Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opony do kombajnu. Przód

27 odpowiedzi na ten temat

#21 Share pasiu66

pasiu66

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Komputery, Internet

Napisany 06 lipiec 2011 - 09:06

Opony do kombajnu. Przód Jakie powinno być ciśnienie w przednich i tylnych oponach?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opony do kombajnu. Przód Dzisiaj, 11:18
  •  

#22 Share grzepo

grzepo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 06 lipiec 2011 - 09:48

Opony do kombajnu. Przód

Napewno beda wytrzymałe ale jak to bedzie wygladac i druga sprawa praktycznie zero uciagu!!!!!!! Ile bys dał za dwie łądne stomile bieznik pewnie 70% z 98r. płótna całe jedynie na boku pojawiaja sie juz pekniecia ale małe. Mam ochote zmienic je na szersze co wiaze sie z wymiana lub poszerzeniem felg jakby nie to to pewnie juz bym kupił 28L r26. opony sa na kombajnie cały czas w uzyciu który niedawno kupiłem.

Dzięki Tobie zdałem sobie sprawę że można założyć 18.4-26 - koszt nowych na allegro ok 2 tys. Dlatego też nie będę sobie zawracał du... używkami (budowlanymi czy rolniczymi) i kupię nowe. Co do szerokości tej opony to spokojnie wystarczy- ja kukurydzy w pażdzierniku nie koszę, ani po mokradłach nie koszę zboża. Pozdrawiam.

#23 Share grzepo

grzepo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 06 lipiec 2011 - 10:26

Opony do kombajnu. Przód Z drugiej strony felga będzie szersza niż sam bierznik- opona bedzie musiała być trochę wypchana środkiem. Czy ktoś zakładał opony 18,4-26 na miejsce oryginalnych 23,1-26 i może powiedzieć jak to wygląda w rzeczywistości? Bo jak się da założyć to będzie bardzo dobra informacja bo w cenie jednej chińskiej 23,1-26 kupi się dwie 18,4-26, ale lepszej firmy.

#24 Share Lesio

Lesio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 18:02

Opony do kombajnu. Przód Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy opony w Bizonie ZO56 są jakieś wzmocnione czy normalne tak jak do ciągników?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 14 styczeń 2012 - 19:35

Opony do kombajnu. Przód wsuprze masz 12 płucien ale moga tez byc 14 i 16 od tego zalezy nosnosc. w ciagniku jest to samo trzeba patrzec nie tylko narozmiar ale i ilosc płucien "xxPR"

#26 Share Lesio

Lesio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 15 styczeń 2012 - 18:16

Opony do kombajnu. Przód dzięki

#27 Share Walery43

Walery43

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 12 wrzesień 2012 - 15:33

Opony do kombajnu. Przód Ja ostatnio używane kupiłem bo koszty są coraz większe a zyski coraz mniejsze

Edytowany przez Walery43, 12 wrzesień 2012 - 15:41.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share Zenon23

Zenon23

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 12 wrzesień 2012 - 15:48

Opony do kombajnu. Przód Ja ostanio tacie znalazłem dość fajny sklep internetowy .....Ojciec kupił tam opony i był mi wdzięczny bo cena była bardzo konkurencyjna. Zobaczymy jak długo będą mu służyć te oponki:)opinie w interencie ten sklep ma dobrą więc myślę, że warto

Gratuluję dożywotniego bana za multikonto @Walery43 :)
Poza tym reklama na tym forum bez wiedzy i zgody admina jest zakazana więc masz kumulację ;)

Edytowany przez danielhaker, 12 wrzesień 2012 - 22:36.

Dodaj odpowiedź