Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
janusz11    0

Witam jak możesz Adam to podaj czy to cena netto czy brutto i jaka firma skupuje u nas (Opoczno) zaczynamy koszenie wilgotność 12% cena MOSSO Radziejowice 1850zł netto (do 9%wilg. i 1.9%zanieczyszczeń)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senator    45

Jak już piszecie ceny, to napiszcie też czy są to ceny netto czy brutto, bo to dość znaczna różnica ;)

Edit: nie zauważyłem posta wyżej :D

Edytowano przez Senator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam5401    0

Mam na świeżo Piast 1900zł za tonę +vat 9% WILGOTNOŚCI zanieczyszczenia chyba 2%. U nas ma mniejszą wilgotność teraz już jest 8-9% powyżej nie wchodzi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam5401    0

Powiedz w jakiej firmie i miejscowości ! >? Bo tak to jest ogulnie powiedziane.

Edytowano przez Adam5401

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1991    10

jak pisze netto to znaczy bez vat. W moim najblizszym skupie to w sobote był po 1950 netto

Edytowano przez ursus1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam5401    0

O faktycznie pisze nie zauważyłem :) o To ładna cena :) U nas dziś nie drgnęła bo wszyscy mucili wczoraj i dziś odwozom to stoi :) o nie błąd drgnęła bo sąsiad dzwonił i chyba jest po 1930 ;p

Edytowano przez Adam5401

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil103    1

Ja wczoraj wykosiłem i wywiozłem cena 1930 netto :rolleyes: załapałem się na wilgotność 9% było około 9300kg a zanieczyszczenie to nie wiem bo wczoraj nie robili dzisiaj się dowiem województwo lubelskie-Zakrzew ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackMamba    1

@Farmermf słyszałem ze pewna firma X, której adres internetowy masz wypisany wielkimi literami na kombajnie płaci już 2000 netto, niektórzy nawet szemrali coś o 2200, co jest poki co chyba abstrakcją, ale ta pierwsza cena nokautuje te podawane tu wczesniej. Prawda to czy kit?

Edytowano przez BlackMamba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Prawda, AdlerAgro 2000zł netto od wczoraj, a matif do dołu. :o

Edytowano przez farmermf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tktomek74    2

Mosso Sielec rzepak do 9% wilgotności i zanieczyszczenia 1,9% cena brutto 2107 zł termin płatności 3 dni (kontraktowany).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wczoraj oddane 5 ton po 1850 netto przy wilgotności 7,9. Odpadu bylo 2 woreczki

Żbiki pow.Krasne pod Przasnyszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Było 2000tyś przez pierwsze 4 godz jak przywieźliśmy 2 przyczepy i byliśmy jako 4ci w kolejce na drugi dzień 1960zł , a jak już zaczęliśmy kosić jak i wzyscy 1890zł i tak zostało. To oczywiście cena za idealne parametry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

Znajomy dał na przechowanie, niedawno sprzedał po 1970 /t. Policzyli za przechowanie i wyszedł gorzej jak by puścił to w żniwa prosto z pola ;/

Ciekawe jak w tym roku z cenami nasion rzepaku??


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek5290    17

Maerka płaci za rzepak 456 euro tona cena z dzisiaj . A PZZ z wałcza ok 2050 zł cena z 1.06 teraz to więcej na pewno Zachodniopomorskie


Odpowiadam za to co powiedziałem (napisałem), nie za to co zrozumiałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez witek
      witam mam do was pytanie...w tym roku po raz pierwszy mam zamiar zasiac rzepak...a wiec moje pytania
      -czy rzepak na ziemni 2b i 3a urosnie??
      -jak odmiany ??
      -jak opryski nawozy i jakie dawki ??
      -jak jest opłacalnośc takie uprawy ??
      -nom i oczywiscie jak sa ceny na skupach ??...bo nigdy nie przyglądałem sie cenom bo nigdy nie siałem...a jeszce jedna rzecz jak ciąc z pnia czy z pokosu ??
    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez petro11
      Witam. Jakie macie sposoby na dokarmienie rzepaku siarką na wiosnę? Dostałem meila z oferą firmy Agroenergetyk z Opola. Mają tam Agrogypsum wapno siarkowe ( 16%SO3 i 21%wapnia) jest to pyliste ale nie kurzy się podobno a cena to jak w BIG BAG jakieś 210zł za tone. Tak myśle jakby pogłównie to sypnąć tak po 400gk/ha. Dodam że mam kwaśny odczyn.
    • Przez huliszek1990
      Witam. Mam do przesiania rzepak ozimy, niestety poszedł jesienia oprysk Devrinol i Matezanex subst. czynne napropamid i matazachlor. Teraz bede sial kukurydze na ziarno, pytanie mam czy ktos mial taki problem i czy jest potrzebna orka czy wystarczy gruber lub teleżówka? pozdrawiam
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj