Polecane posty

janek12314    0

Mam problem, przy zimnym silniku swieci mi sie duzy trojkat z lewej strony i czerwona lampka na wzkazniku temperatury wody. Co moze byc przyczyna? Prosze o jakies podpowiedzi, z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldac    13

a co zdiagnozowałeś sam w układzie chłodzenia?

Pompa, czujnik? obwody okablowania?

wszystko sprawne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldac    13

jakiej pomocy oczekujesz?

na odległość

ty jesteś przy ciagniku i musisz wstępnie coś ustalic lub podać - jak się znasz trochę

kiedy to się stało, co masz w układzie płyn ,? zwykła woda?

czujnik? termostat? działa ?wskazówka temperatury co pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldac    13

Przepraszam ale jak będziesz tak zdawkował informacje ze swojej strony to trudno ci pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek12314    0

taki problem ciagnik stoi wgarazu przekrecam kluczyk wyswietlaja sie kontrolki i po odpaleniu gasna oprocz duzego czerwonego trojkata i czerwonej lampki na wskazniku temperatuy wody a w ukladzie jest plyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldac    13

jeśli masz zbiornik wyrównawczy płynu chłodniczego (opcja)to sprawdź przewody w korku, jesli nie to na 99% czujnk temperatury padł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek12314    0

po problemie rozwiazal sie uderzylem reka w kokpit i kontrolki zgasly jest ok i tu nasowa sie pytanie co bylo przyczyna ze swiecily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamillo96    3

Hehehe pomogę wam odkrec licznik i tam będzie taki kabel niebieski złączone z taką niebieska złączka i musi być on podłączony do masy jak nie będzie łączyło to będzie świecić miałem to samo jak jeździłem po dziurach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj