Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MateuszNH    0

i jak dużo kg smaru już nią przesmarowałeś , sprzedawca nie polecał mi tych smarownic bo to jest importowane z Azji :) a co do przewodu to mogę dokupić 3m i będę miał 6 , miał ktoś może do czynienia z tą smarownicą co podesłałem link ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

jakie 50 kilo a czy ta z twego linku to jesteś pewny że nie z chin tylko nalepka zmieniona i cena poprawiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MateuszNH    0

Sklep zajmuje się sprzedażą tylko markowych ,sprawdzonych produktów i sprzedawca zapewnia mnie że to solidna marka nie tylko zajmująca się produkcją smarownic . Cena myślę że wiąże się z wysoką jakością wykonania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZF9641    22

Jakieś 12 lat temu kupiłem ręczną smarownice presola ,wymieniłem już z 5 wężyków i wiele końcówek ale smarownica nia do zajechania.Kiedyś markowy sprzęt kosztował,ale niósł ze sobą jakość,teraz jest różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

No ta kosztuje też nie licho, tylko pytanie czy warto zainwestować? Jak bym miał pewność, że będzie chodzić elegancko to co innego a tak to się w ciemno kupuje.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Droga jak na ręczną smarownice z tak małym zasobnikiem na smar. Jeżeli używasz dużo to lepiej zainwestować w coś wiekszego, jeśli nie tańszy odpowiednik według mnie by wystarczył.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

Jaką polecacie końcówkę smarownicy bo te dostępne koło mnie to są marne i szybko zaczynają puszczać smar bokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giec7    0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Mam Raasm, dość dużo smarujemy warta swojej ceny. Zakładana na wiaderka jest poręczna bo nie trzeba smaru przekładać, Tylko nie każdy smar jest w odpowiednich wiaderkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Na pewno Chińska. Wiem że takie w większych zakładach wytrzymywały rok, góra 2 lata, I kupowali Polskie. Ale tam robiło się nimi. Za te pieniądze warto.

Teraz podobne 2 nowe komunistyczne kupiłem po 50 zł z zakładu który padł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czyli lipa ma jeszcze gdzieś starą tawotnice z lat 80" nożną i ojciec kiedyś mówił że jak się przestaje pompowac to smar nadal leci bo w tych latach hyba nie było jeszcze pistoletu na końcu tylko jak w zwykłej końcówka na kalmitke poszukam jej i może da się naprawić jeszcze:) trochę tego sprzętu jest do smarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

pracowałem kilka lat temu w zakładzie gdzie najpierw kupili nożną smarownicę, to właśnie z odpowietrzeniem był problem trzeba się było troszkę na pedałować , później już szła czasami tylko parę razu luźno pedał przeskoczył i załapywała. Dokupili później pneumatyczną i ta była super jakbyś smaru nie naładował moment i ruszała bardzo szybk napełniała smarem( tam było ważne bo nieraz w jedno miejsce ze 3kg smaru szło). Były to właśnie tanie urządzenia pracowałem tam jeszcze jakiś rok z żadną nie było problemów a średni 2-3 wiadra tygodniowo szły, ale głównie w pneumatyczną, nożną to może z jedno napełnieni miesięcznie


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giec7    0

Witam ponownie

Szukając jakiś opinii na temat smarownic pneumatycznych, nie umiałem nic znaleźć, ale zaryzykowałem i kupiłem. Wybór padł na nie najdroższą, ani nie najtańszą taką za okoła 700 zł na allegro i muszę wam powiedzieć rewelacja smarowanie tura do 5 minut, wszystko przeciska bez problemu, tylko musi być większy kompresor taki co by przez dłuższy czas utrzymywał ciśnie. Z małym 50l jest lipa, ale z większym 150 chyba wszystko ok. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Podobną kupił użytkownik @czesio200, z tego co mi pisał to jest zadowolony... Chwalił ją za ciśnienie smaru


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slajders25    22

Kupiłem podobną i mam z nią problem. Mianowicie smar nie chce iść przez pistolet. Czasami załapie i trochę pujdzie i znowu nic. Z kompresora podaję 6 do 8 atmosfer. Może problem jest w tym że nałożyłe tylko troche smaru (tak ze 2cm) Jeśli ktos czymś takim pracował to proszę o opinię czy smaronica jest zepsuta czy coś źle robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

A odpowietrzasz ją? Tam gdzieś powinno być coś do odpowietrzania...


