Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie?

78 odpowiedzi na ten temat

#21 Share DANIEL

DANIEL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów

Napisany 29 czerwiec 2008 - 10:36

a toczasami przyjerzdrzają coś sprzedać , najczęściej to jakieś szlifierki , wiertarki , niepowiem , sam kiedyś kupiłem szlifierke kątową , MAKITA , i super sprzęt , ale przez miesiąc do mnie łazili inni , i cały czas chcieli coś sprzedać

A później się okazuje, że szlifierka pochodzi od sąsiada z drugiego końca miejscowości :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? Dzisiaj, 09:21
  •  

#22 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 29 czerwiec 2008 - 10:43

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? No hehe :D
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#23 Share samo

samo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:konie i jeżdziectwo

Napisany 29 czerwiec 2008 - 10:43

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? u mnie pląta się tago gholerstwa pełno. jak nie cyganie zbierający złom , to cyfrowy polsat, albo jeszcze jacyś wolontariusze.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share mlody12

mlody12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 29 czerwiec 2008 - 11:22

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? Raz jak siedzialem u babic i nikogo nie bylo a tlukli sie cygani to spuscilem psa a na plac pakuj sie ze 3 cyganki i 2 cyganow a za rogu pies jak uciekali ale jak wziolem psa i trzymalem go to oni spowrotem bramke otworzyli i na plac to ja psa puscilem i muwie wypad niema chodzenie hahah ale sie zgasili

#25 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 29 czerwiec 2008 - 11:38

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? U mnie już nie widać tych ludzi... ale zawsze jak byli to jakaś kura czy coś "znikło"... trzeba było wyjść na podwórze i pilnować... :D
Teraz już ich nie widze u siebie w okolicy... ale następni przyjeżdżają... jakieś laski chodzą i do zmiany wyznania namawiąja, albo jacyś handlarze made in china itp... nie dadzą człowiekowi spokoju :angry:

#26 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 29 czerwiec 2008 - 11:51

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? Heh złomiarze to są artyści...kiedyś stoję pod sklepem i pije piwo [z puszki] z kumplem... podchodzi złomiarz...z wózkiem, poszperał w śmietniku przy sklepie, znalazł dwie puszki i stoi...stoi.. stoi no my już browary obalili..ja do kosza zeby puszke wywalić a ten jak sie na mnie nie rzuci..wyrwał mi puszke z ręki i kumplowi wrzucił na wózek i uciekł...nawet słowem sie nie odezwał :D i o co tu chodzi? :D hehe
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#27 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 29 czerwiec 2008 - 12:34

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? no tak cyganie, romuny i inni tacy żebracy, jechowy, no i coraz częściej kupcy za ziemią z przeświadczeniem że wielka okazję oferują a ciemny chłop już im sprzedaje, na wszystkie oferty odpowiadam że sam bym chętnie kupił, ale ostatnio psem musiałem postraszyć :D

#28 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 29 czerwiec 2008 - 12:50

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? Oj u nas już kilka lat spokoju jest. :D Ale chyba ze 2 lata temu to był taki incydent, że wpakowali się starszej pani do domu (cygan i 2 cyganki) i cygan zaczął pokazywać jakieś ubrania, prześcieradła ręczniki, a to wszytko było jakimś świństwem nasączone. :D Straciła przytomność, a oni w tym czasie "hulaj dusza piekła nie ma" ukradli 5tys. na remont chałpy, trochę biżuterii, kożuch, nawet łańcuszek z medalikiem co miała na sobie to zerwali. Pojechali, ona się ockła, a w domu wszytko powywalane, pieniędzy nie ma, złota też. No i zaraz dawaj po policję i się okazało, że w tym dniu to już nie pierwszy ich rabunek w okolicy, złapali ich, pieniądze wróciły i inne przedmioty i TYM RAZEM wszytko skończyło się w miarę dobrze, ale ta pani już nikogo nie wpuszcza wieczorem i syn jej kupił sporego psa.
Innym razem też słyszałam, jak jacyś ludzie wyjechali na wakacje i zostawili klucze sąsiadom i przyjechała jakaś firma meblarska i mówią, żeby im otworzyć, że maja zamówienie dostarczyć, pokazał fakturę wszytko pięknie, ładnie, wnieśli jakąś szafę i wersalkę, a w niej było 2 cyganów, splądrowali dom, za kilka dni przyjeżdża ta sama firma, że pomylili zamówienie, zabrali te meble, a szafa pełna była łupu, no i oczywiście złodzieje w wersalce.

Co do jehowców to tata skutecznie ich wykurzył. :) Jak się kiedyś dali, to co tydzień nam przynosili dobrą nowinę. :D Aż kiedyś tata do nich zagadał:" Kiedyś za komuny chodzili i nagabywali do PZPRu i dostawali za to ciężką kasę, przyznaj no się ile ty dostajesz za to łażenie co???" O kurde ale się rzucał ten kotek to masakra. :) Albo kiedyś, to chyba nawet było po egzaminie w podstawówce, prawie do domu przyjechałam i patrzę, pies dodziera i przy furtce jakieś dziadki stoją, wychodzę, oni mnie tam jakoś pozdrawiają i dawaj zaczyna mi coś nawijać o końcu świata itd. , że jeszcze można odkupić swoje grzechy, że oni wiedza kiedy to będzie i takie tam. W końcu ja mówię: "Dobra. Kiedy ten koniec świata. podajesz dokładną datę i godzinę i już się zapisuję." A oni coś tam, coś tam, zaczyna mi cytować tą ich biblię, a ja przerywam i mówię wyraźnie KIEDY, data i godzina, się dziadki zmieszali, a ja mówię: "Nie wiesz?? To dziękuję." To zaczęli z innej beczki: Czy wierzę, że Chrystus jest Bogiem, a ja się odwróciłam na pięcie i takie coś do mojego psa: Sauer, chodź, idziemy, bo jeszcze się w kota zamieniasz. :) :D :D
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#29 Share tomacha001

tomacha001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 428 postów
  • Zainteresowania:interesuje się rolnictwem i co z nim związane

Napisany 30 czerwiec 2008 - 09:59

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? u nas jak pokarzą sie cyganie to odraz ktoś dzwoni po policje i cyganie szybko odjeżdżają :D :D

#30 Share sneak

sneak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 30 czerwiec 2008 - 16:17

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? Ja kilka lat temu, trafiłem na młodą kobietę z dzieckiem (świadkową Jehowy). :D Podczas gdy tata powiedział swoje, zaaczałem z nią trochę polemizować. Nie będę wnikał w szczegóły.. ale najbadziej rozbawiło mnie jej stwierdzenie, że ludzie nie mają duszy oraz, że będziemy żyć na 'nowej ziemi' ale fizycznie.
Zapytałem jej czy ona faktycznie wie co mówi, oraz czy była "po drugiej stronie", że wciska mi taki kit :D Trochę ją to zatkało, że wtedy taki młody koleś na wsi zaczyna jej takimi "tesktami sypać". Poszła i nie wróciła.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share rocki0076

rocki0076

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 02 lipiec 2008 - 17:02

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? u mnie juz dawno nie chodza.chcieli maslanke :D ale ich psem poszczulem i do tej pory sie nie pokazali

#32 Share igorass

igorass

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 482 postów

Napisany 03 lipiec 2008 - 19:39

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? U mnie z racji tego że mieszkam na przedmieściach Warszawy, Cyganie plączą się bardzo często, ostatnio przyszedł do bramy jeden i wyszła do niego moja matka, a ten do niej że miał operację itd. i żeby mu dać pieniędzy. Mama do niego że mu nie da i żeby sobie poszedł a ten jeszcze do niej jak to się mówi "z mordą" :angry: Żałuję ze nie było mnie wtedy w domu :P Poza tym snują się różnego rodzaju naciągacze:fałszywi kominiarze, radiesteci, orkiestry złożone z osiedlowych lumpów, sprzedawcy sody kaustycznej i wymieniać można by jeszcze długo...

#33 Share DJBOMBA12

DJBOMBA12

Chudy

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 03 lipiec 2008 - 19:54

czy dostaną szklanke wody

Cytat @Zetor5340
U Nas Jednego Roku jakoś zaczęli jeździć i pojechali do takiego starszego pana i przyszła kobieta (nie znam całej rozmowy rozmowy) porozmawiali o czymś i zapytała sie czy mogła by dostać szklankę wody tak jak u @Zetora5340 a on powiedział ze dobrze poszedł po wodę ona poszła szybko po cichutku zabrała mu z szawki całą rentę chłop przychodzi a oni z piskiem uciekają... Chyba ich Policja złapała(pewny nie jestem) ale od dawna ich już nie widać...
W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

#34 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 03 lipiec 2008 - 20:05

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? znacie osobiscie jakiegos swiadka jehowy?wiekszosc z nich jest napewno uczciwsza niz katolicy czy wyznawcy innych religi.a ze nikt nie jest bez wad to obowiazkowo chodza 4 razy doroku po domach i bez wiekszego przekonania namawiaja do swojej wiary.pracowalem z paroma i wiem ze to porzadni ludzie

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#35 Share wojtek53

wojtek53

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO

Napisany 03 lipiec 2008 - 20:36

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? u mnie gosciowi cyganka wyniosla pile spalinową

#36 Share krzmaz7

krzmaz7

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, rolnictwo z którym wiąże się modelarstwo (agromodelarstwo).

Napisany 03 lipiec 2008 - 20:52

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? Ja znałem osobiście jedną jehówkę, pracowała kiedyś z moim ojcem i powiem szczeże, że przez dłuższy czas nawet nie wiedzieliśmy, że jest świadkiem jehowym, tak prywatnie to są zupełnie inni ludzie, ale na pewno nie będę ich bronił bo też mnie wkużają jak wchodzą na podwórko i przeszkadzają w pracy. Dajmy na to u mojej babci już kilka miesięcy co jakis czas od domu do domu chodzą ci sami starsi ludzie, czy oni wstydu nie mają, rozumiem pokazać się raz, ale żeby nachodzić conajmniej raz w miesiącu, raczej wiary w miesiąc nikt normalny nie zmieni.
Ostatnio chodził jeszcze jakiś gość z perfumami ale nieszkodliwy, a tak to odpukać narazie względny spokój.

#37 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 03 lipiec 2008 - 21:44

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? u nas jeździli i wciskali patelnie, jak mama się wkyrzyła to ich z miotlą pogoniła koleśka tak przez grzbiet dostała że nikt się juz nie pokazuje :P :D
Mój Wladimirec podbija świat

#38 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 lipiec 2008 - 23:47

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? Do mnie wieczorem złomiarze/złodzieje złomu przyjechali a ja miałem%%% i nikogo w domu nie było, patrze a za oknem jakiś Poldon stoi z przyczepką, wychodzę z psem i patrze a pni wał od kultywatora biorą, jak się wkur**** to mówie do nich i psem ich postraszyłem to się na mnie popatrzyli i poszli.

#39 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 04 lipiec 2008 - 10:36

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? A od czego jest sprzęt rolniczy tzn narzedzia ręczne jak widły, kosa :P
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share kacper

kacper

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 04 lipiec 2008 - 10:53

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? U nas rok temu prawie okradli staruszke ale od tego czasu nie przyjezdzają
URSUS-moc i potęga
Ursus c 4011 i 912