Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kontrola z ARiMR

91 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Pawel36

Pawel36

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 19 lipiec 2008 - 20:51

Kontrola z ARiMR U mnie dzisiaj była kontrola płatności obszarowych, zadzwonili z agencji że za godzine przyjadą, skontrolowali 4 działki wszystko ok

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kontrola z ARiMR Dzisiaj, 15:54
  •  

#22 Share yasiooo

yasiooo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 17 styczeń 2009 - 19:02

Kontrola z ARiMR ja znowu mialem kontrole z mlodego rolnika tego pierwszego tzn z marca 2008 byli w listopadzie przyjechali z wawy i lublina ci z wawy pochodzili popatrzyli i pojechali a lublin zostal i papiery wypisal ale numer sprawy 001 czyli pierwszy z lubelskiego bylemm wtedy kontrolowany :lol:

#23 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 17 styczeń 2009 - 19:14

Kontrola z ARiMR Z tabliczki trzeba wszystkie dane spisać???
A co zrobić, jeśli na tabliczce nie ma roku produkcji, a trzeba podać???

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 03 luty 2009 - 17:56

Kontrola z ARiMR A co sprawdzają w kontrolach na PROW? Chciałbym wziąc nowy ciągnik ale boje się że jak mnie przewertują to zwróce wszystko ;) sprawdzają też pomieszczenia na nawóz i na rope (ja nie mam)? Strach mnie bieże, ale nowy ciągnik kusi... co sprawdzają? Czy czystośc ciągnika też? Bo jak wróce z pola to będzie zakużony i ubłocony czy wtedy mi nie zabiorą? :D
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#25 Share Pawel330

Pawel330

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,konie zimnokrwiste motoryzacja

Napisany 11 luty 2009 - 19:08

Kontrola z ARiMR A nie wiecie czy są kontrole o dobrostan zwierząt.Ci co zajmują się produkcją mleczną to wiem że u niektórych kontrole już były a u producentów trzody chlewnej ??
Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

#26 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 18 luty 2009 - 21:29

Kontrola z ARiMR Dzisiaj o godz 18 zadzwonił pan z Agencji że jutro o 10 mam sie stawić koło mojego pola kóre nabyłem jako przejmujący gospodarstwo (program renty strukturalne) najlepsze jest to że będzie sprawdzałczy użytkuje tąziemie rolniczo :). Dojazd do teog pola jest zatarasowany 1,5 metrowymi zaspami a na polu leży 40 cm śniegu :). I jutro o 10 mqm kontrole pozdrowienia dla pracowników agencji :)

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

#27 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 18 luty 2009 - 21:44

Kontrola z ARiMR Czekamy ma relacje z tej kontroli. Fotki mile widziane :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#28 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 18 luty 2009 - 22:09

Kontrola z ARiMR No dobra-bierzemy dopłaty więc nas kontrolują-wiadomo rolnik to taki cwaniak że pieniądze z dopłat (nienależnych zresztą :)) zdefrauduje czy też niezgodnie z przeznaczeniem wykorzysta-ok zgoda kontrole muszą być-z drugiej strony dzięki nam powstało mnóstwo ciepłych ,urzędniczych posadek-to ja się pytam-to tylko Oni Nas ?-a my to co?-nie możemy zadzwonić i tonem nie znoszącym sprzeciwu zaanonsować nasze przybycie-bo też chcielibyśmy zobaczyć czy aby dajmy na to w ARiMR wszystko aby halo jest :).No bo jeżeli już mam być traktowany jak potencjalny przekręt to chciałbym też się upewnić czy nie będzie mnie (co Boże nie daj )kontrolował osobnik mojego pokroju :)

#29 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 18 luty 2009 - 23:08

Kontrola z ARiMR dodam że dalje sypie śnieg a droge koło mojego domu w tej chwili odkopuje wyrówniarka :) polnych to wogóle nie widac :)

#30 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 18 luty 2009 - 23:17

Kontrola z ARiMR dopłaty xxx zł, widok wystającej głowy kontrolera z zaspy bezcenny :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 19 luty 2009 - 07:20

Kontrola z ARiMR powiem że mu nie podpisze papierów zanim nie zibaczy tego pola :)

#32 Share vdan

vdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 282 postów
  • Zainteresowania:Informatyka<br />rolnictwo<br />turystyka

Napisany 19 luty 2009 - 13:14

Kontrola z ARiMR kontrola PROW.cz
Co sprawdzają?, gdize mam nabyć te durne tabliczki że brałem kase z unii?, sprawdzają miejsca na nawóż,ŚOR, paliwo? co jeszcze?

