Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mari82    275

1600 skup phu czej.dag,jutro lece z rana z kadore którego dziś namłóciłem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
łoj takie mierzenie jest nie miarodajne mogło wyjść mu i 2t z ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

ZELKOW TOMY M&C Tomasz Cisak, Paweł Mamoń Sp. j. cena na magazyn sprzedającego loco 1585netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
Nie wiem nie widziałem tego rzepaku, ale wiesz jak to jest na oko ;) ogólnie ciężko ocenić plon bo nie wiadomo jaka waga ziarniaków jest, na wadze się okaże, na lepszych glebach źle nie sypnie ale na słabszych jest lipa i to widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Akurat u nas w okolicy prawie sama 3 troche 4 i troche 2 także dobra ziemia.Widziałem że sporo wiózł.Ogólnie to u nas w okolicy większość rzepaków wyglada słabo ale tak już było z jesieni(mój dosyc ładny a ile uleci to bedzie widać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
@NewVario, no tak ale to jest na magazynie za Wrocławiem to ode mnie ponad 500km, więc takiej ceny nie doatanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
@hardkor113, no właśnie na 3kl w zwyż rzepaki piękne i te na 4kl z podsiąkem wody, ale te 4kl na piaskach to nie ma szału nie wielkie te rzepaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Brody Poznańskie koszą dziś na całego


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1533

skończyłem dzisiaj desykować. Strasznie nie równo w tym roku, widać ładnie gdzie jakie jest podglebie na danym polu. Strat trochę zrobiłem ale chyba dobrze zrobiłem. Pierwsze ruszę ok 10 lipca albo i wcześniej. Jutro tydzień od pierwszej desykacji.

Sobianek dzisiaj 1500 netto czyli 30 zł do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Tak myslałem że 1500 będzie jak się zacznie koszenie. U  mnie w okolicy na słabszych klasach coś tam kosili ale nie wiem jak plon, chyba bez rewelacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

@ZELKOW jutro podpytam, poletka mają być jutro koszone o ile padać nie  będzie


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Ja dzis ogadałem swoje rapsy bez desykacji juz tylko gdzi niegdzie widac zielenine. Mysle ze tydzien i bedzie mozna probowac gorsze kawałki. Zobaczymy co powie mój kombajn na niedesykowany raps :) 


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
jak będzie upalnie to tak ale jak popada to w przyszłym tygodniu dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    153

Lechpol Krajenka 1530 netto. W tym roku niby wszystko wcześnie zejdzie z pól ale będzie ciężko posiać. Deszczu większego nie zapowiadają do końca sierpnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

ja dzis bylem w jednej z firm skupujacych i mieli cene na kontrakt 1530 netto lubelslie


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pio066    5

AGRO EFEKT           1701 BRUTTO

WCZORAJ SPRZEDAWANE JEST 4 Z PRZODU NIE JEST ŻLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Solarski przyjmujący dla Komagry chce pisać umowy po 1510 netto.Ja nic nie podpisuje raczej taniej nie powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324
12 godzin temu, XTRO napisał:

skończyłem dzisiaj desykować. Strasznie nie równo w tym roku, widać ładnie gdzie jakie jest podglebie na danym polu. Strat trochę zrobiłem ale chyba dobrze zrobiłem. Pierwsze ruszę ok 10 lipca albo i wcześniej. Jutro tydzień od pierwszej desykacji.

Sobianek dzisiaj 1500 netto czyli 30 zł do góry

o widzisz - idzie do góry

ja swój wczoraj zdesykowałem - nie ma co się spieszyć za dwa tygodnie będę kosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez witek
      witam mam do was pytanie...w tym roku po raz pierwszy mam zamiar zasiac rzepak...a wiec moje pytania
      -czy rzepak na ziemni 2b i 3a urosnie??
      -jak odmiany ??
      -jak opryski nawozy i jakie dawki ??
      -jak jest opłacalnośc takie uprawy ??
      -nom i oczywiscie jak sa ceny na skupach ??...bo nigdy nie przyglądałem sie cenom bo nigdy nie siałem...a jeszce jedna rzecz jak ciąc z pnia czy z pokosu ??
    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez petro11
      Witam. Jakie macie sposoby na dokarmienie rzepaku siarką na wiosnę? Dostałem meila z oferą firmy Agroenergetyk z Opola. Mają tam Agrogypsum wapno siarkowe ( 16%SO3 i 21%wapnia) jest to pyliste ale nie kurzy się podobno a cena to jak w BIG BAG jakieś 210zł za tone. Tak myśle jakby pogłównie to sypnąć tak po 400gk/ha. Dodam że mam kwaśny odczyn.
    • Przez huliszek1990
      Witam. Mam do przesiania rzepak ozimy, niestety poszedł jesienia oprysk Devrinol i Matezanex subst. czynne napropamid i matazachlor. Teraz bede sial kukurydze na ziarno, pytanie mam czy ktos mial taki problem i czy jest potrzebna orka czy wystarczy gruber lub teleżówka? pozdrawiam
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj