Skocz do zawartości

Zdjęcie

podłaczenie, montaż ładowacza zetor trac-lift

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 15 czerwiec 2008 - 12:15

podłaczenie, montaż ładowacza zetor trac-lift Koledzy kupiłem trac-lifta 200 i w rozdzilaczu mam 2 przewdoy do podłaczenia do ciagnika. Wiadomo zasilanie, powrót i co to jest ten 3 i do czego ???? Może jakis swobodny powrót ??

A druga sprawa z joystika wychodza 2 przewody, jak to sie podłącza bo jak sie nie myle to elektro zawór jest 3 kablowy bo ma zamykanie i otwieranie pozycja neutralna. JAk to wszytko żłozyc do kupy Dziwi mmie te 2 kabelki z joya bo jakby były to to było by wszytko jasne

Jezeli ktos ma podobnego tura trac-lifta ( 100, 220, 260) to prosiłbym o pomoc

Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
podłaczenie, montaż ładowacza zetor trac-lift Dzisiaj, 21:59
  •  

#2 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3538 postów

Napisany 16 czerwiec 2008 - 20:57

podłaczenie, montaż ładowacza zetor trac-lift Mam traclifta starego z innym rozdzielaczem ale wydaje mi się, że 1 to zasilanie, 2 to powrót z zawora przeciążeniowego a 3 powrót z rozdzielacza. Co do elektrozaworu to pozycja neutralna jest bez prądu, jednym kablem zamykasz, drugim otwierasz a mase bierzesz z ramy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 16 czerwiec 2008 - 22:01

podłaczenie, montaż ładowacza zetor trac-lift Podłaczyłem tak jak mniejwecej weże pasowały i tak mi powiedził poprzedni własciciel handlarz który miał go na ciagniku. 1 to zlew - podłaczyłem pod złacze swobodnego spływu z tyłu ciagnika. A 2 pozostałem wpiołem w obieg oleju bezposredno z pompy tak że teraz olej z pompy wpływa przez 3 a wypływa 2 i dopiero płynie do rozdzielacza ciagnika. Ale cos jest nie tak bo ładowacz działą jak nalezy ale podnosnik i hydraulika ciagnika nie :) tzn. podnosnik podnosi wtedy jak powiedzmy ładowacz dojdzie do konca lub w czsei podnoszenia. Wiec według mnie olej nie płynia na rozdizlacz ciagnika pod cisnieniem tylko na swobodny spływ. teraz jak to przełożyc zeby było oki :) Ten poprzedni własciciel mówił co że tak jakby te 2i 3 przewód podłaczyc nie tak jak ja tylko poprzez 2 trójniki czyli olej by był tłoczony do obydwu na raz ale to chyba nie mozliwe.

Mylse żeby zamienic przewody 2 z 3 może to wystarczy ??? tak żeby olej wpływał 2 i wypływał 3

A co do joy to nie zdarzyłem podłaczyc 3 sekcji bo juz było za pózno.Wiem że neutralna jest bez pradu , ale z tego co piszesz wnioskuje ze obydwa kabelki wychadzace z joy to sa plusy a masa z karoseri ciagnika ??