#33 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 19 luty 2009 - 13:26

Kontrola z ARiMR Zrobię mały OT - wiecie ile stron ma wniosek na inwestycje rolnicze w Bułgarii (coś jak nasz prow) 3 strony; słownie :trzy :).
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#34 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 19 luty 2009 - 13:27

Kontrola z ARiMR @garek nie ma sie czego bać. Kontrola fajna rzecz :) . Trochę dziwne ze koło pola masz się stawić. U mnie przyjechali do domu i większość działek mierzyli siedząc przy kawce :) .

A tak na marginesie to nie sprawiedliwe ze u was tyle śniegu a u nas raptem kilka cm :angry: .

#35 Share paulus841

paulus841

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 19 luty 2009 - 13:44

Kontrola z ARiMR Hehehe śnieg fajna rzecz. Tylko nie dawaj mu łopaty. Niech rękoma drapie....... A mnie kontrolowali z SPO i jak płytę budowałem to kontrola odbywała się przy kawie ale i na podwórku też. Nic strasznego!!!!! Tylko że mnie to kontrolowali jakieś 4 lata temu. Sprawdzali miejsce składowania nawozów i SRO ale do paliwa się nie czepiali. Sprawdzali sprzęt czy się zgadza to co kupiłem z tym co im napisałem bardzo ważne są dane z tabliczek znamionowych żeby się zgadzało wszystko z tzbliczki z tym co w papierach od maszyn no i grzebali w oboże czy wszystkie warunki sa spełnione. wymiary stanowisk poidła naświetlenie wentylacja itd.
Praca na roli wszystkich zadowoli!!! hehe

#36 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 19 luty 2009 - 14:09

Kontrola z ARiMR

Zrobię mały OT - wiecie ile stron ma wniosek na inwestycje rolnicze w Bułgarii (coś jak nasz prow) 3 strony; słownie :trzy :).

Z tym iż napisanych czcionką Arial rozmiar 2 i cyrylicą na domiar złego :)-no ale dosyć tych żartów-@deer chyba w Twoim wieku wiesz już że nic nie dzieje się bez przyczyny i nawet ilość stron w polskim wniosku ma swój głębszy(chociaż może i zbyt głęboko ukryty) sens

#37 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 19 luty 2009 - 14:18

Kontrola z ARiMR Coo 3 :) u mnie to każdy miał oddzielny wniosek i każdy po minimum 15 stron, nie wiem czemu, ale może z tego względu że biorę każde dofinansowanie, poplony, zwrot kosztów zakupu paliwa, do materiału siewnego itp. itd. Wypełniali to z godzinę, normalnie były chwile grozy jak jakiś papier zginął :) ale się znalazł :)

Edit: ups źle zrozumiałem to co deer napisał, myślałem że chodzi o te co wypełniają kontrolerzy podczas kontroli :)

#38 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 19 luty 2009 - 15:59

Kontrola z ARiMR kontrola wypadła pomyślnie. Wszystko się zgadza oby takich kontroli więcej :)

#39 Share kubu365

kubu365

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 19 luty 2009 - 17:41

Kontrola z ARiMR

No dobra-bierzemy dopłaty więc nas kontrolują-wiadomo rolnik to taki cwaniak że pieniądze z dopłat (nienależnych zresztą :)) zdefrauduje czy też niezgodnie z przeznaczeniem wykorzysta-ok zgoda kontrole muszą być-z drugiej strony dzięki nam powstało mnóstwo ciepłych ,urzędniczych posadek-to ja się pytam-to tylko Oni Nas ?-a my to co?-nie możemy zadzwonić i tonem nie znoszącym sprzeciwu zaanonsować nasze przybycie-bo też chcielibyśmy zobaczyć czy aby dajmy na to w ARiMR wszystko aby halo jest :).No bo jeżeli już mam być traktowany jak potencjalny przekręt to chciałbym też się upewnić czy nie będzie mnie (co Boże nie daj )kontrolował osobnik mojego pokroju :)

z tego co mówisz ze byla kontrola to jak mogli sprawdzic pole które jest zasypane śniegiem???????:))))))))))))
Wielki fan case jx/new holland td

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share paulus841

paulus841

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 19 luty 2009 - 18:33

Kontrola z ARiMR O to chodzi, że nie zabardzo mogli ale pewnie chcieli. Bo nie podumali o tym że jest w hu..... sniegu..
Praca na roli wszystkich zadowoli!!! hehe