agronomek

jak zamontowac sygnal cofania w dominatorze 76

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agronomek    0

witam chce zamontowac sygnal cofania ale niewiem czy jest jakis czujnik wstecznego biegu, czy ktos montowal cos takiego u siebie? za kazda porade bede wdzieczny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

a ty chcesz zamontowac sygnał http://www.allegro.pl/item387574590_sygnal...yny_nowosc.html ? to jest bardzo prosto , tylko trzeba umiescic ja w miejscu żarówki od wstecznego . ale własnie chyba niema tam swiatła wstecznego ? upss to juz jest gorsza sprawa i niestety niepomoge ......

 

chyba ze chcesz czujnik http://www.allegro.pl/item384418986_czujni...wyprzedaz_.html to poczytak na aukcji , tam chyba pisza


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

W sumie też bym sobie coś takiego zamontował .Agronomkowi chyba bardziej chodziło aby sygnał był naprawdę głośny tak jak montowany obecnie

w kombajnach .Te z osobówek to bzyczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Nie wiem jaki masz sprzęt (sam sygnał cofania kupisz w sklepie z częściami do cięzarówek) ale obecność czujnika cofania, ewentualnie miejsce na jego montaż, musisz oblukać na skrzyni biegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agronomek    0

sygnal cofania juz mam jest dosyc glosny ..ale co . jjak niewiem jak go podlaczyc, myslalem o jakims wlaczniku zeby go umiescic gdzies przy skrzyni przy drazku od biegu wstecznego i przeciagnac kabel gdzies na tyl tak jakos sprobowac, i chyba tak bede musial bo pewnie takiego czujnika tam niema , trzeb asie bedzie troche pobawic, ale bedzie chociaz fajny efekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Czy masz na tyle głośny aby z daleka był słyszalny -silniczek trochę hałasu robi? .Na kombajnie TC56 widziałem to jest taki głośnik-syrenka jak w autoalarmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agronomek    0

niewiem to sie okaze ale to nie jest najwazniejsze dylemat jest jeden jak go zamontowac dzisiaj patrzylem i tak obmyslalem juz jedna koncepcje ale nieiwme czy to w praktyce wypali jak by ktos mial ciekawy pomysl to poprosze o opis moze cois da sie z tego z robic ;):DD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agronomek    0

temat zamkniety czujnik zalozony sygnal dziala ale ciekawe czy bedzie wystarczajaco glosny pzdro kiedys wrzuce jakies foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ziel
      Witam,
      mam problem ze sciągnięciem połówki koła od młocarni, ślimak sciągnięty, klin też tylko koło ani drgnie. Było podgrzewane sciągaczem naciągane i bite młotem, ani drgnie..
      jest tam jeszcze jakieś zabezpieczenie?

    • Przez DarekGrzebyk
      Witam co może być przyczyną że zapycha się ciągle podajnik klosowy . Był wymieniany pasek od podsiewacza i to tej wymianie wydaje mi się że trochę za dużo zboza idzie na powrót przez co ten lancuch jak by się nie wyrabiał.  
    • Przez patataj_
      tak jak w temacie potrzebuje podstawowe dane regulacyjne tj. momenty dokręcania wału, kąt wtrysku (pompa rotacyjna cav) luzy zaworowe a najlepiej instrukcje obsługi i katalog części. Pozdrawiam i życzę udanych żniw.
    • Przez PrzemoO
      Mam problem z komputerem odpaliłem kombajn było ok a po chwili coś takiego




    • Przez Ziel
      Witam,
       
      Czy ktoś z was mógłby mi pomóc i przesłać parę wymiarów?
      Najlepiej jakby ktoś zmierzył wysokość zawieszenia nad ziemią przedniej osi ( na środku ) i z tyłu np sit.
      Wydaje mi sie że mam złe opony i sita za mocno są w poziomie co skutkuje gubieniem ziarna. 
      Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj