Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 545

79 odpowiedzi na ten temat

#1 Share voytass

voytass

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 25 czerwiec 2008 - 13:17

John Deere 545 Witam mam problem z prasą JD 545 bardzo trudno zacząć bele materiał napycha się na podbieraczu i żeby zacząć rdzeń muszę wychodzić i pchać siano ręką na pasy, błagam więc o pomoc.

Pozdrawiam Voytass

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 545 Dzisiaj, 02:33
  •  

#2 Share robertszejk

robertszejk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 26 czerwiec 2008 - 18:37

John Deere 545 poprostu poluzuj pasy na zaworze hydraulicznym, jak masz zaciasne to jest zamało miejsca na utworzenie sie okrągłego rdzenia i potem są skutki zapychanie ! pozdrawiam

#3 Share Fenol

Fenol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 26 czerwiec 2008 - 21:41

John Deere 545 mam bardzo złe doświadczenia z prasami JD nowa i psuje sie, taka marka i pękają sprężyny, gną się siłowniki, ukręcają wałki nigdy w życiu prasa JD kupić prasę JD to szaleństwo!
kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

#4 Share voytass

voytass

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 01 lipiec 2008 - 15:21

John Deere 545 Dziękuije za podpowiedzi póki co opuściłem prasę na kołach i idzie dużo lepiej (była podniesiona na max) przy okazji zainwestowałem w instrukcje obsługi już dotarła w razie czego służę.

PS. Nie mam dużego doświadczenia z prasami rolującymi ale ja z JD jestem póki co zadowolony może te nowe to porażka.

Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam.

#5 Share GrzechKulik

GrzechKulik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 06 lipiec 2008 - 13:35

John Deere 545 z tym zapychaniem, to tak Ci chodziło że strasznie zaczynało "walić" coś w prasie?

#6 Share voytass

voytass

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 08 lipiec 2008 - 13:54

John Deere 545 Nie poprostu nie mogła utworzyć rdzenia.

#7 Share GrzechKulik

GrzechKulik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 08 lipiec 2008 - 21:10

John Deere 545 ja mam do wymiany łańcuch od podbieraka, narazie jeszcze chodzi, ale lepiej wymienic i śmigać

#8 Share voytass

voytass

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 09 lipiec 2008 - 14:00

John Deere 545 Ze względu na pytania odnośnie instrukcji :

Instrukcjia w jezyku angielskim - myślę że podstawowy angielski wystarczy,
jest to instrukcja użytkowania, regulacji itp. do pras jd 545 i 550.

Pozdrawiam

#9 Share 82mariuszgis

82mariuszgis

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 20:40

John Deere 545 a ma ktoś z was może instrukcje do 580? bardzo bym potrzebował...

#10 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1966 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 21:03

John Deere 545 mariusz ja chyba mam i to bodajrze polską

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share gregor6

gregor6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 19 lipiec 2008 - 21:01

John Deere 545 Witam posiadam belownice pasowa John deere 545 mam takie pytanie czy widział ktoś zwas może filmik jak zakładać klamry na pasy wiem jak sie zakłada zwłaszcza te drutowe ale każdy ma inna technikę zakładania jedni ściągają pasy i idą na imadło 2-dzy idą z imadłem do prasy jak ja :) 3-cj maja porobione maszynki , może nie którzy zwas sie podziela jak zakładacie i jakie klamry zakładacie jakie waszym zdaniem są lepsze i ile kosztują a może jest filmik jakiś dostępny ?ja nie mogę sie wypowiedzieć bo niedawno kupiłem belownice wiec sie dopiero uczę, wiem ze są takie dostępne klamry:
1, drutowe
2.na śruby
3.na nity
a czy są jeszcze jakieś nie wiem które waszym zdaniem są lepsze łatwiejsze w montażu pewnie śrubowe ale czy materiał sie o nie nie owija czasem? piszcie wymieniajcie sie swoimi doświadczeniami a może jest jakiś filmik a może ktoś zwas wstawi? a jeszcze 1 -no czy jak jest pas uszkodzony jak jest pas to pul pasa jest rozerwanego trzyma sie na jednej stronie 1 cm porobi sie natym ???druga połowa dobra to czy długo sie nanim pojezdzi ? pozdrawiam

Kolego co to był za tytuł tematu ?? Na następny raz myśl a nie takie coś bo poleci więcej ostrzeżeń. @quercus

#12 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 19 lipiec 2008 - 21:02

John Deere 545 ej a co to za tytul to ty jakis innojezyczny jestes ?????????????? :)
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#13 Share gregor6

gregor6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 19 lipiec 2008 - 21:06

John Deere 545 poprostu zawczesnie to wyslalem mialem to zmienic na PRASY PASOWE KLAMRY DO PASUW

#14 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 19 lipiec 2008 - 21:40

John Deere 545 dobry temat, ja wczoraj uczyłem sie spinać pasy spinkami drutowymi i pierwszą zbiłem młotkiem nie ciekawie to wyszło. Następne w imadle na warsztacie i wyszły całkiem dobrze ,najlepsza byłaby maszynka ale to cudo kosztuje 400 zł.

#15 Share gregor6

gregor6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 20 lipiec 2008 - 07:58

John Deere 545 ja myślę zrobić taką maszynkę skręcaną na śruby dociągana 2-ema na kredkami żeby nie chodzic z imadlem albo do imadła z pasem :)

#16 Share gregor6

gregor6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 22 lipiec 2008 - 22:10

John Deere 545 Ludzie zaglądacie anie komentujecie zostawcie chociaż krótki komentarz, odpowiedz
Dzięki

#17 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 23 lipiec 2008 - 08:07

John Deere 545 Ja tam wsteczny do garażu , i na imadło

#18 Share gregor6

gregor6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 02 sierpień 2008 - 20:23

John Deere 545 klamry spinki na śruby są łatwe w montażu i kilka razy wytrwalsze od drutowych i materiał słoma siano nie zaczepia się o nie śruby są wkręcane do płaska i jest gładka powierzchnia tylko ich cena to 70zl za 1-szt. a drutowe 18zł a nierdzewna 25zł, ale i tak kupie śrubowe w razie wymiany czy może ktoś o nich coś napisać czy gdzieś są tańsze? oczywiście śrubowe pozdrawiam

#19 Share ariss

ariss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 757 postów

Napisany 02 sierpień 2008 - 21:33

John Deere 545 spinki tutaj na tej stronie masz wszystko o spinkach
Sprzedam pług zagonowy 2-skibowy UG
Sprzedam dojarkę na ciągnik

informacje na priv lub gg polecam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share grover

grover

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 10 sierpień 2008 - 21:12

John Deere 545 witam.czy ktoś owija siatką belki prasą jd545? jak dobrze założyć siatkę bo u mnie musiałem zdemontować spężyny przytrzymujące rolkę. jeszcze jedno pytanie. czy wasze prasy stawiają duży opór ciągnikowi? prasowałem mf 255 to kilka razy pękł wał korbowy. teraz robię szóstką i też potrafi ją zagrzać. co jest nie tak? dzięki za odpowiedzi.