Skocz do zawartości

Zdjęcie

Laptop

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share smolar

smolar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO

Napisany 21 czerwiec 2008 - 13:45

Laptop Mam takie pytanie za ile kupie dobry laptop ?? ;)
Władek rządzi :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Laptop Dzisiaj, 05:12
  •  

#2 Share Teddy

Teddy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Zainteresowania:Informatyka, głównie sieci i systemy(Unix, NT), muzyka

Napisany 21 czerwiec 2008 - 14:45

Laptop około 3 500 zł i będzie już coś konkretnego.

np. taki http://allegro.pl/it...0_tuner_tv.html

#3 Share smolar

smolar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO

Napisany 21 czerwiec 2008 - 15:18

Laptop Ok dzięki właśnietakiego szukałem;-)
Władek rządzi :D

#4 Share rolnik2222

rolnik2222

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania to:samochody,traktory,quady,rolnictwo i troche agromodelarstwo.

Napisany 09 lipiec 2008 - 19:18

Laptop Ja mam takiego samego laptopka.Tylko inna wersja.;)
Ursus jest najepszym traktorem,każdy to wie.Żaden traktor przy nim nie liczy się.Zapraszam do obejrzenia moich filmików na You Tube.

#5 Share rolnik6920

rolnik6920

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Zainteresowania:Przede wszystkim rolnictwo i fotografia :)

Napisany 13 czerwiec 2009 - 22:04

Laptop Lenovo Y530 bardzo go polecam ma naj naj karte graficzną na świećie

#6 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2870 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 22 czerwiec 2009 - 20:06

Laptop To zależy do czego Ci jest on potrzebny? Jeśli tylko do internetu i pisania dokumentów to spokojnie jakiś tańszy styknie, ale jeśli zamierzasz grac na nim w jakieś nowe gry, to będziesz musiał spokojnie wydać na niego ponad 3tys. Ja mam Toshibe a300 15b, zakupiony rok temu za 3,3tys.

#7 Share GABBER85

GABBER85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki rolnicze, muzyka, bud, dziewczyny z fajnymi tyłkami...

Napisany 22 czerwiec 2009 - 23:05

Laptop Ja mam DELL INSPIRON 6400 2GB/2GHzx2 ,mam juz go ponad 1,5roku niecale 3tys zl[okazja z Irlandii] niezawiodl mnie do tej pory, odpukać - a potrzebne mi to. "Lenovo Y530" ma moj kompel jakies 3 miesiace tez niezly sprzet ,ale troche im sie nieudal ten cały system Recovery po za tym polecam, Toshibe tez ma kilku kumpli nie narzekają-ale ogolnie ceni sie bardzo... Asus -sredni na jeża ,koledzy nie narzekają ale nie kupilbym chyba ze okazyjnie-tanio
Generalnie zalezy do czego chcesz go uzywac jak do gier to 4000zl+ cza dac zeby sobie pograc cos kolwiek ,jak do pisania,neta,itp to za 2300 cos kupisz .Ja uzywam do programów Cadowskich takze ten proc 2GHz to jest nic za duzo ;]
Generalnie:Dell, IBM/Lenovo, Toshiba [wg mnie]

>>>>>> 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Przemcioo

Przemcioo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 07:37

Laptop Chyba żę dobrego uzuwanego za 1,5 tys

#9 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6584 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 23 czerwiec 2009 - 09:42

Laptop Dobry to pojęcie względne.
Mój kosztował ponad 3 lata temu 5tysiaków PLN z groszami + oryginalny windows trzysta parę + dodatkowa pamięc i hdd za tysiaka.
Wyszło mnie ponad 6 tys PLN i to uznałem że będzie dla mnie dobre - zresztą właśnie z niego piszę.
Następny będzie netbook do około 2 tys PLN bo czasem potrzebuje czegoś w samochodzie jak jadę w trasę.

Tak więc cena lapciaka jest pojęciem względnym - ja się przekonałem że warto brać to co jest naprawde potrzebne bo w lapiku wiele nie wymienisz podzespołów i nie są tanie.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#10 Share Tomek32

Tomek32

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 18:51

Laptop Jeśli ktoś potrzebuje pomocy odnośnie IT, to chętnie służe.

Powiem tak... dobry i prawdziwy laptop to tylko DELL Latitude, oraz IBM z serii T...

Jeśli ktoś potrzebuje tańszego, ale jednoczesnie sprzetu z wysokiej półki, posiadam poleasingowe DELL-e D600 / D610

#11 Share blu

blu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 26 czerwiec 2009 - 17:20

Laptop Opowiedz trochę o tych poleasingowych lapkach. Jest jakaś gwarancja na nie? Jaka cena?Ja jestem bardzo zadowolony z HP Pavilion dv5. Miałem trochę problemów z wgraniem Xp`ka ale na szczęście wersja mmx poszła :) A na przyzwoitego lapka wydasz 2 tys i też będzie śmigał :D

#12 Share Tomek32

Tomek32

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 26 czerwiec 2009 - 20:55

Laptop Laptopa za 2 tys zł można porównac miedzy innymi z chinskimi traktorami na allegro....

DELL D610

Pentium M 1.73 GHz (2MB Cache)

1 GB DDR2 (możliwośc rozbudowy do 4 GB)

Dyski od 40 GB do 160 GB

WIFI (intel 2200BG), Bluetooth

QWERTY

Porty: USB 2.0, LAN, Modem, VGA, COM (!!), PCMCIA

Możliwośc pracy w stacji dokującej (umozliwia nam dostep do znacznie wiekszej ilosci portow itd)

Cena za takiego laptopa w granicach 1000zł z dyskiem 40GB

Co ważne laptop ma np aluminiową obudowe matrycy. Dzięki temu laptopem mozna "rzucac" bez wiekszych urazow (sam osobiscie stalem nogami na D600/D610 i jakos matryca nie pękla). Sprzęt Della jest wykonany o najlepsze komponenty typu chipset, plyta glowna itd. Jakosc wykonania tego sprzetu, tj trwalosc obudowy, prezycja klawiszy mowia same za siebie. Komfort pracy pomiedzy Dellem a jakims Acerem czy HP za 2 tys jest nie porownywalnie wiekszy na korzysc Della.

Posiadam rowniez tansza serie D600 rowniez w technologii Centrino z rewelacyjna matryca SXGA 1400x1050 wraz z karta grafiki Radeon 9000 !! - w cenie około 700zł

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share blu

blu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 29 czerwiec 2009 - 22:17

Laptop Tam herezje opowiadasz :D Każdy komputer składa się z takich elementów jakie sobie wybierzesz - porównywalny wydajnością czy samsung, czy toshiba, czy nawet wspaniały Dell nie będą się między soba wiele różniły. Więc nie wyskakuj z tym że akurat w nim są najlepsze komponenty. Co se wybierzesz tak se będziesz pracował :) Oczywiście są niuanse związane z jakością wykonania ale z własnych obserwacji widzę że zadbany sprzęt długo pochodzi. Mój sąsiad tez tak wielbi Dell`y i w ciągu 2`óch lat już 3`ci model będzie kupował bo ciągle jakieś problemy (oczywiście sprzet był używany). Ja pracuję na HP Pavilion i na pewno bym go nie zamienił na Della w podobnej cenie. Może największą zaletą w Dellu jest aluminiowa obudowa i dobrze chroni podczas upadku, ale luty raczej nie są tak pancerne :) A poza tym nie podoba mi się że za granica (w sumie w Polsce powoli też) dodają Della do każdego abonamentu internetowego.

Dodaj odpowiedź