Skocz do zawartości

Zdjęcie

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie??

496 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 07 maj 2007 - 08:49

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? Kiedyś jeżdziłem na wszystkim m in ma czerwonej oręnżadzie, jakęs ruskie paliwka a teraz zalewam tylko z CPN bo jak dają troche zwrotu to sie mi nie opłaca innych wynalazków kupowac. pozdrawiam

Doradca Żywieniowy w firmie paszowej 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? Dzisiaj, 17:07
  •  

#62 Share g_eorge

g_eorge

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 08 maj 2007 - 18:37

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? hehe ja podobnie jak @Balzak kiedyś jeździłem na czerwonej potem na ruskiej a teraz leje ropę z Orlenu Pozdrawiam :blink:

#63 Share nowy1989

nowy1989

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 08 maj 2007 - 18:40

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? KIedys czerwona a teraz białorusini dowożą :blink:

#64 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 08 maj 2007 - 18:41

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? Ja kiedys na czerwonej.Teraz to tylko ropa

#65 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 08 maj 2007 - 20:34

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? Od kiedy jest Valtra to tylko z certyfikatem Orlenu kupujemy :blink: .

#66 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 10 maj 2007 - 18:04

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? My do JOHNA to lejemy chyba najlepszą w bydgoszczy z hipernowej. A 330 jeździ na red ale z domieszką mixolu bo ma lepsze właściwości smarne.

#67 Share zuras

zuras

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 10 maj 2007 - 20:46

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? ja swoimi ciągnikami jeżdzimy na normalnej z orlenu lub lotosu bizon też na normalnej czerwona 50gr tańsza od normalnej a jak by złapali to hojojo
teraz jak zwracają to nie opyla sie na czerwonej

#68 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 maj 2007 - 22:54

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? Podobno w rafinerii gdańskiej napęd i opał robia na jednej linii .Doliczajac akcyze do opału wyjdzie ze jest drozsza od napedu z tego wniosek ze rafinerii lepiej sprzedac olej nap. jako opał bo akcyza to nie ich kasa.Od czasu stosowania orenżady zero problemu z zamarzaniem i wymianą końcowek,tego nikt nie falszuje a na odwrot sie zdarza.szkoda ze podobno sie ta sielanka ma skończyc.

#69 Share andrzejko

andrzejko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisany 29 maj 2007 - 10:32

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? od Bialorusinow, do wszystkiego co sie rusza :lol:

#70 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 29 maj 2007 - 11:44

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? ja mieszałem ON zoeljem roslinnym poł na poł to wtryskiwacze sie zabrudziły i kopcł potem tak samo sasiad jezdził c360 i wymieniał koncóki od wtrysków
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share kopek22

kopek22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 29 maj 2007 - 17:31

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? :lol: ja slyszalem do 20% oleju roslinnego, wiecej nie, to mozna normalnie jezdzic, wzime jesze mniej albo wogole najlepiej tego nie dodawac, u nas my osobiscie jezdzimy na zwyklym paliwie z CPC-u, bo praktycznie jak sa refundacje to na opalowcew nie wiele taniej sie wychodzi zawsze ryzyko ze cie kontrola scignie :angry: :angry: ale kiedys to prawie na samej opalowce sie jezdzilo, iroche wiecej palil i bardziej kopcily ciaagnik,,

a teraz najlepiej kupowac na caly rok w okresie zimowym, wtedy jest duzo taniej ;) i wtedy sie nie przeplaca bo zawsze w lato to strasznie drogo jest :angry:

#72 Share 1014tojestto

1014tojestto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 31 maj 2007 - 07:30

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? Ja tam róznie ,zalezy jak lezy ale na roslinnym nigdy nie próbowałem bo nie chce zeby mi frytkami na polu waliło :D

#73 Share Bartek7

Bartek7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 31 maj 2007 - 15:08

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? u nas to bez przerwy jeździliśmy na czerwonym, raz na rok ciągniki widziały ON, a teraz to na ropie od Białorusinów po 3 zł, a co do historii o czerwonym to u nas jak testował jeden gościu samochód ile wyciągnie to na czerwonym szybciej się rozpędził i więcej wyciągnął, niż na ON

#74 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 31 maj 2007 - 22:33

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? heh opal ma duzo wieksza tempearture samozlaplonu jak sie nie mlye to o 100stopni
a znam taki przypadek w ktorym peugeot od nowosci (chyda 2001r.) chodzi na opale:)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#75 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1654 postów

Napisany 01 czerwiec 2007 - 06:55

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? ale chyba ten peugeot nie ma silnika HDI

#76 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 01 czerwiec 2007 - 11:13

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? oczywiscie ze HDI tylko przyznam ze tankuje sie bardzo dobrym opalem:)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#77 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 19 lipiec 2007 - 19:24

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? a ja leje od ukrainców a ostatnio od znajomego z sasiedniej wsi kupił ta maszynke do robienia biopaliwa i raz na tym raz na tym zalezy co jest ale i na tym i na tym ładnie chodzą

#78 Share Laraks

Laraks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 19 lipiec 2007 - 21:10

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? ja u mnie leje opalówke gdzie sei da do ciagniko, kombajnu, samochodow i nic sei nie dzieje. jeeden szpec od pomp powiedzial mojemu wojkowi ze jak opalowka jest czysta to jest leprze od ON bo w niej nie ma wcale wody. wioec trzymam sie tego :P

#79 Share Hinco

Hinco

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 19 lipiec 2007 - 22:36

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? do ciapka verva albo 'z odzysku w firmie:P', jak ojciec był w polsce a6 c4 2,5 to laliśmy czerwony i z biedrony, frytkami jechało ale dało sie wytrzmać ;p

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share kamil14

kamil14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo
    Mechanika
    Komunikacja samochodowa

Napisany 20 lipiec 2007 - 08:18

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? mój t25 jeżdzi na redbulu kiedyś nawet dodał mu skrzydeł :P
Pamiętaj iż każda czynność wykonana przez Ciebie winna być wykonana dobrze !!!