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoLLand    13

Waszym zdaniem jaka smarownica jest lepsza: ta o cyklu ciągłym czy przerywanym? Tzn. czy lepiej wziać taka co tzrymasz spust i pompuje czy taką która pompnie tylko raz jak się naciśnie spust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Z smarownicami pneumatycznymi jest jeden problem w porównaniu z ręcznymi .

W pneumatycznych nie czuć że idzie smar .Jak widzisz co smarujesz i jak widzisz że wychodzi smar z miejsca smarowania to ok gorzej

jak smarujesz elementy (zakamarki ) gdzie nie widać że wychodzi smar np: w kombajnie są miejsca gdzie nie widać że smar wychodzi i robisz to na wyczucie .

Nie wiesz czy smar jest podawany czy jest zapowietrzenie .

W ręcznych czujesz pod naciskiem że smar jest podawany w pneumatycznych nic nie czuć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z smarownicami pneumatycznymi jest jeden problem w porównaniu z ręcznymi .

W pneumatycznych nie czuć że idzie smar .Jak widzisz co smarujesz i jak widzisz że wychodzi smar z miejsca smarowania to ok gorzej

jak smarujesz elementy (zakamarki ) gdzie nie widać że wychodzi smar np: w kombajnie są miejsca gdzie nie widać że smar wychodzi i robisz to na wyczucie .

Nie wiesz czy smar jest podawany czy jest zapowietrzenie .

W ręcznych czujesz pod naciskiem że smar jest podawany w pneumatycznych nic nie czuć .

 

Zawsze możesz dokupić pistolet z elektronicznym wskaźnikiem podanej dawki która się zmienia jak jest przepływ przez pistolet lub stoi jeśli kalamitka jest przytkana. Mam coś takiego - piękna sprawa,

 

A co sądzicie o smarownicy sygnowanej logiem JCB http://allegro.pl/sm...3255878418.html

Myślę, że bez szaleństw ale to niespełna 80zł więc co chcieć. Zależy ile masz smarowania musisz sam ocenić.


KPK KUMURUN TEAM

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zyz1o
      witam powiedzcie mi jakie kupujecie glowki to swoich smaronic bo u nas sprzedaja jakies niby firmowe ale pocisniesz z 10 kalamitek i sie rozwala tzn strodek w tej glowce nie trzyma jakos rozchodzi sie na boki wiec wezdzie cos mi doradzcie
    • Przez frytkowski82
      Witam, zakupiłem jakiś czas temu smarowniczkę (producent to chyba agroma). Jest to mini smarowniczka do narzędzi ogrodniczych, niestety nie działa. Po nałożeniu do środka smaru nie tłoczy go. Czy może źle jest złożona (w załączeniu zdjęcie )? Smar nakkładam do obudowy smarowniczki (na zdjęciu ciemnoniebieska)
      http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/db277a3f530d8207.html
    • Przez pawelol111
      Witam, jest możliwe sterowanie prasą ( rozłożenie podbieraka, podnoszenie klapy, załączenie aparatu do siatki) w przypadku awarii sterownika?
    • Przez piotrekbial1
      cześć  muszę kupić  smarownice pneumatyczna  wkładaną do wiadra 12 l    zasilaną pneumatycznie  
      budżet  do 1000zł  
      używana  będzie  do smarowania  sprzętu  budowanego w firmie 
      używa  ktoś  może  takiego sprzętu  ? i chciałby  polecić  konkretny model ?
    • Przez MichałLas
      Cześć,

      Potrzebuje glebogryzarki do truskawek. Zależy mi na rozstawie 30/60/80.
      Nie znam się na firmach dlatego proszę o radę.

      Chciałbym wydać max 2000zł.
      Nie wiem czy nową czy używaną.
      Np.
      Honda F400
      Hortmasz Tig6580Bs
       
      Coś innego?

      Pozdrawiam serdecznie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj