Skocz do zawartości

jaki opriskiwacz na 500ha

107 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 czerwiec 2008 - 09:24

jaki opriskiwacz na 500ha sciezki mam ok na 24m i na 18 m bo mam siewnik 4,5m i 4m DANAGRI...ale tez planuje kupic jakis nowy,prawdopodobnie VADERSTAD,tylko ze dopiero na wiosne bo z kasa nie wyrobie i maja wejsc jakeis programy.Ciagnik mam 100 km JD 5830 wiec da sobie rade. Ciaga beczke 10,000L wiec i z tym da rade.W sobote jade do szepietowa na targi rolnicze i zobacze co tam maja i co oferuja.Ja obecnie nie mam przekonania do uzywanyhc maszyn.Ostatnio kiedy ceny zboz sa wysokie straram sie nowe kupowac,bo nowe to nowe,od nowosci sie o nie dba , lecz narazie zbytnio duzo nie kupilem JD 1450 CWS, JD 6830, JD5830 ,KVERNELAND 4 skibowy , z uzywanych rzeczy jakie mam kupione to Koparko ładowarka, Fendt 615 LSA Favorit i przyczepa 30 ton. reszta moje stare maszyny. Po drodze do szepietowa zajade do jednej osoby bo wyczytalem wlasnie w KRAmiku ze na opryskiwacz RAU 18m 2000L , Jak zreszta wiecie opryskiwacz jest mi dopiero potrzebny na czas pozniwny koniec sierpnia. Wiec jakby ktos znalazl cos wartegoo uwagi bardzo prosze o przesylanie w tym temacie linkow.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jaki opriskiwacz na 500ha Dzisiaj, 02:32
  •  

#22 Share benek79

benek79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1048 postów

Napisany 24 czerwiec 2008 - 21:54

jaki opriskiwacz na 500ha 500ha i 2000 litr.beczka???Ja na 50 ha ma co robic z taka beczka. Pszenice pryskałem 6razy i jeszcze jeden bedzie, buraki 7 razy, rzepak6razy,cebule 6i jeszcze 3razy, jare po trzy razy minimum a wiec troszke dziwne to mi sie wydaje ;)

#23 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 24 czerwiec 2008 - 22:22

jaki opriskiwacz na 500ha ja na swoich 32 mam 1200l beczke i 15m lance i uwazam ze 50 czy nawet 30 spokojnie by sie obskoczyło, ten opryskiwacz kupiłem tylko i wyłącznie ze wzgledu na jeden kawałek który ma 11ha, jest trojkatny i ma tylko jeden wjazd,
wczesniej jak mialem 500l i 12m to co kawalek mialem przejazd i co kawalek wyjazd z rzedu wiec miałem tyle nagniecione ze po 2 latach wkurzylismy sie z matka jak ojciec marudzi ze ma tyle wygniecione i ze ma opryskiwacz do d*py ze pojechalismy i kupilismy mu opryskiwacz, tak sie poskładało ze było to koło jego urodzin i dostal go nie jako w prezencie, ostro był zdziwiony jak mu kazalismy jechac traktorem do znajomego co handluje sprzetem ;) to był taki mały supprise :)

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 25 czerwiec 2008 - 13:57

jaki opriskiwacz na 500ha @HubertOjdana ty na pewno kupujesz ten sprzet?? nie ma jd 5830, a ceny zboz sa wysokie od tamtego roku wiec moim zdaniem sporo sprzetu zakupiles ;)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#25 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 25 czerwiec 2008 - 14:07

jaki opriskiwacz na 500ha brzozazk nie widziales 5830:) nie znasz sie, tak samo jak Hubert na 500ha uzywal opryskiwacza 1000l i 12m ;) jakos niestety ale zalatuje tu prowokacja,
jak wyjdzie 5830 to hubert zacznie uzywac takiego sprzetu na takim areale i cena pszenicy bedzie wysoka :)

Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

#26 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 25 czerwiec 2008 - 14:11

jaki opriskiwacz na 500ha skoro wyszlo ze to prowokacja, badz zabawa jakiegos malolata, to moze by mu wpieprzyc bana na dozywocie ;)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#27 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 25 czerwiec 2008 - 16:12

jaki opriskiwacz na 500ha poki co nie powiedzialem ze to na pewno prowokacja ale tak mi tu zalatuje, zobaczymy co gosc na to i jak sie wybroni, jak sie nie wybroni to beda konsekwencje

#28 Share kubi

kubi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 25 czerwiec 2008 - 16:26

jaki opriskiwacz na 500ha

@HubertOjdana ty na pewno kupujesz ten sprzet?? nie ma jd 5830, a ceny zboz sa wysokie od tamtego roku wiec moim zdaniem sporo sprzetu zakupiles ;)

a może mu chodzi o sieczkarnie JD :)

bo model 5830 istnieje i tłukli go w latach 90-tych
można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

#29 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 25 czerwiec 2008 - 16:38

jaki opriskiwacz na 500ha raczej nie rąbnoł literówki ale nawet jakby chciał napisać 5720 to on nie ma 100 km tylko ponad 10 mniej.
a jedyny 5830 ze stajny John Deera'a wygląda tak :
http://aukcje.gazeta...?item=378867911

do tego jakby pomylił 5 z 6 lub 7 to 6830 ma 150 km a 7830 ma 200km a nie tak jak tutaj napisał Hubert: 100 km

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#30 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 czerwiec 2008 - 17:07

jaki opriskiwacz na 500ha Hmm? skoro z gory zakladacie ze pisza tu posty sami małolaci to po co te forum?? tak dla jaj? 5720 JD mam a nie 5830 byc moze zle napisalem...jezeli nie wierzycie to moge porobic zdjecia wszystkich maszyn jakie mam i mojego placu... a Ci co pisza ze to ,,niby prowokacja'' to pewnie małolaci lub tacy co sa zazdrosni ze jedni maja troche wiecej i nie zniosa tego. no coż taki juz narod polski ze sasiad sasiadowi zazdrosci i zrobi wszystko zeby mu dokuczyc. To oczywiscie taka przenosnia... Dla sprostowania dodam jeszcze ze takim 1000L i 12m belka mozna dziennie opryskac 40 HA, ja mam zboza poroskladan na zboza i kukurydze oraz troche rzepaku jak juz pisalem wiec 150 Ha kukurydzy pryskam gora 3-4 dni, zboza ozime 150 Ha i jare 200 Ha wiec tez sie nie przemeczam...a opryskow nie robie tak duzo jak wy na rzepak 2 razy, kukurydza 1 raz, reszta gora 4 razy . I uwierzcie mi ze 1000L 12m to opryskiwacz ktorym obrabiam wszystko. Niedowiarkow zapraszam do mojego gospodarstwa koło Hajnówki, a dokładniej miejscowosc Nowe Berezowo. woj.podlaskie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Strachu

Strachu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 25 czerwiec 2008 - 17:19

jaki opriskiwacz na 500ha Zrób zdjęcia ;) W końcu każdy z chęcią obejrzy Twoje maszyny :)

#32 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 czerwiec 2008 - 17:22

jaki opriskiwacz na 500ha dobra...dla wlasnego dobrego samopoczucia pojde zaraz i porobie zdjecia mojego placu i moich maszyn...wracam za godz ze zdjeciami

#33 Share Strachu

Strachu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 25 czerwiec 2008 - 17:26

jaki opriskiwacz na 500ha Każde zdjęci takich pięknych maszyn to przyjemność ;)

#34 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 czerwiec 2008 - 18:29

jaki opriskiwacz na 500ha kurcze nie wiem gdzie wrzucic tyle zdjec? mam ich z 30.... narazie wrzucielm kilka tu

www.hubertojdana.pxd.pl

#35 Share zuczek015

zuczek015

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów

Napisany 25 czerwiec 2008 - 18:56

jaki opriskiwacz na 500ha nie można tego otworzyć ;) :)

#36 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 25 czerwiec 2008 - 19:17

jaki opriskiwacz na 500ha A czemu nie wrzucisz zdjęć tutaj, co...??? ;)

Tylko lepiej się przyznaj od razu i nie kopiuj zdjęć z innych stron...!!! :) :)

#37 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 25 czerwiec 2008 - 19:26

jaki opriskiwacz na 500ha @HubertOjdana - wrzyc fotki do galerii na AF - przeciez jestesmy na najwiekszej polskiej galerii rolniczej wiec fotki maszyn są u nas jak najbardziej stosowne
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#38 Share benek79

benek79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1048 postów

Napisany 25 czerwiec 2008 - 21:18

jaki opriskiwacz na 500ha I widział ktos ten park maszyn???
Masz 500ha i kazdy ha 2 razy to daje 1000ha,Mowisz ze robisz 40ha na dzien to muszi pryskac blisko miesiac. A trzeba jeszcze liczyc ze nie w kazdy dzien mozna pryskac wiec wyjdzie blisko 1.5mies. to mysle ze nie bardzo mozesz sie wyrobic z terminami nie liczac innych prac i awari sprzetu.

#39 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 czerwiec 2008 - 21:46

jaki opriskiwacz na 500ha chlopaki w regulaminie jest napisane ze zdjecia trzeba wrzucac do odpowiednich katalogow,..a ja nie bede sie bawic w takie cos.. a kolego BENEK79 jezeli nie umiesz czytac wroc do podstawowki...napisalem ze mam zboza rrozdzielone na kukurydze i zboza... i juz napisalem,niedowiarkow zapraszam do mnie,niech przyjada i sie przekonaja. Adres juz podalem... ADRES SKOPIUJCIE DO PRZEGLADARKI,nie dziala jak sie nacisnie ale po wklejeniu dziala i jest ok

MarcinPykuS jezeli znajdziesz gdzies takie same zdjecia daje Ci stówkę - 100zł!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 25 czerwiec 2008 - 21:52

jaki opriskiwacz na 500ha Jakoś nikt z działami nie ma problemu, tylko ty... ;)

Ja do ciebie nic nie mam, tylko było już tu kilka takich spraw (kopiowanie zdjęć z innych stron i ogłoszeń)...

Dodaj odpowiedź