95. Może ktoś posiada lub seri TL. Ponieważ chcę rozebrać przystawkę wom i chciałbym się dowiedzieć jak się zabrać do tego.
    • Przez _Mechanic
      czy w TL 90 blokada tylnego mostu jest załączona na stałe, a po odpaleniu cewka, elektrozawór rozłącza blokadę czy jest odwrotnie że blokada jest rozłączona a w momencie włączenie przyciskiem elektrozawór zapina blokadę?
      Mam wrażenie że jak ruszam to są ślady od obu kół jakby był załączona blokada. 
    • Przez Karolek1988
      Witam mam ciągnik fiat agri new Holland l85 1996r. W tamtym roku spaliła się instalacja. Została wymieniona na nową. W zimę mam problemy z odpaleniem ciągnika.na wiosnę wymieniony akumulator. Wiosna i lato odpala bez problemu. Zima przyjdzie jest problem. Jak dobrze podladuje Aku to złapie. Ale jak postoi tydzień to kręci ale nie załamuje. Podpompuje pompka paliwo. Z rury wydostaje się dym.jaka może być przyczyną. Dziś kręciłem kręciłem i nie odpalił. Rozrusznik pompa wtryski?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj