Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie?

78 odpowiedzi na ten temat

#41 Share wsk1993

wsk1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 17 czerwiec 2009 - 09:29

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? U mnie już kawał czasu nie jeżdżą(odpukać), ale teraz jak bym zobaczył jakiegoś podejrzanego cygana to psa z łańcucha i pręta metalowego w dłoń, w sąsiedniej wiosce kolesia starszego już dwa razy okradli bo dwa razy trzymał w tym samy miejscu pieniądze.
powered by DEERE

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? Dzisiaj, 19:32
  •  

#42 Share kubaldo

kubaldo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Zainteresowania:sport,sztuki walki,fotografowanie,modele maszyn rolniczych ,modele samochodów

Napisany 22 czerwiec 2009 - 14:04

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? u mnie też ich dość dawno nie był zresztą psy i tak ich nie wpuszczą na posesje

#43 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 czerwiec 2009 - 14:55

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? U mnie nie jeżdżą ale najczęściej stoją.I to nie cyganie ,a prawdopodobnie cyganki.Nie wiem dlaczego najczęściej je widać przy drodze na leśnej polanie.Sam myślałem że sprzedają grzyby lub jagody ,ale z tego co wiem to interesują je tylko maślaki.Za jednego grzybka biorą podobno 50 lub 20.Wszystko zależy do którego koszyka maślak trafi.Mi tam one nie przeszkadzają ,a nawet krajobraz staje się dzieki nim, nieco bardziej urozmaicony.Wszystko przez kolorystykę zastosowanej tapety i wyjątkowo krótkie ubranie wabiące naszych dzielnych rodaków.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share MartineZ

MartineZ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1044 postów

Napisany 22 czerwiec 2009 - 16:22

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? u mnie kiedys chodzili bardzo czesto na szczesice teraz sie uspokoilo....oby tak dalej

#45 Share Grzesiek84

Grzesiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 22 czerwiec 2009 - 17:06

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? u mnie dawniej cyganie częściej chodzili teraz rzadziej a jak wyjeżdżam gdzieś to psa spuszczam. Raz w tamtym roku do sąsiadki poszli i słyszę że długo nie wychodzą a kobietka już starsza więc mówię do mamy by szła zobaczyć i za chwilę i ja poszedłem mojej mamie też chcieli kity pociskać a sąsiadka mówiła że nie chcieli jej z domu wyjść dopiero jak ja wszedłem to wyszli i od razu mercedes C klasy podjechał i tyle ich było widać.
A jechowi już jakiś czas nie przychodzą do mnie raz przyszedł koleś z młodą laską to ich tata do siana chciał zabrać i tak im nagadał że ponad rok ani widu. Później dwie młody dziewczyny przyszły sam w domu byłem i zaczęły nawijać nie odpuszczały więc w końcu ja do nich wiecie jak tak patrze na was to mam ochotę z Wami się pojednać i pytam się jakie lubią pozycje czy ich religia zakazuje jakiegoś seksu no i się zmieszały i od tej pory spokój. :D

#46 Share Metys

Metys

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 12:11

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? Ja ich już od paru lat nie widziałem ale dawniej to chodzili i to dosyć często.

#47 Share Marcincc360

Marcincc360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 26 grudzień 2009 - 09:37

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? Do mnie tylko cyganie przychodzą po akumulatory a ja mówie wyjazd mi z tąd i tak jest przez 2 miasiące:huh::lol:
Gdy Ci smutno, gdy Ci źle weź URSUSA przejedź się!!!
Poszukuje ciężkiego ursusa może być nie na chodzie byle by miał przedni napęd.:)
Kupię przedni napęd do szóstki !!!! :D

#48 Share akaku

akaku

MłodyRolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 621 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja

Napisany 06 marzec 2010 - 21:19

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? Ja tam wychodze z wiatrówką :blink: Ostatnio to juz prawie brony mi rozebrali i załadowali na samochód jak ich ujrzałem to szybko pobiegłem po śruty naładowałem wiatrówkę kominiarke założyłem i jazda do nich i mówie że macie 5 min na rozładowanie tego co chcieliscie zabrać no to normalnie żucali ze strachu nawet wałek zostawili mi w prezencie i jeden wskoczył do samochodu a ten drógi w biegu rozładowywał i jazda ale spiepszali i więcej ich nie było :huh:
Case <3

#49 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 21:41

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? Całe szczęście nie jeżdżą od kilku lat złodziejaszki. Sk...iele podpatrują każdego. Pewnej niedzieli wszyscy z mojego domu poszli do kościoła (ja zostałem bo byłem chory i całe szczęście był ojciec) a oni po kilku minutach od razu na podwórko i do dzieła (pewnie gdzieś obserwowali moje podwórko). Jestem szybki ale oni to prawdziwi sprinterzy. :blink: :huh:
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#50 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystkie nowości z tej dziedziny

Napisany 07 marzec 2010 - 23:17

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? u mnie byli jechowi kiedyś matizem to zadzwonilem do kolegi zeby wzieli w reklamówke ziemniaków i do rury wydechowej im wsadzili a ja w tym czasie ich zagadywalem , potem idą odpalać samochód , kręcą kręcą i nic takie cisnienie sie w tłumiku zebrało ze cały tłumik odlecial :blink:
www.agromarchobrzany.pl.tl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Davido

Davido

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Zainteresowania:Elektronik z zawodu, elektryk z zamiłowania ;)

Napisany 08 marzec 2010 - 00:27

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? u mnie kiedyś po wsi cyganie się przemieszczali polonezem czerwonym, pamiętam że kiedyś zajechali do mnie z jakimiś garnkami, typiara poszła zagadać do mamy i reszta ekipy z poloneza postanowiła ze obrobi mi kurnik z jajek i parę kurek sobie przywłaszczy, dobrze ze ja w tym czasie z tatą w garażu bylem i akurat nabijaliśmy trzonki na siekiery i młotki, i skończyło się na tym że ojciec zobaczył ich jak w kurniku coś robią, to on zaraz za siekierę ja za wiatrówkę i biegiem do nich :blink: , o oni zaraz w nogi w poloneza i gaz do podłogi, kierowca był tak chyba wystraszony ze jak wyjeżdżał to przyp...dolił mi w świeżo co postawiony nowy śmietnik :huh: . I od tego czasu już nie widziałem żadnych cyganów, jehowi odwiedzają moją miejscowość 4 razy do roku ciągle ci sami, ostatnio zaczęła się plaga przyjeżdżają jacyś kolesie i się pytają o akumulatory i o chłodnice, już mam ich dość czasem nawet potrafią 4 razy w tygodniu przyjechać i zawsze jest ktoś inny, teraz ich nie było z 3 miesiące to pewnie jak się zacznie robota w polu to się pewnie zjawią..

#52 Share darek1972

darek1972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • Lokalizacja:polski biegun zimna- najpiękniejsze miejsce pod słońcem

Napisany 08 marzec 2010 - 13:08

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? Mieliśmy kiedyś psa, nie owczarek ale mieszaniec w każdym razie kawałek psa i bardzo mądry był. Chodził luzem, niejedno ciastko z kierowcą mleczarki zjadł i był oswojony ze wszystkimi którzy nas często odwiedzli. Była zima i akurat robiłem coś w garażu gdy Neron nagle wyrwał do wjazdu na podwórko, wisk i krzyk zanim dopadłem psa i przycisnąłem go do ziemi leżąc na nim i dusząc za szję, cały czas warczał i się wyrywł niemiłosiernie. Ofiarami ataku była cyganka i dzieciak tak z 8 lat, nic im nie zrobił poza tym że okrutnie wystraszył, kazałem im spie.....ć puki mogę go utrzymać. 100 metrów do drogi gdzie podjeżdżał już po nich samochód pokonali w doskonałym czasie, mały na przyspieszenie i uciszenie dostał jeszcze parę razy od matki po łebku. Od tego zdażenia minęło już 10 lat i żaden cygan do nas nie zagląda mimo że po wsi jeździli
Kupię czwartą parę do pługa Ibis
Mój profil na YouTube: http://www.youtube.com/user/darus1972
Zapraszam do galerii: http://www.agrofoto....-user11856.html

#53 Share nickfrey

nickfrey

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów
  • Zainteresowania:wszystko co ciekawe

Napisany 08 marzec 2010 - 13:36

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? Raz do roku przyjeżdża jakiś cygan i z reguły chce sprzedać kradziony agregat prądotwórczy :blink:

#54 Share Bartollini

Bartollini

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:picie piwa, rolnictwo i motoryzacja

Napisany 03 kwiecień 2010 - 16:01

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? Do mnie to i cygany i Jehowy
Cyganie sprzedają piły ostatnio 2 tygodnie temu
kradzione sthil-e chodzili od bramy do bramy odpalali je i darli ryje
kiedyś sprzedawali komplety sztućców przyszli do mnie babcia wpuściła ja ich pilnowałem
odwróciłem się a oni po szafkach szukają co by tu podpieprzyć babcia jak ich zaczęła kląć to aż tą walizkę ze sztućcami zostawili
Jak przyszły Jehowy i weszli do pokoju
spytali czy chcemy żyć w szczęściu odpowiedziałem że żyje wesoło
poszli do kuchni gdzie siedziała babcia to po chwili wyszli bo babcia ich przegadała
Znam jednego ŚJ co roku kosi mi zboże
kiedyś był katolikiem ale i teraz równy z niego gość
przeszedł na Jehostwo bo jego żona była tego wyznania
ojciec go wyklął i powiedział że do jego domu nie wejdą

#55 Share ArekNH

ArekNH

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 06 kwiecień 2010 - 16:19

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? u mnie jerzdrzom ostatnio chcieli mi sprzedac golarke za tysiac i kose spalinowom za 6 tysiecy :lol:

aha zapomnialem pszyszedl do nas swiadek jehowy (tzw.kociak) i nawija cos do mojej mamy o cierpieniu. mama mu mowi ze on nic o prawdziwym cierpiniu nie wie bo dzieci nie rodzil i cos tam cos tam . za chwile on mame w renke ucalowal i mowi pani bardzo madra kobieta jest. is e pozedl

#56 Share atakwares

atakwares

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sporty , no i kobiety

Napisany 06 kwiecień 2010 - 16:45

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? Ja słyszałem od kolegi że kogoś po polu gonili cyganie a było to niedopodal mojej miejscowości, tak to się nie spotkałem aby byli.
.........Są dni kiedy mówie dość,
żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram śpiewam jem i śpię
Tak naprawde jednak niema mnie...........

#57 Share mrpawlak101

mrpawlak101

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 03 lipiec 2011 - 18:04

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? no trzeba odswieżyć temat /ja mam spokój z johowimi bo mam dom odalony od drogi dobre 150 metrów i im nie chce sie im gnać tyle

#58 Share Karolt

Karolt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 03 lipiec 2011 - 18:09

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? U mnie też chodzili trzy tygodnie temu sprzedawali posciele piły spalinowe i wiertarki niby boscha trzeba sie tylko pilnowac zeby cyganie sobie czegoś nie przywłaszczyli banda złodzieji

#59 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 lipiec 2011 - 18:12

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? A znacie kawał o cyganach ??

,,Dlaczego cyganie wstają o 5:00 rano ??
- Żeby się dłużej opie**alać''

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share bartek45

bartek45

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 21 lipiec 2011 - 21:42

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? U mnie na razie spokojnie, nic nie idać, nic nie słychać. Całe szczęscie!!

Babcia mi opowiadała, jak to cyganki kradną kury... Kręci się taka, kręci, nagle kure nad spódnice, podcinamy gardło żeby się nie rzucała i jedziem do domu zrobić obiad...

A mieszkam niedaleko Ciechocinka, a wiadomo- tam mają swoje siedziby jak np. Don Wasyl.