Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie?

78 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 28 czerwiec 2008 - 15:09

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? czy zdarza się u was że po wsi jeżdzą cyganie coś tam mają do sprzedania niby a tylko filują co by pod*erdolić
Wczoraj miałem taką sytuację, pusty dom (tylko babcia w domu) brama zamknięta wchodze do mieszkania a w mieszkaniu cygan - wydygał się ale dopiero co musiał wejsć na szczęście w porę przyjechałem bo tak to nie wiem co by było

Zazwyczaj to tak wygląda że na końcu wsi zatrzymuje sie samochód a cała zgraja chodzi od domu do domu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? Dzisiaj, 09:27
  •  

#2 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 28 czerwiec 2008 - 19:33

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? u mnie juz od paru lat ich nie widac (odpukac w niemalowane....)
www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

#3 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 28 czerwiec 2008 - 19:37

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? u mnie też ze 2 lata był spokój a teraz nie tyle za handelkiem co za żebrem tzn chodzą od chałupy do chałupy z karteczką o jakiejś tam tragedii i żebrają co łaska

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Mateusz16

Mateusz16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jeździ

Napisany 28 czerwiec 2008 - 19:45

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? U mnie dawno ich nie było aż tu kiedyś chodziły 3 cyganki na szczęście do mnie nie wlazły.

#5 Share Patrick345

Patrick345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,

Napisany 28 czerwiec 2008 - 19:48

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? U nas to cygany nie chodzą ale niekiedy świadkowie jehowy chodzą. :D
Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

#6 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 28 czerwiec 2008 - 19:54

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? Albo ci od Polsatu cyfrowego

#7 Share morowa91

morowa91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 454 postów

Napisany 28 czerwiec 2008 - 19:56

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? u nas to co roku i cyganie i świadkowie jehowy :angry: :angry:

#8 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 28 czerwiec 2008 - 20:10

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? u nas cyganów nie widac tylko kocioków( swiadkow jechowy)
kumpel ich raz powitał serdecznym "niech bedzie pochwalony" i pyta sie ich z jakiej parafii przybywają...oni mówią co i jak no to on do widzenia i tyle ich widziano heeh ale chodzą co co kilka miechów

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#9 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 28 czerwiec 2008 - 20:36

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? u mnie tylko cyganie od czasu do czasu i jacyś żebracy co to niby jakaś tragedia im się przyarzyła ale to wszystko są naciągacze bo kiedyś mówili że nie mają za co jedzenia kupić to mój sąsiad chciał im dać chleba i kiełbasy to go wyśmieli bo oni tylko kasę chcą
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

#10 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 28 czerwiec 2008 - 20:40

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? Cyganie chodza przewaznie przychodza do takich starszych domow gdzie mieszkaja osoby w podeszlym wieku, coraz czesciej ich widac.
Co do swiadkow jehowy to raz kolega ich zaprosil na kaszanke :D Juz ich nie widac...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 28 czerwiec 2008 - 20:41

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? Hehe, Cyganie to jest cholerstwo... pamiętam jak do mnie (byłem sam u wujka na gospodarce bo pojechali wszyscy na zakupy a ja musiałem bydła pilnować), zapukali..jeden Cygan i dwie Cyganki...nawet niczego sobie :D hehe, wbił się cygan i mówi ze jest biedny ze mu matka zmarła a ojcec ma raka i potrzebuje jakiś koców czy coś...ja do niego no to po cholere koce jak jest biedny i ma raka? chłopak się zamotał i zapytał czy dostaną szklanke wody...ja mówie że na dworze jest studnia z czystą wodą to se mogą poczerpać :), on zaczął kręcić że nie bo on może tylko przegotowaną pić itd...ogólnie to mnie cały czas wkręcał żebym mu w końcu pozwolił wejść do chałupy...aż do tego stopnia że zawołał jedną z cyganek że niby ona musi iść do WC...hehe no nie powiem laska z niej była ładna...jakby była sama to może bym ją wpuścił...przecież mi z klopa nic nie zwinie :) hehe ale że było ich kilku to se myśle wpuszcze jedną to cała zgraja wejdzie...a nad zgrają nie zapanujesz...:D no to pokazuje im na klopa na podwórku...którego wujek zbił dla ekipy budowlanej co nam płyte gnojową robiła...co by nam w WC nie zrobili sajgonu.hehe...No to cyganom się odechciało wszystkiego...bo zobaczyli , że ja uparty jak osioł i za chiny ich nie wpuszcze...poszli...do sąsiada, krótko u niego zabawili bo jak mi później jego syn opowiadał to sąsiad jak tylko go cygan poprosił o coś jak mu wywalił w machę to od razu poszli wszyscy :D jak sam powiedział "Z Cyganami trza krótko " :) hehehe

Innego typu cholerstwa to ci co chodzą i namawiają na cyfrowy polsat :D kiedyś zawitali do wujka z polsatem wujek sie zgodził bo podali małą cene... później się dowiedział że mógł zostać oszukany wiec zadzwonił do znajomego policjanta a ten już się zajął...bo powiedzieli że nie może rozwiązać umowy...hehe no ale jak zawitał do nich gliniarz to od razu zmienili zdanie...bo wiadomo że to był przekręt z tym polsatem....

Świadkowie Jehowy nie są groźni ale za to bardzo natarczywi i wkurzający....pukają pół godziny do drzwi jak nikt nie otwiera to dzwonią aż ktoś otworzy...otwieram... a oni mi gazetkę dają która i tak zaraz wyrzucę :D i cześć :) hehe w sumie nie jest źle ale często się pałętają w okolicy.

No i nie zapomnę jak do kumpla na dworcu w Warszawie zagadał jakiś menel i mówi do niego :

Menel: "E masz pożyczyć złotówke do jutra?"
Kolega: "Na "E" to do starej wołaj"
Menel: " No ale masz?..prosze"
Kolega: "Dam ci zete jak mi dasz napisać sms'a"
Menel sie popatrzał bo pewnie nie wiedział co to sms..hehe i odparł.. :
"A idź..." :)
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#12 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 czerwiec 2008 - 01:48

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? U mnie to raz na ruski rok jakieś cholerstwo :D przylezie. Pamiętam jak 2 lata temu przyszła babka i jakieś sztućce :D sprzedawała, mówiła, że biedna jest i takie tam. Mówię, że nie :) to poszła i z krzaków auto i jakimś z facetem pojechała :D . A w tamtą zimę to jakiś facet z futrami i gumofilcami chodził ale to dziadek :D go wywalił :D .

#13 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 29 czerwiec 2008 - 06:52

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? U nas ostatnio chodzą cały czas. To jak poszli do samotnej kobiety to poszedł do nich żul wyciągnął jednego z samochodu i mu ryja obił. To potem powiedzieli żulowi że mu jaja utną.
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#14 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 29 czerwiec 2008 - 07:58

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? Do mnie kiedyś babka przyszła a ja wiedziałem że idzie i wziąłem bejzbolke brat hokejke ona otwiera bramke a my wychodzimy z krzaków spiepszała tylko się kurzyło. :D
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#15 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 29 czerwiec 2008 - 08:22

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? A u nas to cyganie i jahowi , nawet ostatnio 12km ode mnie zabito dziewczyne , i nawet podejrzewają cyganów , a toczasami przyjerzdrzają coś sprzedać , najczęściej to jakieś szlifierki , wiertarki , niepowiem , sam kiedyś kupiłem szlifierke kątową , MAKITA , i super sprzęt , ale przez miesiąc do mnie łazili inni , i cały czas chcieli coś sprzedać , napewno inny im powiedział , że u nas to można coś sprzedać .

#16 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 29 czerwiec 2008 - 08:35

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? kiedys bylem sam w domu i przywlekli sie ci jehowi otwozylem drzwi a oni daja mi jakies broszurki i cos tam gadaja a ja mowie wypier*** mi z tad hehe :D i tyle bylo gadki z nim :D
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#17 Share Hinco

Hinco

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 29 czerwiec 2008 - 08:47

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? U nas czasami przyjeżdżają cyganie i calkiem niezły sprzęt sprzedają, my raczej mamy zapasy ale te małe szlifierki katowe bosha za 50zł można wyrwac i jak jakaś padnie to sie nową u nich kupuje jak przyjadą.
Raz cygan wparował do domu, ja to zauważyłem i zawołałem rerszte domowników, babcia sama z nim w kuchni była z 2 minuty, ale jak do kuchni przyszedł dziadek, tata, mam i siostre i nie usiedli tylko stali nad nim to zaczął cos piepszyć że mu duszno i wyszełd... Napewno by coś zwinął...

#18 Share Kolejorz

Kolejorz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związane, MTB, marka Ursus, John Deere

Napisany 29 czerwiec 2008 - 09:31

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? U mnie chodzą zawsze się ich wygania z posesji
John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

#19 Share Pawel36

Pawel36

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 29 czerwiec 2008 - 09:47

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? U mnie byli jakieś trzy tygodnie temu , trzy cyganki chciały sprzedawać jakieś ciuchy, jedna wlazła do domu bez pukania a dwie pozostałe patrzyły przez okna pewnie ilu jest domowników, powiedziałem im odrazu dowidzenia i poszły bez słowa,jechowcy tesz przychodzą nie lubię ih strasznie mnie denerwują tym nachodzeniem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 29 czerwiec 2008 - 10:21

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie? Albo kiedyś byłem u kumpla i zapuklali te Jehowcy, kumpel otwiera i oni tam jak zwykle gadają że są z tąd i z tąd i co chcą a kumpel do nich po angielsku zaczął gadać, udawał że ich nie rozumie i jeden z nich mówi do babki: "To chyba anglik"
A kumpel że nie rozumie itd...to dali se spokój i poszli. Nawet co mnie zdziwiło to tej całej gazetki "Strażnica" czy "Bóg wszystkim przebacza" nie dali. :D
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."