Skocz do zawartości

Zdjęcie

Z056 czy Z058?

122 odpowiedzi na ten temat

#121 Share AllesKamilKlar

AllesKamilKlar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Zainteresowania:Praca w polu....xD
    Dobry film ;o
    fajna gra ;)

Napisany 20 styczeń 2011 - 09:00

Z056 czy Z058? u mojego sąsiada w rekordzie każdego roku leci łożysko na maszynie ok kilku lat. Przyczyne spostrzegł dopiero w tym roku. Podczas zmiany kalamitki nie zauważył, że nie ma dziurki przez którą ma smar przechodzić. A maszyna jest tak beznadziejnie umiejscowiona i taki trudny dostęp do niej, że nic nie widać. My też jak mieliśmy bizona to maszyne smarowaliśmy na wyczucie, bo smar nigdzie nie wychodził. Ale łożysko służyło 15 lat ;p

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Z056 czy Z058? Dzisiaj, 03:08
  •  

#122 Share Patryk3802

Patryk3802

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 295 postów

Napisany 20 grudzień 2016 - 21:10

Z056 czy Z058?

Czyli co panowie mitem jest że zo58 jest wydajniejszy od zo56?  Osobiście mam zo56 z 84 roku, kosi nie mało bo teraz jest swojego 80ha do tego wpada zawsze jakaś usługa, ziemi też prawdopodobnie przybędzie i rozważam zakup pomocnika dla zo56 nie w tym sezonie ale w przyszłym i tak szukam informacji "rzetelnych" myślałem najpierw nad fortschrittem-mdw E514 czy 525 dobre kombajny-traktory (sam mam ciągnik) dopóki nie trzeba kupić do nich części :P:D.  Taki e 525 juz ma rure wysoko i wysypie na patelnie. co dla mnie jest b. duzym plusem. Ale znowu mając bizona w domu raczej rozważam kupno drugiego tzn zo58 bo co jak co większość częsci pasuje tak samo tu czy tu. i plus dla rekorda że wyżej ma wysyp rury tez sięgnę nim na patelnie, zo56 niestety tego nie darady zrobić. Tylko znowu wiem że rekordziki lubią często nawalać:( Ale wolałbym by ktoś sie wypowiedział który użytkuje-użytkował te kombajny czym sie kierować wedle was.

Jeśli nie zgadzasz się z postem bądź komentarzem powyżej, wciśnij F13

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#123 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7994 postów

Napisany 21 grudzień 2016 - 08:02

Z056 czy Z058?

58 wykosisz minimalnie więcej niż 56 ai żadnego komfortu nie będzie.

Jak już to tylko 525 bo ukosisz tyle co 56 i 58 razem wzietę.a jeden kierowca i połowę paliwa.Do tego komfort nie porównywalny.