Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ustawienie orki siłowej

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kukum

kukum

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 278 postów

Napisany 04 listopad 2016 - 19:25

Ustawienie orki siłowej

Witam panów pytanie takie jak w temacie jak ustwić dzwignie (Wajche) i która do pozycji siłowej ? mam mtz 82 z 87 roku i posiadam 4 dzwignie koło kierownicy dwie pierwsze ( od lewej ) to steruje hydraulika zewnetrzna 3 to dla mnie czarna magia mam ustawiona ją po srodku tak jakby zawsze, a ostatnia 4 podnosze i opuszczam tylny tuz. Dodam ze dzwignia koło siedzenie nie operuje bo mi nie wygodnie raz na ruski  bawiłem sie nia zeby nie zastała sie i tyle 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ustawienie orki siłowej Dzisiaj, 04:42
  •  

#2 Share patryk741

patryk741

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 04 listopad 2016 - 20:07

Ustawienie orki siłowej też mam mtz i powiem tak mam przy kierownicy 3 wajchy i jedna z boku ale sąsiad też ma mtz i ma 4 przy kierownicy i dwie od hydrauliki zewnetrznej jedna od tuza i ta pozostała mówi że służy do "blokowania podnośnika" czyli że np jak jedzir i żeby mu pluga nie opuszczalo to sobie tym blokuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2080 postów

Napisany 04 listopad 2016 - 20:17

Ustawienie orki siłowej

patryk 741 tam nic nie zblokujesz

kukum no to ci domieszam :P miałem mtz z 87 r , to jeszcze pod kierownicą masz pokrętło zawór do ... czegoś  :lol: chyba do siły docisku belek

pod siedzeniem masz malutki zaworek z rączką grubości/wielkości gwoździa powiedzmy i obok przełącznik no zazębia się z dżwigniami od mocowania cięgła to tu załączasz pozycję zwykłą i siłową (do pługa)

no i wajcha przy siedzeniu nią możesz ustawić wysokość na jaka mają opaść belki (albo inaczej ile od ziemi)

a sterujesz tą wajchą od prawej przy kierownicy

a żeby ta przy siedzeniu działała to musisz jakoś ustawić tą drugą od prawej , i chyba ten zaworek pod siedzeniem

A i jak tą drugą nie w to miejsce nastawisz to belki wcale nie będą działać

no i każda wajcha przy kierownicy ma 4 pozycje -_-

Edytowany przez sebe1033, 07 listopad 2016 - 20:10.

Dodaj odpowiedź