Skocz do zawartości

Zdjęcie

agregat podorywkowy

346 odpowiedzi na ten temat

#341 Share solek01

solek01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 10:46

agregat podorywkowy Też myślałem o wymianie na takie nowszego typu ze szpicem. Bo te co są to takie trochę jak łyżka do zupy :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
agregat podorywkowy Dzisiaj, 02:18
  •  

#342 Share Froniu

Froniu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 24 sierpień 2012 - 11:49

agregat podorywkowy Czy ktoś użytkuje agregat tej firmy jak się sprawuje? http://moto.allegro....2569857790.html

#343 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 26 sierpień 2012 - 11:54

agregat podorywkowy

Zakupiłem Lemkena Achata i jak jest sucho to niebardz chce iść w ziemie. Co mi możecie doradzić? Po rzepaku było po deszczu to jakos szło

koledzy jest taka możliwość całą łapę można odchylić lekko do tyłu tym samym cała redlica zmienia kąt jest bardziej wnurzona co powinno polepszyć zagłębianie ,o ile jest możliwość regulacji z tego co wiem powinny być dwie pozycje na śrubce nazywanej bezpiecznikiem

Edytowany przez STANK, 26 sierpień 2012 - 11:58.

#344 Share solek01

solek01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 27 sierpień 2012 - 07:34

agregat podorywkowy

koledzy jest taka możliwość całą łapę można odchylić lekko do tyłu tym samym cała redlica zmienia kąt jest bardziej wnurzona co powinno polepszyć zagłębianie ,o ile jest możliwość regulacji z tego co wiem powinny być dwie pozycje na śrubce nazywanej bezpiecznikiem

dzięki sprawdzę to sobie, ale z tego co pamiętam to chyba faktycznie jest tam drugi otwór na śrubę. A nie orientuje się ktoś czy da się założyć jakieś gęsiostupki do niego. I gdzie, najlepiej w internecie, można kupić elementy robocze do niego?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#345 Share rolnikserwis

rolnikserwis

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 13 czerwiec 2016 - 11:43

agregat podorywkowy witam mam pytanie czy ciągnik 110 km da sobie radę z 3 metrowym lemkenem 11 łap ziemia mieszana przewaga 4

#346 Share waldi76

waldi76

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 03 listopad 2016 - 15:26

agregat podorywkowy

Witam, czy ktoś z kolegów wymieniał elementy robocze w mandamie kus, czy możecie się podzielić opiniami odnośnie jakości, w sklepach jest dużo zamienników różnych firm polskich i zagranicznych ciężko się zdecydować co wybrać.

Lepsze będą ze stali borowej ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#347 Share rolspec

rolspec

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 21 grudzień 2016 - 09:19

agregat podorywkowy

Oczywiście że lepsze będą ze stali borowej na pewno będziesz zadowolony i będą Ci służyć. Moim zdaniem powinieneś szukać części produkcji zagranicznej np. Bellota. Jak mógłbym doradzić to przy wymianie załóż sobie dłuższe lemieszyki są trochę droższe ale warto- lepiej będzie podcinało glebę. Na rynku są też części napawane redlice i lemieszyki jak masz duże areały do roboty to fajna sprawa nie napracujesz się przy częstym wymienianiu.  Jeżeli ktoś by potrzebował więcej informacji na ten temat to prosze pisać na priv.