Skocz do zawartości

Zdjęcie

Drabinka do prasy Famarol od Sipmy

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Pagani

Pagani

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 29 czerwiec 2008 - 16:24

Drabinka do prasy Famarol od Sipmy Czy drabinka od Sipmy będzie się nadawać do Famarola?Mam okazję kupić ją za grosze ale nie wiem czy będzie pasowała.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Drabinka do prasy Famarol od Sipmy Dzisiaj, 20:17
  •  

#2 Share Tomasz1515

Tomasz1515

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 22:51

Drabinka do prasy Famarol od Sipmy masz prase famarol? ja mam famarolke od pięciu lat i rocznie robi około 50 ha i jak narazie zero problemów, a jaku ciebie?
co do tematu to ja też chcem kupic od znajomego drabinke i o to czy bedzie pasowała nawet sie nie martwie bo i tak pewnie bedzie bo wkońcu to te same wymiary tej komory którą wychodzą snopki, w famarolce otwory na przykręcenie drabinki są ale nawet gdyby to sie razem nie zgrywało to można wywiercic otwory w innym miejscu, gdybym miał taką okazje kupna to bym sie nawet nie zastanawiał, ja czeka aż temu znajomemu kompletnie rozgraci sie ta sipma i wtedy postaram sie kupic od niego ;)

#3 Share Pagani

Pagani

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 06 sierpień 2008 - 08:24

Drabinka do prasy Famarol od Sipmy Ja mam prasę Famarol Od 10 lat i są problemy z balikami.Chodzi o to że są krzywe jak wychodzą z prasy.Wszystkie możliwe ustawienia były robione.Oprócz tego jeden aparat wiążący szwankuje i niekiedy baliki rozwiązują się.Te problemy pojawiły się po ok.7 latach użytkowania a prasa pracuje na 12ha.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share dawid6b1

dawid6b1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 06 sierpień 2008 - 21:41

Drabinka do prasy Famarol od Sipmy @Pagani wszystko idzie przerobić coś przyspawać dociąć zamalować i śladu nie ma ze robione tylko trzeba pokombinować ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Pagani

Pagani

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 09 sierpień 2008 - 18:09

Drabinka do prasy Famarol od Sipmy Już jest dobrze.Przedłużyłem śrubę od wideł które nagarnują słomę do komory prasowania.Baliki są równe.