Skocz do zawartości

Zdjęcie

SAME - Mielec i okolice

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Thomas

Thomas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 27 czerwiec 2008 - 07:34

SAME - Mielec i okolice Czy ktoś z forumowiczów jest z podkarpacia (najlepiej z okolic Mielca lub Dębicy) i posiada ciągnik rolniczy SAME?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
SAME - Mielec i okolice Dzisiaj, 02:08
  •  

#2 Share dominik1989

dominik1989

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 27 czerwiec 2008 - 11:51

SAME - Mielec i okolice Ja posiadam ciągnik Same antares 130. Jestem z okolic jasła.

#3 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 27 czerwiec 2008 - 19:35

SAME - Mielec i okolice Hmm...co ma na celu ten temat?
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Thomas

Thomas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 27 czerwiec 2008 - 23:04

SAME - Mielec i okolice Chciałym poprosić kogoś z okolic, kto ma ciągnik SAME, o pokazanie jak działa załanczanie wałka WOM, bo mam wrażenie że w moim explorerze albo czegos brakuje, albo jest cos popsute. Pisałem juz o tym na forum i szukalem rozwiazania w róznych źródłach, jednak jedni mówią tak, a drudzy rupełnie na odwrót.
Problem jest taki, ze wałek włącza sie ZA SZYBKO i nie wierze w to ze nie ma jakiegos sprzegła aby go płynnie włączyć. Nie chce tez rozbierac w ciemno ciągnika, bo może sie okazac że to jakas błacha przyczyna lub niedopatrzenie. Serwisy nic nie wiedzą, dlatego pomyślałem ze najpewniej bedzie po prosu zapytac użytkowników tych ciągników jak u nich to działa.

Stad właśnie ten temat ;-)

#5 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 27 czerwiec 2008 - 23:11

SAME - Mielec i okolice Rozumiem. Sprzęgło ma się rozumieć załączane mechanicznie ? ;>
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Thomas

Thomas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 27 czerwiec 2008 - 23:38

SAME - Mielec i okolice Wałek jest załanczany hydraulicznie, a sprzęgło do jazdy jest jednostopniowe, czyli wychodzi na to że sprzegło wałka musi być hydrauliczne, tylko co zrobiś zeby to działalo...

Dodaj odpowiedź