Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie?

78 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Tanco96

Tanco96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i rolnictwo

KPK Kumurun Team

Napisany 21 lipiec 2011 - 22:43

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? u nas też chodzili i (kociaki) i cyganie oraz ci z Polsatu to pamiętam jak tych z Polsatu mój sąsiad z widłami pogonił to nie wiedzieli gdzie spier***ać albo cyganów z jakimiś kocami przyjechali coś tam bajerują moją mamę a wujek nagle z garażu krzyczy wypier***ać mi stąd i psa spuścił wtedy tak szybko się zwinęli jak się pojawili teraz u mnie już tak się nie pokazują ale pamiętajcie drodzy użytkownicy AF "prawdziwych cyganów już nie ma" he he :lol:
Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? Dzisiaj, 05:00
  •  

#62 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 21 lipiec 2011 - 23:39

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? cyganów z 10 lat nie było a jehowe. Zawsze ale to zawsze żniwa lub sianokosy. Kolega ze mną jechał teraz w MTZ ze zgrabiarką patrzymy stoi przy lesie jakaś felicja czerwona prawie na środku drogi trąbie bo może ktoś w lesie ten tego yhymmmm ale nic to go bokiem może lusterko się uszkodziło po co na środku drogi stawiają. patrzymy idą jacyś to zakapowałem ze to zeszłoroczni żniwni goście. Idą środkiem drogi ja delikatnie na gaz a oni nie zeszli środkiem drogi idą. żałuje że zjechałem bo wpadłem w dziure i stabilizator ramion urwał się ;[ Kumpel im posłał taką wiązanke że pozwole tego sobie nie cytować bo same ** by były :lol:
Mój Wladimirec podbija świat

#63 Share wojcik1996

wojcik1996

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,Hodowla opasów, rolnictwo
    http://www.youtube.com/user/wacik12341?feature=mhee

Napisany 22 lipiec 2011 - 08:47

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? U nas był jeden miesiąc temu o akumulatory się pytać :lol:
Jeszcze stanął na wprost forda koło psa a nie wiedział go bo pies wgl nie szczekał i on do wysiadania a tu pies z zębami na niego leci :lol:
Zetor Team

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#64 Share Lesnik13

Lesnik13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 22 lipiec 2011 - 11:41

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? U nas pojawiają się czasem i cygani i jehowi, i złomiarze z przyczepką i tylko patrzą co by ci ty zap...lić, czasem z owocami i warzywami jeżdżą i wciskają, raz ostatnio jakaś babka była z sztućcami czy czymś. Cyganie coraz rzadziej sie pokazują, bo w sumie ludzi coraz bardziej wk***iają niż ciekawią, polują na starszych, bo starsi inaczej nauczeni, mniej spostrzegawczy łatwiej obrobić. Jehowi - ostatnio babka z gościem, przedtem dwie babki, nawet ładne. Ja to grzecznie im dziękuję i tyle. Trzeba jedno im przyznać, że im się chce. Bo pomyślcie, któremu katolikowi by się chciało łazić pogoda niepogoda i namawiać ludzi do gadania. Ksiądz przecież jak raz za rok na kolędę przyjedzie to cyrki robi - koperta, jedzonko itd. ogólnie to u nas psy ganiają wolno, więc wychodzić trzeba, bo pogryzą i potem będzie mandat, a tak to czasami by człowiek chętnie poudawał, ze go w chałupie nie ma.

Edytowany przez Lesnik13, 22 lipiec 2011 - 11:42.

W baśniach śpią prawdziwe dzieje, woda życia nie istnieje, ale zawsze warto po nią iść...
"Bajka o Głupim Jasiu" J. Kaczmarski
Polecam maszyny leśne FAO FAR

#65 Share luki9610

luki9610

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 22 lipiec 2011 - 11:58

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? U mnie latają Rumuni i sprzedają pościel oraz piły łańcuchowe i drą się przy tym jak jakieś debile na całą wieś "elo elo elo pociel" Albo do mojej babci wlazł raz 10-letni chłopak i chciał 10 zł. I też jeżdżą złomiarze i chcą kupić moje maszyny na złom. Oraz szlajają się żule. dwaj bracia Kondasy, Łytka z żoną oraz Hynol, Kambodza i Ignac. I to tyle tej wiejskiej patologi.
Kanał na yt.com luki9610

Sprzedam kopaczkę konną do ziemniaków (dyszel do traktora). Zainteresowani PW.

#66 Share Xray

Xray

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 23 lipiec 2011 - 20:54

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? heh wczoraj byli rumuni. podchodzi do bramy i drze sie "pila, pila, sprzedam tanio, dwiesce zloty. oryginał śtil :) i odpala ją i łazi koło tego płotu :)

#67 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 23 lipiec 2011 - 23:00

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? Ja kupiłem od nich piłę i nie jest zła, wcześniej się dowiedziałem jak ktoś kupił od nich piłę za 250 zł, później za 180 a ja za 150zł od nich wycyganiłem a chciał na początku 800zł :lol: Pokazałem mu 150 a on do mnie, dobra dawaj. Tylko nie chciałem tej co z nią chodził i pokazywał jak chodzi, bo tam w benzynie nie mają wcale oleju, tylko wziąłem sobie z busa jeszcze suchą.
KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

#68 Share benio1967

benio1967

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 819 postów

Napisany 24 lipiec 2011 - 07:30

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? ja cyganów,rumunów,jehowych itp gonię czym prędzej z podwórka

#69 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 lipiec 2011 - 08:27

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? Ja ostatnio spotkałem jakiś handlarzy chyba Rumuni bo tacy ciemni jak jechałem kombajnem na pole wylazł jeden na środek drogi a stanąłem bo przecież go z chederem nie wyminę zeszedłem do niego a ten do mnie czy bym wiertarki nie kupił :lol: ja mówię że nie ale wysłałem ich dla jaj do takiego pijaka mówiąc że on kupi na pewno :D

#70 Share rami

rami

rami

• Members
  • PipPipPip
  • 768 postów
  • Zainteresowania:muzyka, taniec,majsterkowanie,spcery,ksiązka

Napisany 24 lipiec 2011 - 08:44

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? ja u siebie to ich już ze dwa lata nie widziałem ale przedtem to często jeżdzili i wszystko oferowali do sprzedaży

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share niuniek1

niuniek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 24 lipiec 2011 - 11:35

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? U nas ostatni byli 2 lata temu B) Jak dziadek pogonił ich z dubeltówką to już więcej się nie pokazali :D
Massey Ferguson 255
Ursus C-360 2x
Case 4230
Kanał youtube[--->http://www.youtube.c...ature=mhee<---]

#72 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 24 lipiec 2011 - 14:47

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? E tam czasem można coś fajnego od nich kupić . Kilka lat temu ojciec kupił wiertarke boscha z udarem ( za***ista ) chodzi jak ta lala i małą szlifierke boscha myślałem że to made in china albo jakaś podróbka ale nawet nawet 2 lata pochodziła heh , a teraz na wiosne kosa spalinowa i ... komplet garnków.
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

#73 Share Damix

Damix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z rolnictwem i nie tylko

Napisany 24 lipiec 2011 - 20:54

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? U mnie też chodzili z kocami,garnkami,sprzęt AGD itp. ale ich pogoniliśmy i już z 5 może więcej lat jest spokój.

#74 Share tobago

tobago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 736 postów
  • Zainteresowania:fotografa, muzyka

Napisany 27 lipiec 2011 - 21:27

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie?

Ja kupiłem od nich piłę i nie jest zła, wcześniej się dowiedziałem jak ktoś kupił od nich piłę za 250 zł, później za 180 a ja za 150zł od nich wycyganiłem a chciał na początku 800zł :lol: Pokazałem mu 150 a on do mnie, dobra dawaj. Tylko nie chciałem tej co z nią chodził i pokazywał jak chodzi, bo tam w benzynie nie mają wcale oleju, tylko wziąłem sobie z busa jeszcze suchą.

Nie wiem chłopie gdzie sie wychowałes ale osobiście na ich widok otwiera mi sie nóż w kieszeni.
Podobnie jak u Ciebie łazili dzis u nas z pilami, pewnie ta sama ekipa. Nieźle spier*&^li jak wyciagnalem telefon i powiedziałem ze dzwonie na policje za nachodzenie i handel towarem z niewiadomego źródła.

Daj Boże żeby ta piła pochodziła miesiąc i obyś przy pracy z nia sam nie ucierpiał bo z takim szajsem nigdy nie wiadomo kiedy peknie łancuch alboco.

Edytowany przez tobago, 27 lipiec 2011 - 21:31.

#75 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 25 maj 2012 - 12:41

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? u mnie kiedyś byli ci jehowi jak ich jedna baba ze wsi pogoniła to ich nie widać sk*** raz przylaz do mnie rumun czy nie chce piły kupić mówie że i siper*** bo psa spuszcze

#76 Share dawid5508

dawid5508

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, ogrodnictwo, numizmatyka

Napisany 25 maj 2012 - 20:29

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? U wuja na wsi też byli cyganie samochód postawili za domem i nawet weszli do sieni, dziadek wychodzi z obory patrzy że ktoś się kręci i mówi wypier*** a jak nie to przyjdę i o własnych siłach już nie wyjdziecie. Jak to usłyszeli uciekli w try mi ga.
Jeżeli pomogłem kliknij zieloną Strzałkę, z prawej strony postu.

#77 Share pankracy

pankracy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 31 maj 2012 - 13:10

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? Niedawno byłem u brata i tam to dopiero była akcja. Śpię i naglę słyszę orkiestrę dętą. Wstaję, pytam brata co się dzieje, a on mi na to, że cyganie koncertują. Wyglądam przez okno, a tam faktycznie cała ekipa chodzi po ulicy i gra. Oczywisćie jeśli wyjrzysz, to czekają aż kasę rzucisz. A potem jak wyszedłem z mieszkania, to kilku kroków nie pszeszedłem i chcieli piłę spalinową sprzedać. W sumie to trochę żałuję, że nie wziąłem ;)

#78 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 15:34

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? U mnie byli dzisiaj chabrowym golfem 3 i chcieli jakieś d*perele sprzedać powiedziałem dziękuję, do widzenia i się zmyli.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#79 Share AgregatyElem

AgregatyElem

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 18 wrzesień 2012 - 11:27

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? To się bardzo czesto zdarzało jeszcze 10-15 laty temu,obecnie u nas cnie ma cyganówi już dawno nei chodzili po wsi. Ale moim zdaniem to dobrze,przy nich czułem się jakos tak obco i niepewnie.