karol

jakie macie Ursusy ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Adik_ziel    3

My mamy C-330 kiedyś to był C-328 ale wyjek zmienił silnik i maske i błotniki szkrzynia jaest od C-328 ;] i cały tylni TUZ


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur120    0
mi został tylko u c330 maszynka jest z 77 ale ten model jest nie do zdarcia!!

A jakie są wasze doświadczenia z Ursusami??

ja mam c-328 i c-360 ;)

jakby nie było jest bardzo miło ;o)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukano    0

Ursus C360 ;):D:(


Trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Wierz mi, żałuje się tylko i wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Od nowości mamy Ursusa 912 rocznik 1991 z cienkim dachem, do 2003 roku robił jako główny ciągnik na 50ha (w tym 32ha ornych), potem pracował już tylko z turem, teraz ma niecałe 2200mth i zastanawiam sie nad jego sprzedażą... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

Od nowośći mam C-355 z 72r.w oryginale,po 1remoncie głównym ! i C-330 z84r.Teraz to dużo za mało i rozglądam się za DF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis32    1

My mamy C-360 ale nie od nowości z tego co mi staruszek opowiadał to jak kupili go to przeszedł gruntowny remont silnika i poza tym chyba więcej nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnyyyy    4

Ja mam 1222 i c-360 i jak narazie nie moge narzekac. Moze przy c-360 spalanie jest za duze do mocy,ale jak narazie nie mialy zadnych powaznych awarii,a dosyc duzo pracuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akuraciarz    1

Posiadam 2 ursusy C-360:)z 1981r super wytrzymały ciągnik i 1614 z 1991 roku. A w całej histori gospodarstwa to był jeszcze 4011 z 1976 bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moro    0

h


Jak ktoś jest z zachodniopomorskiego to pisać na pw. Pozdro dla użytkowników new hollanda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
r56ha    1

A ja mam jeszcze do listopada U3512, bo wymieniam na CASE JX1100U. Na ursusa nie narzekam, ale taka wola ojca. Przeracowane prawie 3500 godzin. I tylko wtryski wymienialem bo jeden sezon na czerwonym sie jezdzilo (nie polecam). A tak to super...


2m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek99    38

ja mam URSUSA 1224 gdy byl kupiony mial zalozony nowy silnik robi do dzisiaj przez 10 lat w silniku nic nie bylo robione ma nabite juz okolo 5 tys.motogodzin!!!!!chodzi idealnie do dzisiaj>!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabek27    1

za szwagra c-360

 

 

 

a planowane zamnie

 

 

c-360 i morze 4514 albo 5314 a jak lusz naprawde dobrze pójdzie to 1634

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

ja mam C330 28 0000 i cos tam jeszcze motogodzin!!!! (moze i z tymi zerami to przesadziełm) :D:)


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:


      Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez Pawel197890
      Witam...Mam problem z C 385 nie wyłącza womu ...Panowie co może być za przyczyną.
    • Przez adikpl1
      Silnik powstały z uwielokrotnienia S-312 (w C-325)
      Dane techniczne które znalazłem:
      moc: 58 KM przy 2000 obr/min
      ciężar: 403 kg
       
      Wspomniano o nim w książce XX lat produkcji ciągnków w Polsce Ludowej Zakłady Mechaniczne Ursus 1893-1967 na 41 stronie.
       
      Czy wiecie coś więcej o tym silniku???
       
      Na stronie 43 pisze że Polska utrzymując produkcję ciągników Ursus C-328 zrezygnowała z uruchomienia produkcji następnych ciągników z rodziny Ursusów i przyjęła do własnej produkcji ciągnik Zetor 4011.
       
      Czyli były jeszcze inne prototypy oprócz tych z rodziny U (U 710-U 310)???
    • Przez Kamil_N
      Witam,
      zabrałem się za wymianę oleju i okazało się, że do korka miski olejowej mam przyklejone 3 kawałki metalu jak na zdjęciach, jakiś pomysł co to może być zanim ściągnę miskę?
       
      Z góry dziękuję za odpowiedzi



    • Przez Jasioodtraktora
      Witam. We wcześniejszym forum miałem problem ze szczelnością zaworu hamulca pneumatycznego w c330 i ktoś polecił mi kupić zestaw uszczelnień, ale jak rozebrałem mój zawór to tam nie ma miejsca na takie uszczelki chyba że ja nie wiem gdzie to wsadzić. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj