Skocz do zawartości

Zdjęcie

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie??

496 odpowiedzi na ten temat

#21 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 21 styczeń 2007 - 09:21

@jaro a skąd jesteś jaka to mleczarnia czasem nie mlekpol

No przeca napisałem "w końcu było nie było to największa mleczarnia w Polsce i trochę samochodów ma" <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? Dzisiaj, 09:50
  •  

#22 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 21 styczeń 2007 - 10:01

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? Jak czytam o waszych problemach z czerwonym to się dziwie ja od kąd jest barszcz to na nim jeżdże i nie narzekam bizon ile palił ropy to i tego tyle samo , perkinsy też śmigają a co śmieszne to w MF na gwarancji padł mi wtrysk a chodził na orlenoskiej ropie <_< niedawno kupowałem po 2,35 zł ,

Ci co są z lubelskiego to napisze coś takiego zajeżdżam na stacje na mełgiewskiej po barszcz a tam tankuje się lublinek który właśnie wyjechał z fabryki (barszczem ) na dystrybutorze pisało ON TIR B)

Ja kupuje cały czas paliwo u jednego dostawcy

#23 Share Wojtek

Wojtek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 21 styczeń 2007 - 10:16

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? my tylko na czerwonej jeżdzimy B) 18stycznia z orlenu po 2.28przywieźli <_<

ostatno był pompiarz umnie zmiejszyć dawke paliwa w 1224 i mówił ze sie niczym nie rózni od białej, i wcale silnki na niej bardziej sie nie dobijają, nic sie nie dzieje z pompami i wtryskami i wcale nie jest za sucha, silnik moze zarżnąć ten który dolewa mixsolu bo od niego sie zapiekają pierscienie

przykładem nie skzodliwosci opału jest mojego dziadka ursus3512 do którego od noego czyi od 97 roku dziadek leje opał ma 1500mtg i przy maksymalnym obciazeniu dymku nie pusci B)

#24 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 21 styczeń 2007 - 10:50

przykładem nie skzodliwosci opału jest mojego dziadka ursus3512 do którego od noego czyi od 97 roku dziadek leje opał ma 1500mtg i przy maksymalnym obciazeniu dymku nie pusci <_<

o to sporo robi ten 3512 jakieś 150mth na rok

#25 Share Wojtek

Wojtek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 21 styczeń 2007 - 12:30

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? tyle mtg bo pisałem ze to mojego dziadka, a on go urzywa głownie zeby podjechac do miasta i do obrobieina z 5ha( te 5 ha to tylko poto zeby miał sie czym zajać, a na wiecej sił nie ma) ale troszke w dupe unas dostaje czasem jak nam mocy przerobowej brakuje <_<

#26 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 21 styczeń 2007 - 12:37

Z tego co wiem to golfy mają silniki TDI a JTD to z Fiata chyba.

jtd bylo we fiacie - w pandzie byl niezly jtd bo 1,3 ale ponad 70 KM mial.
ale kazda obecna technologia jest przenoszona do kazdego autka.

ale jak pisalem wyzej - zalezy na co sie trafi. sąsiad zrezygnowal z opalu bo mu octavia wogle nie chodzila

a tak wogle - to po ile u was jest diesel na stacji paliwowej ze jedziecie na opale???
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#27 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 21 styczeń 2007 - 13:36

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? ja w swoim bravo mam wlasnie silnik jtd, chodzi dosc fajnie a 105km robi swoje przy srednim zuzyciu 5.2 <_<
co do paliwa to do bravo leje tylko (w 98%) shell vpower diesel - ostatnio za 3.66
biodiesel do reszty sprzetu 3.20
opał 2.90 B)

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#28 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 21 styczeń 2007 - 14:07

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? u mnie nie daleko kolesie mają kilka tirów(firma transportowa).kiedy jeszcze policja ich nie goniła za czerwone to tylko na tym jeździli i samochód zawsze palił 33l/100km.jak teraz leją normalne to palą od 29 do 39l czyli albo jakość paliwa albo dystrybutory oszukuja...

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#29 Share pawel

pawel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów

Napisany 21 styczeń 2007 - 14:22

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? Moim zdaniem opał to najlepsze paliwo sam go używałem przez 6 lat (do 385 t25 bizona i czasem opel astra 1,7tdi)i nie zauważyłem żadnej różnicy.Jednak teraz gdy jest zwracana częściowo akcyza a także mogę sobie odliczyć 22% VAT to wolę używać ON gdyż wychodzi prawie taka sama cena a przy zamuwieniu hurtowym taniej jak opał .Przynajmniej moge spać spokojnie ,jeden z okolicznych gospodarzy miał już kontrolę ze skarbówki i nałożyli na niego dośc wysoki mandat.Wybór należy do was.

