micro303

4512 problem z klima

Polecane posty

micro303    33

Witam.Posiadam ursusa 4512 z 1990 r i mam problem z klimatyzacja. Gdy włączam nawiew cos zgrzyta w srodku . NIe wiem co zrobic moze ktos pomoze.


URSUS C335 ,Kubota 8560, MC CORMICK MTX 140.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

to w tamtych latach ursus montował do tych modeli klime??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

chyba raczej zwykłe nawiewy, napewno jakiś listek lub trawka albo inny paproch siedzi i dlatego zgrzyta, spróbój włączać wyłączać może czymś przedmuchać lub odkurzaczem wyciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

w moim 4512 też coś hałasuje w klimatyzacji :D jak jest włączona.kiedyś nawet rozebrałem, ale wszystko ok, luzów na wiatraku tez nie było...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micro303    33

ZNaczy sie zwykły nawiew i zadaje mi sie ze to jednak łozyska bo rozbierałem to wczoraj.


URSUS C335 ,Kubota 8560, MC CORMICK MTX 140.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

U mnie w 4514 też hałasuje, ale na szczęście tylko na 3 biegu, którego praktycznie nie włączam (przeważnie chodzi na 1, a jak jest upalnie to na 2). Rok temu rozbierałem nawiew przy kombajnie i jest identyczny jak ten w 4514. Nie pamiętam dokładnie czy były tam łożyska toczne czy ślizgowe, ale chyba ślizgowe. Wpuściłem troche WD 40 i sprawa załatwiona :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micro303    33

Rozebrałem ostatnio i posiadam tam dmuchawe PREDOM - METRIX TCZEW no i rozkreciłem to i nie ma tam zadnych łozysk tylko dwie tulejki. Jest duzy luz i dalej trzeszczy co zrobic??


URSUS C335 ,Kubota 8560, MC CORMICK MTX 140.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Ja na tę ośkę wkładałem podkładki miedziane, by wykasować luz lewo prawo.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micro303    33

Zrobiłem dokładnie to samo ale teraz nie moge ruszyc oska. Zastanawiałem sie nad kupnem silnika ale nie moge znalez takiego jaki mam i nie wiem nic o zamiennikach. Czy mogłby ktos napisac mi jaki dac silnik w zamian za ten o jest teraz...


URSUS C335 ,Kubota 8560, MC CORMICK MTX 140.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj