Skocz do zawartości

Reklama

Zdjęcie

Czyszczalnie,tryjery,stoły grawitacyjne,zaprawiarki.

25 odpowiedzi na ten temat

#21 SUCHY102

SUCHY102

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 01 kwiecień 2008 - 17:33

WITAM!!!
jestem zainteresowany wialnią odśrodkową Włodzimieza Sosnowskiego z Ciechanowa ale nie posiadam zbyt wielu informacji na ten temat. jak ona się sprawuje?? głównie chodzi mi o czyszczenie zbóż i rzepaku, piszecie że macie tą maszynę więc napiszcie coś o niej czy jest wogóle warta tych pieniędzy /teraz kosztuje 6000zł/ i czy znacie jeszcze jakieś maszyny tego typu nie zbyt drogie o wydajności od około 10 do 20 t/ha ale z przeznaczeniem do zbóż i rzepaku ale nowe. pozdrawiam
  • 0

#22 Kali

Kali

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 01 kwiecień 2008 - 21:39

z Augustowa jest o połowę tańsza, chyba. Podobno tego typu urządzenia to nie za bardzo dobre. Niech wypowie się ktoś kto to ma lub przynajmniej widział w pracy.
  • 0

#23 SUCHY102

SUCHY102

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 05 kwiecień 2008 - 18:01

z augustowa Separator M-502 - 3291,56 zł brutto
w/w maszyna służy do oddzielania lekkich zanieczyszczeń od ziarna zbóż,
wydajność do 15 ton na godzine, silnik 3 kw A diplomat oferuje maszynę o nazwie diplomat 15 za 3300 wydajność i budowa oraz zastosowanie podobne. piszcie co jest lepsze i co lepiej czyści czy może znacie jakieś inne marki produkujące podobne urządzenia
jest jeszcze czyszczalnia Drzewicz czb 15 ale nie mam pojęcia ile kosztuje.
  • 0

#24 Sebastian

Sebastian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • 1987496
  • Zainteresowania:Produkcja roślina i technika z nią związana

Napisany 24 sierpień 2008 - 13:42

Wiecie może gdzie można kupić nie dużą czyszczalnie za nie doże pieniądze? Nie koniecznie nowa
  • 0

#25 MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 06 czerwiec 2010 - 13:39

Poszukuje wszelkich informacji o tzw młynkach do czyszczenia zboża (z drewna) będę wdzięczny za wszelkie informacje
  • 0
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Google

• Reklama google
  •  

#26 lukasz122333

lukasz122333

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 02 luty 2011 - 21:14

Jakie rozmiary sit górnych i dolnych praktycznie stosujecie w swoich czyszczalniach?
Interesuje mnie praaktyczne zastosowanie najlepiej do konkretnych zbóż. Oficjalne tabele posiadam ale stoję przed zakupem sit i nie wiem jakie rozmiary kupić? Sita mają być do PETKUS 531Gigant i 541Super. Proszę o pomoc.
  • 0

Dodaj odpowiedź

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: %s