Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągnik na 200 ha

144 odpowiedzi na ten temat

#41 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 31 styczeń 2007 - 19:36

Ciągnik na 200 ha

nie wiem z kim negocjowales cene ale podobno najwiecej potrafi spuscic Kuba Walewicz...

znane mi nazwisko ale troszke cwaniakowaty jest bynajmniej taki był w 2003 r :huh:

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik na 200 ha Dzisiaj, 17:58
  •  

#42 Share sambao

sambao

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 31 styczeń 2007 - 20:06

Ciągnik na 200 ha Co wy się uparliście na tego Korbanka że jest jeden i serwis daleko. Ja jestem z opolszczyzny i serwis nie jeżdzi do mnie z poznania tylko z Mroczenia a maszyny marki Claas czy Fendt można kupić nie tylko w Poznaniu.
GMO jest ok!!!

#43 Share grzesio31

grzesio31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 31 styczeń 2007 - 21:51

Ciągnik na 200 ha tylko na 100% nie wiem czy nie pomylilem osob bo bedac w korbankowie troche osob sie przewinelo - a ja mam na mysli mlodszego wysokiego pana....

#44 Share orek12

orek12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 02 luty 2007 - 10:27

Ciągnik na 200 ha jak sądzicie brać nowego mf, czy trochę dopłacić i kupić nowego claasa... i jeszcze raz proszę o podanie ile koni musi mieć ciągnik na pięcioskibowy pług z packomatem na ziemiach raczej lekkich

#45 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 02 luty 2007 - 12:35

Ciągnik na 200 ha ok. 150
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#46 Share Pixel

Pixel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 437 postów

Napisany 02 luty 2007 - 14:10

Ciągnik na 200 ha Rozumiem ze plug ma byc obracany,wiec liczy sie na skibe okolo 30 koni wiec na 5 łatwy rachunek wynosi ze to jest 150 ale jezeli chcesz miec jeszcze packomat i zapas troche mocy to radził bym w granicach 170 :huh: Ja na Twoim miejscu jezeli mialbym wybierac miedzy MF a Claas-em to dolozyl bym i wziol bym claas-a.Wygodniejsze sa te ciagniki i ładniejsze.Moim zdaniem sa na rowni z Fendt-em :( Zalezy jeszcze od modelu.

Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

#47 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 02 luty 2007 - 15:24

Ciągnik na 200 ha

Moim zdaniem sa na rowni z Fendt-em cool.gif Zalezy jeszcze od modelu.

chyba lekka przesada, tez mi sie bardziej podobaja od mf, ale nie sa w jednej lidze z fendtem, w koncu to renault. Co do pluga to mysle ze pozadne 150 koni nawet z packomatem sobie poradzi (ziemie lekkie).
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#48 Share Pixel

Pixel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 437 postów

Napisany 02 luty 2007 - 15:54

Ciągnik na 200 ha No moze nie na rowni z awaryjnoscia i ogolnie funkconalnoscia ale wygladem to mi sie bardziej podobaja,ładny maja kolor,fajne lampy i ogólnie sa dobre no ale w tej całej "zabawie" nie chodzi przeciez o wyglad tylko o prace.Z oby dwóch pewnie bylbym baaardzo zadowolony :huh:

Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

#49 Share MCKYLO

MCKYLO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 04 luty 2007 - 19:41

Ciągnik na 200 ha A ja zgodzę się z brzozak2 z tym porównaniem Claasa do Fendta, po pierwsze Claas zmienił maski kolory a techniczne Renault bez większych zmian, stare renówki na silnikach MWM Man są ok zresztą wcześniej Fendt na nich bazował obecnie opinie o ciągnikach claas nie są zbyt pochlebne silniki John Deera na których bazuje dawno jelonek zaniechał ich stosowania pompy paliwowe są w Claasie zależnie od modelu amerykańskie Stonadyne (jeden serwis w Polsce), w testach jakie były publikowane w Top Agrar były Renault jeszcze przed kupieniem przez Claasa i oceniono je niezbyt pochlebnie. Moim zdaniem MF lepszy wybór chociaż osobiście te ciągniki mi nie pasują. Zadajmy sobie pytanie jeżeli w Polsce wcześniej byłby dealer Renault czy zainteresowalibyście się tym ciągnikiem? A jak przemalowali na zielony fakt ładny kolor i nazwali Claas to raptem jejku ale fajny ciągnik. Jest to moja prywatna opinia niech użytkownicy Claasa się nie obrażają nie jest moim celem dyskredytować tą markę.