#30 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 21 styczeń 2007 - 14:29

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? ups-sorki ale nie zauwazylem tego wątka:
http://www.agrofoto....?showtopic=1107

tu jest o cenach paliw

a co do jazdy na rozowym - u nas jeden obszarowiec jezdzil.
podjechala kontrola - i do wyjezdzających z pola proste pytanie - mamy sprawdzac czy od razu mowicie co jest wlane do zbiornika.
ci traktorzysci co powiedzieli odrazu cos tam oberwali, Ci co się nie przyznali zaliczyli chyba sonde do baku i pozniej sporo pieniążkow wlasciciel wylozyl
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 21 styczeń 2007 - 17:52

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? ja od zawsze na ON firma zaufana (wuja)

#32 Share chłop z mazur

chłop z mazur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisany 21 styczeń 2007 - 19:15

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? Hehe paliwo z orlenu... to coś wam opowiem
w ubigłą zimę, wtedy gdy były takie troszkę większe mrozy, zajerzdżam samochodem po benzynę do orlenu i co widzę - leją wrzątkiem po wężu dystrybutora bo "paliwo" zamarzło
do wszystkich ciagników leję łotewskie paliwo (przywozi mi koleś minimum po 2000 litrów), tylko do zetorka, bo w końcu nówka <_< , tankowałem Orlenowskie i w czasie pierwszego przeglądu serwisant wykreca filtr i się mnię pyta na czym jeżdżę bo w filtrze sama woda... chyba nic nie trzeba dodawać
Agatka (dla przyjaciół Bajbusek) Taka maleńka istota, a nadaje życiu zupełnie nowy wymiar :D

Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

#33 Share jacek86

jacek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 22 styczeń 2007 - 07:45

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? dokladnie tak jak piszez u mnie znajomy handluje paliwem to troche opowiedzial mi co tam sie robi <_<
opowiadal jak zawiozl 10000l gdzies pod warszawe do cpn a wlasciciel do niego ze nie wezmie bo jakies ciemne no to znajomy mowi ze jutro przywiezie druga partie zajechali do warszawy kupili 50kg wapna wymieszali zaworza a wlasciciel mowi trzeba bylo odrazu dobre wiezc a nie jakis szajs B) to jak mi to opowiedzial to myslalem ze spadne z krzesla B) ile to on naopowiadal chistori co oni robili to glowa mala
nie ma brzybkich dziewczyn,czasami tylko jest za malo alkoholu

#34 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 22 styczeń 2007 - 17:29

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? no to wypisz wszytkie "H"istorie <_<

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#35 Share jacek86

jacek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 23 styczeń 2007 - 07:42

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? nie wiem czy to dobre miejsce no ale napisze jak pisalem oni zajmowali sie wszystkim co tylko szlo sasiad mial 0;5ha marchwi pastewnej a oni do niego ze kupia bo niby dla koni sasiad sie zgodzil co do czego a oni ta marchew na jakiejs gieldzie rolnej sprzedali ale to nie wszystko co sie okazalo kazdy kto kupil mial bule brzucha <_< a sprzedali tego +-2tony to teraz tam juz nie jezdza B) albo kupili ursusa c360 za 5000zl a sprzedali za 11000zl B) niezla przebitka
nie ma brzybkich dziewczyn,czasami tylko jest za malo alkoholu

#36 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 08 luty 2007 - 22:27

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? Do C 4011 i C 360 leje czerwoną natomiast Ursus 4514 to pół na pół (połowa czeronej i połowa żółtej). Jeśli chodzi o kombajn to czrwona z olejem roślinnym (na zbiornik 5 litrów oleju). Natomiast samochody to: Poldek na 95, a Golf na 98 :huh:.

#37 Share kuba99

kuba99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 13 luty 2007 - 14:08

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? dowiadywałem się dzisiaj:ON w cenie hurtowej 2.75netto minus 0.45 zwrot akcyzy=2.30pln/bez vatu oczywiscie/

#38 Share chłop z mazur

chłop z mazur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisany 13 luty 2007 - 14:49

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? W sobotę (temperatura powietrza -11C ) zamarzło mi "paliwo" w przewodzie pomiędzy zbiornikiem a filtrem w Zetorze.
Już nigdy nie kupie paliwa w Orlenie !!! :angry:
Agatka (dla przyjaciół Bajbusek) Taka maleńka istota, a nadaje życiu zupełnie nowy wymiar :D

Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

#39 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 13 luty 2007 - 18:26

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? chłop z mazur - a może miałeś ten taki specjalistyczny ON czyli 5% ON i 95 % H2O... :huh: :( tak jak kiedyś po kontroli na jednej ze stacji...
all rights reserved

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Lesin

Lesin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisany 13 luty 2007 - 18:55

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie?? a ja tam do swojej 60-tki i 30-tki juz od jakis 6 lat na rozowe i kompletnie nic
w zwszlym roku jezdzilismy prawie na samym oleju ale ciagniki sa slabsze i jest za mala temp wytwarzana w silniku i ten olej nie spala sie wszystek i pozniej sa wycieki po wydechu no i silniki slabsze
takze nie ma co.