Skocz do zawartości

Zdjęcie

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie??

496 odpowiedzi na ten temat

#381 Share kkk2006

kkk2006

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów

Napisany 27 lipiec 2009 - 19:14

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? Mi tam moga sprawdzac :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? Dzisiaj, 19:39
  •  

#382 Share proxy8441

proxy8441

Włościanin

• Members
  • PipPipPip
  • 1243 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 27 lipiec 2009 - 21:05

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? heheh jak chcą to cos wynajdą :D zazwyczaj tak jest

My siejemy, a Bóg daje plony.

#383 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 10 grudzień 2009 - 14:15

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie??

Przy obecnej cenie ON nie opłaci się kupować "oranżady" ani "od Ruskich" paliwa, szkoda ciągników

Dokładnie, dawniej gdy była więkrza różnica w cenie to sie jeszcze opłacało jeździć na opale ale teraz?? Tym bardziej jak ktoś jest na vacie to kompletnie sie nie opłaca na orężadce jeździć tylko ON
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

#384 Share ursuss

ursuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 511 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 12:03

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? A co sądzicie o uszlachetniaczach bo mi wczoraj w NH złapało paliwo wcześniej fabrycznie było jakieś gówno i wlałem z shella tego power trochę się poprawiło ale wczoraj znowu przymarzło ... W c360 od kilkunastu lat się jeździ na OO i nigdy nie było takiego problemu .

#385 Share marcin200711

marcin200711

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 13:21

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? ja osobiście polecam dodadki;) wlejesz dodatek do ropy i niezamarznie do -30
a osobiście leje on bardzo dobrej jakości i po cenie ok 250:D
u mnie mogą sprawdzać. Nasze gospodarstwo juz dawno nie widziało barszczyku. a teraz przywieźli jakąś zieloną tą samą co na orlen i nie ma szans ze zamarznie.
a

#386 Share bimladentoja bimladentoja

bimladentoja
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 grudzień 2009 - 18:56

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? ja na mrozy leję na każde 10 l ON 2 l Pb 95 nie zamarza i pali czy samochód ,czy ciągnik elegancko :Djeśli komuś to nie pasi,polecam instrukcję obsługi MF z 1989 roku,jest tam opisany skład ilościowy ON - Pb w zależności od temperatury otoczenia zimą;)

#387 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 21 grudzień 2009 - 21:16

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? ale do pomp tłoczkowych bo przy pompie rotacyjnej można ją stracić bo taka mieszanka jest bardziej sucha

#388 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1954 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 21:35

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? Mi wczoraj zamarzła ropa w samochodzie... chodził pierdzielony na 3 tłokach zapaliła się kontrolka od wtrysków... dopiero po dodaniu uszlachetniacza i zatankowanie do pełna Vervą pomogło ... Ogólnie niektóry OO jest lepszy od taniej ropy a niestety jak wiemy w Polsce paliwo jest chrzczone niemiłosiernie.... Ja aktualnie jeżdżę w ciągnikach na OO i to już od dobrych 10 lat ;) ... Zarówno C330 i 7211 nie widzi różnicy między ON a OO ...

#389 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 21:56

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? mi tam ropa jeszcze nigdy w życiu nie zamarzła. a co do OO a ON to różnica jest na OO pali nie miłosiernie i mocy brak a na ropie zachowuje sie normalnie każdy ropniak u mnie w domu ale być może miałem kiepskie źródło OO

#390 Share bialy1989

bialy1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 21:57

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? Jak zamarza to wlejcie denaturatu. Ja całym sprzętem jeżdżę na ON, bo jak oddadzą akcyzę to wyjdzie na to samo. A OO spali więcej niż ON.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#391 Share Tyger

Tyger

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 26 luty 2010 - 10:33

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? Co to jest ten olej napędowy do kutrów rybackich, bo nieoficjalnie dowiedziałeś się że na pewnych prywatnych cpn-ach to leją jako normalny on czy to zdrowe jest na silniki i układ paliwowy, to jakiś rodzaj oleju opałowego czy co, ma taki zielonkawy odcień, zauważyłem ze ciągnik więcej tego pali

#392 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 26 luty 2010 - 13:54

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? U mnie już dawno nie leje się OO z tego względu że ON kupuję taniej. U mnie w wiosce to mało kto jeździ na OO ogólnie OO jest u mnie trudno dostępny, jeden gość leje OO do wszystkich ciągników i jak na razie nie siadła mu żadna pompa.

#393 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 26 luty 2010 - 14:20

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? Ja cały czas leje do swoich maszyn ON. Odkąd można sobie odliczyć akcyzę kupowanie "czerwonej" stało się nie opłacalne, a jak jeszcze skontrolują ... Olej opałowy jest bardzo dobry, tylko zależy na jaki się trafi (pamiętam kiedyś przy jednej dostawie miałem super, a i nawet ciągnik mocniejszy był, natomiast drugi raz, bodajże po zimie w zbiorniku na dnie 400 l przemieniło się w galaretkę).
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#394 Share emillo1212

emillo1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze

Napisany 26 luty 2010 - 15:15

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? Ja również do swoich maszyn leje ON.
Deutz is Power!

#395 Share thomek

thomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 26 luty 2010 - 16:44

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? nie wlewaj denaturatu bo denaturat nie ma 100 procent alkoholu, zawiera wodę która potem zamarza w przewodach

#396 Share krzysiek55577

krzysiek55577

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze

Napisany 26 luty 2010 - 16:54

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? ja tez leje ON

#397 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 26 luty 2010 - 16:59

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? leje ON
KPK Kumurun Team...

#398 Share ZUCH1234

ZUCH1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 698 postów
  • Zainteresowania:Świętokrzyskie

Napisany 26 luty 2010 - 17:38

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? ja tez tylko ON bo mam po 3 zł z orlenu ;) a na fakturę troche dożej

#399 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AgroFoto.pl

Napisany 27 marzec 2010 - 13:48

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? Ja wlewam "zółtą" on.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#400 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 27 marzec 2010 - 14:37

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? ja leję tylko ON przywozi mi zawsze kolo który zaopatruje mojego chrzestnego w ON (ma firmę transportowo-spedycyjną od hu** TIR-ów ) tak że cena jest optymalna ;)