#50 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 06 luty 2007 - 15:36

Ciągnik na 200 ha Mi sie ogolnie claasy podobaja, ale gdy zapytalem sie przedstawiciela korbankow co tak naprawde zmienil claas przejmujac firme odpowiedzial mi ze wszystko, po tym odechcialo mi sie z nim gadac. Wydaje mi sie ze skrzynie biegow zmienili nie wiem czy zwyklego powershifta ale automat jest inny (nie jestem pewien czy renault oferowal wogole automat, poniewaz informacje o renault sa juz archiwalne dlatego ciezko stwierdzic, a w necie nie chce mi sie szukac), co jeszcze innego wprowadzil claas to nie wiem, ale nalezy miec nadzieje ze nastepne modele opacowane przez niemcow beda rownie udane jak kombajny, tego bym sobie w przyszlosci zyczyl :huh:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share orek12

orek12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 10 luty 2007 - 00:55

Ciągnik na 200 ha czy możecie coś powiedzieć na temat ciągników NH z serii T7000, ponieważ był u mnie dealer NH i zaproponował ciągnik tej serii o mocy 167 KM, no ale jako że to jest nowa seria to nie mogę znaleźć informacji o tych traktorach.

#52 Share MCKYLO

MCKYLO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 10 luty 2007 - 10:42

Ciągnik na 200 ha Witam!
Nowa seria ciągników w zakresie mocy 160-210KM wiele o nich nie wiadomo na forum ktoś podawał stronkę gdzie są dane techniczne zresztą na wyszukiwarce wpisz nazwę powinieneś coś znaleźć.

#53 Share JacekNH

JacekNH

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 10 luty 2007 - 11:20

Ciągnik na 200 ha T7510 ma 140 KM (Powerbooster 160). Jego cena to około 270-280 tys netto zł w zależności wyposażenia. Więc ceny w sumie się pokrywają z konkurencją. Pozostaje tylko wybór najlepszych warunków zakupu. Pozdrawiam

#54 Share orek12

orek12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 11 luty 2007 - 23:06

Ciągnik na 200 ha .... jak myślicie, czy poczekać na nowego NH z serii T7000, czy może zdecydować się na sprawdzony model JD 6930 z nowym silnikiem power tech plus. Po porównaniu wstępnych ofert cenowo wyglądają podobnie .... chociaż według zapowiedzi jakie znalazłem w sieci nowe NH mogą być niczego sobie

....nie myślałem, że wybór ciągnika może się okazać, aż tak skomplikowany :huh:

#55 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 12 luty 2007 - 08:55

Ciągnik na 200 ha wybor ciagnika to bardzo skomplikowana sprawa ja na twoim miejscu poczekalbym na T7000 moze to byc ciekawa oferta a JD 6930 to najnowszy model i jeszcze nie jest to sprawdzona maszyna wiec roznie moze z nimi byc

#56 Share pancarol

pancarol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 12 luty 2007 - 14:10

Ciągnik na 200 ha @timasz T7000 to nienajnowszy model NH :huh: , ale dobra :( ja wybrałem osobiście JD 6930... to ulepszona wersja 6920...
Rolnictwo to sztuka współżycia z naturą

#57 Share mav

mav

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 12 luty 2007 - 14:57

Ciągnik na 200 ha troche mylicie kwestie

T7000 to seria za TM
T7500 to seria za TVT

zeby sie ktos nie dziwił ze jedna seria od drugiej jest znacznie droższa :huh:

http://www.landwirt....land_T7500.html

#58 Share Lukasz4255

Lukasz4255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, film ,muzyka, technika rolnicza,

Napisany 15 luty 2007 - 10:29

Ciągnik na 200 ha Jeśli chodzi o nowe modele to możesz także obejrzeć nowego mf 6485 lub 7485 ewentualnie ostatnio wyszła nowa valtra serii T. :)

#59 Share dar0

dar0

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 19 sierpień 2007 - 15:59

Ciągnik na 200 ha Ja polecam JD 6630 lub 6930 B) najlepsze Ciągniki ! Valtra też jest dobra a reszta to kompletne dno :) a jeśli ciągnik ma być łatwy w obsłudze to polecam JD !

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów
  • Zainteresowania:To co widać:]

Napisany 19 sierpień 2007 - 16:57

Ciągnik na 200 ha Daro powiedzial co wiedzial ..eh czlowieku lepiej nie pisz nic jak masz tak pisac... Widze ze wiekszosc z was chwali to co ma ja ci Case nie polece troche drogi ... a na 200 ha to moze cos wiekszego niz 135 koni ja bym ze 170 radzil zeby jakis zapas byl jeszczew tamtym roku mialem 200 ha i 160 kM to tak na styk tylko ze ja w gorzystym terenie i gleby nie najlepsze a co do ciagnika to JAkiegos Mf wez albo Jd nie bierz NH bo te nowe serie sa wadliwe bardzo czesto no i pozostaje jeszcze valtra tylko ze valtra tez jest droga wybor nalezy do ciebie

a nie chcesz nic mocnieszego tak ze 190 km?? koni nigdy za wiele
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta