Skocz do zawartości

Zdjęcie

Warfama czy Metal-fach

36 odpowiedzi na ten temat

#21 Share krzysiek540

krzysiek540

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, rolnictwo, komputery, film

Napisany 23 luty 2009 - 20:51

Warfama czy Metal-fach Ja również mam belarkę metal-fach i nie miałem z nią żadnych problemów. Co do mocy jaka potrzebuje to trudno mi powiedzieć ale ja ciągam ja belarusem 920 i jest super:)
Rozpowszechnianie zdjęć z mojej galerii bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!!!!!!!!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Warfama czy Metal-fach Dzisiaj, 21:24
  •  

#22 Share SIEWCA

SIEWCA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Zainteresowania:Będzie dobrze...........kiedyś

Napisany 27 luty 2009 - 20:51

Warfama czy Metal-fach Pięć sezonów pracowała moja Warfama i sprasowała tysiące bel bezawaryjnie. Nie wiem co to zatrzymanie beli.
Oczywiście w tym roku będzie prasować nadal.

#23 Share denzel

denzel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 03 maj 2009 - 15:59

Warfama czy Metal-fach ja mam metal-fach walcowa juz cztery lata i jestem z niej bardzo zadowolony jest prosta w obsludze i w eksploatacji
od czterech lat nic w niej nie dotykalem raz wyjmowalem tylko jedem walec zajelo mi to 20min
zapiety jest do niej ciagnik NH TD80 i sianokiszonka jest tak zbita ze komar p.... nie wcisnie i siano kiszonka zakisa bez zadnych wspomagaczy
a slome probowalem prasowac C-360 dawala rade ale w kiszonce nie dobije tak i moze sie psuc kiszonka

#24 Share damian1992

damian1992

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, fotografia

Napisany 03 maj 2009 - 16:04

Warfama czy Metal-fach Kup warfame ja mam już czwarty sezon i poza drobnymi usterkami zero awari, polecam, sprzęt naprawde godny polecenia
Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

#25 Share Yoda

Yoda

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 12 maj 2009 - 12:26

Warfama czy Metal-fach mam warfame od 4 lat, robie po około 2000 bel rocznie i nie narzekam, poszło mi jak na razie 1 łożysko i łańcuch jeżdze z 385

#26 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 12 maj 2009 - 13:15

Warfama czy Metal-fach A tak wogóle to warfama i sipma clasik to nie jest praktycznie jedna i ta sama prasa?

#27 Share Yoda

Yoda

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 13 maj 2009 - 15:26

Warfama czy Metal-fach warfama ma budowe bardzo podobną tylko że mocniej dobija w porównaniu z sipmą
i sipmą 60 pojedziesz a z warfamą będzie problem bo ciężej idzie ale coś za coś
dealer u którego brałem prase miał i warfamy i sipmy ale sipmy nie polecał bo warfama tyle samo kosztuje a solidniej wykonana (oczywiście chodzi o te najprostsze sipmy)

#28 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 20 luty 2010 - 18:00

Warfama czy Metal-fach Warfame chwalicie, ale jakoś to niema odzwierciedlenia u mnie w okolicy, fakt warfamanie jest szczególnie popularna ale każdy na słowo warfama pluje i pomstuje, że to szmelc najgorszy i każda prasa byle nie warfama i to mnie zastanawia, co w tej warfamie takiego złego może być, bo sipmami u nas za pasmi rzucać i poza słabym zgniotem sipmy są zupełnie bezawaryjne, a tutaj rozpisujecie sie że sipmy się psują coś jest nie halo, albo już sam nie wiem, to sipma czy warfama lepsza?

#29 Share emil315

emil315

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Zainteresowania:Muzyka, dobre filmy

Napisany 02 styczeń 2013 - 11:23

Warfama czy Metal-fach -- połączono --

Jaka prasa zwijająca nowa lepsza, chodzi mi na razie bardziej o firmę nad modelem jeszcze się zastanawiam. Metal-Fach czy Warfama? Proszę o pomoc.

Edytowany przez Marcin91, 02 styczeń 2013 - 16:29.
dublowanie tematów, ortografia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share kb4512

kb4512

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów
  • Zainteresowania:bydło mięsne, system android

Napisany 02 styczeń 2013 - 12:44

Warfama czy Metal-fach Polecam Metal fach, mam ją od roku i zero problemów, znajomy ma Warfame to mu strasznie huczy jak nią pracuje i nie bardzo ją chwali.

#31 Share Marcin135

Marcin135

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 02 styczeń 2013 - 13:45

Warfama czy Metal-fach Ja polecam warfamę, jak narazie mam ją rok i zrobiłem nią 2500 bel, żadnych większych problemów z nią nie miałem.

#32 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 02 styczeń 2013 - 14:35

Warfama czy Metal-fach Mimo, że posiadam sipmę, gdybym teraz stał przed wyborem którejś z wymienionych przez Ciebie pras, wziąłbym warfamę. Ładnie dobija bele, niskie zapotrzebowanie na moc, bardzo prosta jest, nie ma problemu z obracaniem beli, a w metal fachu jednak nie widze, żeby ktoś prasował w ciągu dnia słomy ozime mocno suche, albo od razu po kombajnie albo czekają na wieczór i na rosę.
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#33 Share STIG0013

STIG0013

Studenciak :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1083 postów

Napisany 02 styczeń 2013 - 15:23

Warfama czy Metal-fach Dołączę się do tematu tylko z pytaniem co będzie lepsze Sipma PS 1210 CLASSIC czy Ursus Z-543

Edytowany przez STIG0013, 02 styczeń 2013 - 15:37.

Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój wpis, to wciśnij ,,FAJNE" 

#34 Share farmtracker

farmtracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie i oczywiscie płeć przeciwna :)

Napisany 02 styczeń 2013 - 15:35

Warfama czy Metal-fach Posiadam prase metal-fach i jak narazie tylko łancuch pekł. Bardzo ladnie dobija belki. A jak sie umie odpowiednio dobrac docisk i w odpowiednim momecie zaczac owijac belke to w dzien tez mozna prasowac slome.
Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

#35 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 02 styczeń 2013 - 18:41

Warfama czy Metal-fach Popieram Kolegę wyżej tez posiadam Metal Fach belarkę i prasuje w dzień słomę , kiszonkę , siano ładnie dobija że aż ciągnik zchodzi z obrotów prawie do zgaśnięcia wymieniłem w swojej 2-3 razy wszystkie łańcuchy i sworzeń napędzający zębatki od skrzyni przekładniowej womu ;) u mnie co roku prasuje około 460 kichy , 40 siana, 80 słomy i nie mam z nią problemów i jeszcze drobne usługi w roku wychodzi około 1500 bel zrobionych mam ją 4 sezon to można sobie policzyć i przede mną gość miał ją dwa lata wyłącznie na usługi więc mozna sobie wyobrazic co mogła przeżyć ;)

#36 Share emil315

emil315

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Zainteresowania:Muzyka, dobre filmy

Napisany 03 styczeń 2013 - 13:14

Warfama czy Metal-fach Dziękuje chłopaki za pomoc, zawsze dobrze jest też znać opinnię innych zanim coś się kupi. Pozdrawiam :D

Edytowany przez emil315, 03 styczeń 2013 - 13:15.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#37 Share piotr78j

piotr78j

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów
  • Zainteresowania:wszystko to co dobre !!!

Napisany 05 luty 2013 - 19:25

Warfama czy Metal-fach witam !!! polecam metal-facha mam już 6 sezon tę prasę (od nowości ) i zrobione ok 8 tyś bel (kicha,siano i słoma) i jak na razie bez poważnej awarii. Nigdy nie miałem problemu z prasowaniem słomy w południe -dużo zależy od umiejętności operatora . Jak dla mnie to bardzo dobra prasa, a ciągałem ja Zetorem 5340 ,a od roku Pol-Motem 82 KM(bele mocniej zbite )