Skocz do zawartości

Zdjęcie

Radio 5320 i pochodne.

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 17 grudzień 2008 - 19:03

Radio 5320 i pochodne. Radio już upatrzyłem CD MP3 z pilotem i jeszcze jakieś tam bajery za 80 zł :D Radio faktycznie nowe było tylko podłączone żeby sprawdzić czy działa. Jednak nie ma jak to miec znajomego w hurtowni sprzętu audio :D Co do przeskakiwania jak mówisz że u ciebie wszystko oki to bedzie trzeba sie w święta pobawić i założyć :)

Moje Filmiki

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Radio 5320 i pochodne. Dzisiaj, 09:52
  •  

#22 Share provegeta

provegeta

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 16 grudzień 2009 - 07:34

Radio 5320 i pochodne. tzn w tym zetorze pod tapicerką widac miejsce na radio tylko wyciąć tapicerkę tylko nie wiem cyz nie trza będzie kablów ciągnąc
Nizina Opolska - pobawmy się w rolnika

#23 Share wildbream

wildbream

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 17 grudzień 2009 - 18:54

Radio 5320 i pochodne. wałkowane na forum w nie jednym temacie :unsure:

jak jakieś tanie radio to weź sobie lepiej z czytnikiem kart (na allegro od 60zł albo nawet taniej bo święta) do tego karciochę pamięciochy :blink: i gra gitara nic nie skacze

też z okazji świąt wzbogacam opcje zetora o radio
- NOBODY expects the Spanish Inquisition! Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms
- Oh damn!

#24 Share provegeta

provegeta

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 20:58

Radio 5320 i pochodne. ey a jak wytnę ten futerał bo są dziury do radia i na 2 głosiniki fabrycznie zrobionę to tam są już gotowe kable czy muszę ciągnąć?
Nizina Opolska - pobawmy się w rolnika

#25 Share wildbream

wildbream

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 21:12

Radio 5320 i pochodne. u mnie w 7340 96r do zasilania są do głośników trzeba dorobić
- NOBODY expects the Spanish Inquisition! Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms
- Oh damn!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share PGRdobrawola

PGRdobrawola

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Zainteresowania:wszystko co ciekawe ;)

Napisany 20 grudzień 2009 - 22:57

Radio 5320 i pochodne. ja również mam zetora 7340 rok '96 i mam w nim radio takie stare której jeszcze tata montował ale nie gra już od 3 lat i zamierzam kupić nowe tak na święta ;) coś takiego jak ten na allegro JVC KD-R401 AUX/USB MOSFET 4 # 50W MODEL2009 ! (856493875) - Aukcje internetowe Allegro i ptanie jest następujące gdyż jak zobaczyłem je w sklepie to miało dwie takie kostki prostokątne z wystającmi bolcami i czy to biędzie pasować do takiej maszny? Bo tutaj opisujecie ze trzeba ten kabel uciąci tamte podłączyć a tam chyba trzeba włożyć kostke do kostki i gra?
..."Mam dwa -U-R-S-U-S-y i dojną krowę
Chodź za GS na wino owocowe"...

#27 Share wildbream

wildbream

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 23:42

Radio 5320 i pochodne. hmm tzn w 99% nowych radioodtwarzaczy teraz stosuje się kostki Iso/miniiso standardowe dla wszystkich modeli i producentów tak jak je opisałeś są takie prostokątne z wystającym bolcem/prowadniczką/zapadką/dynksem (czy jak to nazwać)
i najprawdopodobniej będziesz musiał sobie przerobić bo w traktorze takiej wtyczki nie będzie - jest jakiś inny wynalazek (szczerze to nie pamiętam zaglądałem tam w czerwcu ostatni raz, a teraz jeszcze mi się nie chciało zabrać radio i głośniki leżą i czekają aż mróz zejdzie:))
ale to nie jest problem bo te kostki można dokupić w sklepie motoryzacyjnym albo na allegro i są to groszowe sprawy tu masz np WTYK ISO - Prądowy i Głośnikowy Super cena F.V (845454202) - Aukcje internetowe Allegro

ale jeżeli Twój tata dobrze je zamontował z taką kostką właśnie to będzie ok i bez problemu a jeżeli nie i są inne kostki to można też poszukać adaptera jeżeli znamy model radia i jest to coś sensownego
także dowiesz się jak zajrzysz pod dach ;)

a radyjko fajne wybrałeś :)
- Oh damn!

#28 Share PGRdobrawola

PGRdobrawola

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Zainteresowania:wszystko co ciekawe ;)

Napisany 21 grudzień 2009 - 14:53

Radio 5320 i pochodne. O właśnie takie wtyczki mi chodziło czyli można wrazie czego coś wykombinować. A radyjko takie wybrałem ponieważ ma wejście USB i będę mógł słuchać ulubinej muzyki. Jeszcze jedno pytanko bo do tych 'Unijnych' kostek jest doprowadzone strasznie dużo kabli więc czy w zetorze jest taka sama ilość czy tylko plus minus bo w tych sprawach ciemny jestem
..."Mam dwa -U-R-S-U-S-y i dojną krowę
Chodź za GS na wino owocowe"...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share wildbream

wildbream

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 15:46

Radio 5320 i pochodne. one mają tak dużo kabli bo tam są przewidziane takie opcje jak 4 głośniki, jakieś tam podświetlenia albo kabelek do włączania silniczka anteny takiej wysuwanej automatycznie
także nie będziesz musiał tego wszystkiego podłączać
bedziesz potrzebował 4 (po dwie pary- prawy i lewy) do głośników i 3 do zasilania (+czerwony,- czarny,i pamięć-którą można spiąć z plusem po prostu a kolory różne pomarańczowy, żółty, żółto-czerwony)

i te które będziesz potrzebował sobie z tych kabelków które są przy kostce "unijnej" ;) wyprowadzisz -one są opisane także dasz rade bez trudności a jak nie to jeszcze spytaj bądź poszukaj bo opisów jak to zrobić kilka jest na tym forum
polutujesz i zaizolujesz albo szybkimi spinkami sobie zepniesz i będzie grało aż miło

aha w samym zetorze będziesz miał czarny i czerwony
- Oh damn!