Polecane posty

Nismo    7

podczas szukania danych o serii DX natrafiłem na silnik BFL913 ,czym różni sie od wcześniej wymienionych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymonl    7

Litera 'B' w tym nazewnictwie oznacza turbosprężarkę. 


Naprawa ciągników, maszyn rolniczych i maszyn budowlanych. 
Śląsk, 510 388 391, Warsztat Lazar na fb --> https://www.facebook.com/warsztatlazar

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laval    11

Silnik 913 ma większą średnicę cylindra tym samym większą pojemność i moc.Trwałość między remontowa też większa. 13tyś godzin zamiast 10tyś w 912. Literka B oznacza doładowanie. I tylko silnik 913 może być doładowany. Zestawy naprawcze do silników 913 droższe, do doładowanych jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Czy ktoś wie jak wyjąć ta pier... pompę hydrauliczną z silnika 913? Wszystko poodkręcane i nie wyjdzie. Bo chyba germańce nie wpadły na piekielny pomysł, że trzeba najpierw z drugiej strony odkręcić zębatkę pompy i dopiero ją wyjąć..., jak tak to najpewniej trzeba by silnik wyciągać. Do silnika ucieka mi olej hydrauliczny i najpewniej przez tą pompę, bo gdzie indziej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz207    1
Dnia 14.11.2016 o 21:55, Laval napisał:

Silnik 913 ma większą średnicę cylindra tym samym większą pojemność i moc.Trwałość między remontowa też większa. 13tyś godzin zamiast 10tyś w 912. Literka B oznacza doładowanie. I tylko silnik 913 może być doładowany. Zestawy naprawcze do silników 913 droższe, do doładowanych jeszcze bardziej.

A pompy wtryskowe są takie same czy jak założę od 912 do 913 to będzie słabszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laval    11
Napisano (edytowany)

A powiedz czy ty myślisz?

Pompy były te same, a nawet różne, mogły róznić się średnicą osadzenia. Były też inaczej regulowane. Moc bierze się z paliwa. Jak założysz pompę z silnika 105kM do silnika 130kM.  To myślisz że moc uzyskasz ta samą.

Edytowano przez Laval

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz_142
      Witam. Kupiłem lamborghini r7.210 2008r. 
      Mam problem z przełączeniem dźwigni tw. biegi szosowe-polowe. Nie da się przełączyć. 
      Wie ktoś co jest przyczyną? Albo jak powinno się to przełączać? 
    • Przez gogo500
      Witam posiadam ciągnik Same laser 90 i nagle znikneły mi chamulce niewiem czo mam wlac prosze o pomoc
    • Przez 19seba
      Witam ,mam pytanie wie ktoś czemu nie zawsze rozłączy przedni napęd ? Włączać , włącza zawsze a nie zawsze rozłączy i słychać że wyje w czasie jazdy , kontrolka się włącza i wyłącza normalnie 
    • Przez Grzenio
      Wie ktoś może co oznacza błąd nr 85 w DF agrotronie z 2008 r.
      Może ktoś już spotkał się z tym błędem?
      Z góry dzieki za pomoc.
    • Przez mpomykala
      Witam,
      Czy posiada ktoś do sprzedania instrukcję napraw do ciągnika Deutz dx4.50 lub innego modelu DX?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj