Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość tomcio123   
Gość tomcio123
Potrzebuję dobrej smarownicy nożnej. Do około 1000zł. Na allegro jest mnóstwo ofert, ale wiadomo wszystko made in PRC. Nawet smarownica Rassm co kosztuje ponad 1000zł wygląda identycznie jak inne za 300. Podpowie ktoś co wybrać w tej cenie aby miało zbiornik około 13l. Do tej przewidzianej kwoty mogę dorzucić parę zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582
Ja mam BJC od kilku lat zero problemów kosztowała więcej niż typowy najtańszy chińczyk ma inną pompę

Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Mam dwie raasm te 13kg pneumatyczne, jedna 5 lat, druga 3 lata, ta starsza przepompowala ponad 300kg smaru, jak na razie w tej starszej skończyła się tylko końcówka smarownicza, jeśli nie korzystasz że smarów typu xhp z mobila(dobry smar ale strasznie ciężki do pompowania, chińczyki zazwyczaj nie dają rady go pompować) to bierz chińską podróbkę, znajomi mają i chodzą na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

ciekawe, ale zbędny gadżet i drogi

zastosowanie tego bylo by skuteczne w trudno dostępnych miejscach ,gdzie nie można przytrzymać ręką ,a klips to uniemożliwia ,wiec lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

ja smarownicy duzo nie uzywam ale co chwile musialem koncowki wymieniac a za kazdym razem te 15 zl do wyrzucenia. kupilem taka z klipsem i przynajmniej trzyma... wg warta zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek5314    72

Moja jak była nowa to nie trzeba było trzymać później już trzeba było we 2 osoby smarować i tak się przymierzam taką kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaweLisowicz    88

Mi tylko potrzeba raz do roku nasmarować kalamitki w ciągniku i maszynach i tyle. Chce żeby to było jak najbardziej praktyczne i żeby nie pieprzyć z nakładaniem smaru dwie godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nintendo    354

Witam. Mam problem ze smarownica pneumatyczna marpol 12kg pojemności Kupiłem ja w tamtym, przepompowala może że 2-3kg smaru i ostatnio przestała pompować. Wcześniej wydawała takie dźwięk pykania przy puszczaniu smaru, teraz nic się nie odzywa i nic nie pompuje. 

Na ktoś doświadczenie? Cos się mogło zablokować czy się zatarła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką polecacie końcówkę do smarownicy? Obecnie mam tą najzwyklejsza końcówkę w ręcznej smarownicy na kartusze i już dostaję szału z nią, ponieważ końcówkę trzeba trzymać druga ręka bo smar idzie bokiem. Możliwe, że już mi się uszkodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Kup coś z Pressol i będzie ok pod warunkiem że będzie oryginalne


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Ja mam zastrzaskowa chyba sata juz że 2 lata super sprzęt warta tych 130zl przynajmniej tyle kosztowała kiedyś


https://allegro.pl/oferta/koncowka-smarownicy-samoblokujaca-mato-de-7441996209


jedynie czasem problem jest jak gdzies głęboko kalamitka


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Też takiej używam - cena duża ale też warta swojej ceny.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Teraz sprawiłem sobie miliweuke na baterie i jak zacznie puszczać to też dokupię zatrzaskową


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zyz1o
      witam powiedzcie mi jakie kupujecie glowki to swoich smaronic bo u nas sprzedaja jakies niby firmowe ale pocisniesz z 10 kalamitek i sie rozwala tzn strodek w tej glowce nie trzyma jakos rozchodzi sie na boki wiec wezdzie cos mi doradzcie
    • Przez frytkowski82
      Witam, zakupiłem jakiś czas temu smarowniczkę (producent to chyba agroma). Jest to mini smarowniczka do narzędzi ogrodniczych, niestety nie działa. Po nałożeniu do środka smaru nie tłoczy go. Czy może źle jest złożona (w załączeniu zdjęcie )? Smar nakkładam do obudowy smarowniczki (na zdjęciu ciemnoniebieska)
      http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/db277a3f530d8207.html
    • Przez pawelol111
      Witam, jest możliwe sterowanie prasą ( rozłożenie podbieraka, podnoszenie klapy, załączenie aparatu do siatki) w przypadku awarii sterownika?
    • Przez piotrekbial1
      cześć  muszę kupić  smarownice pneumatyczna  wkładaną do wiadra 12 l    zasilaną pneumatycznie  
      budżet  do 1000zł  
      używana  będzie  do smarowania  sprzętu  budowanego w firmie 
      używa  ktoś  może  takiego sprzętu  ? i chciałby  polecić  konkretny model ?
    • Przez MichałLas
      Cześć,

      Potrzebuje glebogryzarki do truskawek. Zależy mi na rozstawie 30/60/80.
      Nie znam się na firmach dlatego proszę o radę.

      Chciałbym wydać max 2000zł.
      Nie wiem czy nową czy używaną.
      Np.
      Honda F400
      Hortmasz Tig6580Bs
       
      Coś innego?

      Pozdrawiam serdecznie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj