Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Holland TDD

433 odpowiedzi na ten temat

#141 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 12 luty 2008 - 20:48

New Holland TDD @Olejniczek popytaj we wsi czy ktoś ma, albo możesz chyba na poczcie kupić (jak będzie)... :rolleyes:

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New Holland TDD Dzisiaj, 02:02
  •  

#142 Share Olejniczek

Olejniczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 12 luty 2008 - 21:20

New Holland TDD dzia :rolleyes:

#143 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 12 luty 2008 - 21:21

New Holland TDD Nie ma sprawy my rodzina AgroFoto musimy sobie pomagać no nie??? :rolleyes:

#144 Share Grzesiek0090

Grzesiek0090

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 12 luty 2008 - 21:37

New Holland TDD hehe i po co wy porownujecie zetora do New Holland toc kazdy wie ze new holland jest 100 razy lepszy i new holland produkuje kombajny zbozowe,prasy,belarki,ciagniki,sieczkarnie,ladowarki teleskopowe??? no a zetor tylko ciagniki chyba do 120km to wszystko mowi za siebie

#145 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 12 luty 2008 - 21:40

New Holland TDD Wiesz co nic nie mowi mi twoja wypowiedz-to ze nh produkuje kombajny,prasy, sieczkarnie to nie oznacza ze jest to idal-owszem jest lepsza od zetora ale na pewno nie tyle co ci sie wydaje. :rolleyes:

#146 Share cosmos

cosmos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 430 postów

Napisany 12 luty 2008 - 21:41

New Holland TDD Ni było punktacji, ani rankingu, więc nie było miejsc an pozycji na podium. Po prostu wszystkie maszynki zostały opisane i pokazane ich plusy i minusy. Zresztą porównywać to trochę można Zetora, NH i Farmtraca a MF i Lamborghini to trochę lepsza kategoria (cenowa też :rolleyes: ). A co do kupna to często TA jest w instytucji Poczta Polska, albo w lepiej wyposażonych salonikach prasowych. Ale chyba też widziałem na AF fotki stron tego testu (albo mi się przyśniło).
a

#147 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 12 luty 2008 - 21:42

New Holland TDD Też tak sądze jak @Tommy6692 NH to nie jest ideał w każdym calu... Ale jest jedną z najlepszych marek... :rolleyes:

#148 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 12 luty 2008 - 21:53

New Holland TDD

hehe i po co wy porownujecie zetora do New Holland toc kazdy wie ze new holland jest 100 razy lepszy i new holland produkuje kombajny zbozowe,prasy,belarki,ciagniki,sieczkarnie,ladowarki teleskopowe??? no a zetor tylko ciagniki chyba do 120km to wszystko mowi za siebie

no właśnie produkuje to wszystko i teraz co - wprowadzil wersje dla" ubogich" czyli saria tdd. niech sie ciesza że maja "markowy " sprzęt. co z tego że ze słabiutkim wyposażeniem , silnikiem o slabych osiągach, ale zato niebieski i ma znaczek NH. napewno inne serie nh prezentuja gorna pułkę ale tdd napewno nie. nie bądźcie naiwni. myślicie że zrobili super ciagnik,z super materiałów ,w super technologii, a cena na poziomie pronara ,zetora i ursusa? he he dobre.

#149 Share cosmos

cosmos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 430 postów

Napisany 12 luty 2008 - 21:59

New Holland TDD @wojtas nikt tak nie myśli i Ameryki to ty nie odkryłeś. Jakość musi swoje kosztować, i wiadomo TD jest prostym mechanicznym ciągnikiem bez bajerów, ale to że jest gorszą serią od TLA lub 7000 to nie oznacza, że to złom który jest gorszy od Ursusa, Pronara, MTZta itd.
a

#150 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 luty 2008 - 22:03

New Holland TDD A taki JD robi serię SE i nikt nie narzeka i nie porównuje go od razu do Zetora. Takie porównanie nie ma sensu bo Zetor może konkurować tylko z najbiedniejszą wersją TDD, wypuszczoną tylko po to, aby zapełnić lukę w segmencie tanich ciągników. New Holland to najwyższa liga ( za co trzeba oczywiście płacić), stosuje nowoczesne rozwiązania i oferuje ciągniki, kombajny, i inne maszyny, a Zetor czym może się pochwalić? Robi proste mechaniczne ciągniki do 120 KM bazując na jednym niezbyt świeżym silniku, stosuje proste skrzynie a jakość też nie taka jak kiedyś.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 12 luty 2008 - 22:58

New Holland TDD

A taki JD robi serię SE i nikt nie narzeka i nie porównuje go od razu do Zetora. Takie porównanie nie ma sensu bo Zetor może konkurować tylko z najbiedniejszą wersją TDD, wypuszczoną tylko po to, aby zapełnić lukę w segmencie tanich ciągników. New Holland to najwyższa liga ( za co trzeba oczywiście płacić), stosuje nowoczesne rozwiązania i oferuje ciągniki, kombajny, i inne maszyny, a Zetor czym może się pochwalić? Robi proste mechaniczne ciągniki do 120 KM bazując na jednym niezbyt świeżym silniku, stosuje proste skrzynie a jakość też nie taka jak kiedyś.

Poczytaj sobie tematy o jd se :rolleyes:

#152 Share dyczkowski

dyczkowski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 618 postów

Napisany 13 luty 2008 - 08:02

New Holland TDD Nie no smiech na sali.... że jak NH robi ładowarki i kombajny to juz jest bezkonkurencyjny.... Powiem jedno, mój kolega ma Proxime 8441 i ciaga nia Ibisa XXL na resorze z rozstawem3*48....więc teraz czekam na człwoekieka który mi powie ze ten TDD będzie też takie cos ciagał ;) A z tym że TDD jest produkowany tylko i wyłącznie na takie rynki jak Polska czy Ukraina na przykład to się chyba każdy zgadza w 100%.Poczekajmy jeszcze troszke na nowa Proxime i wtedy juz nikt nie porówna NH do niej, chyba ze byłby to TL-A :rolleyes:

#153 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 13 luty 2008 - 12:13

New Holland TDD

Nie no smiech na sali.... że jak NH robi ładowarki i kombajny to juz jest bezkonkurencyjny.... Powiem jedno, mój kolega ma Proxime 8441 i ciaga nia Ibisa XXL na resorze z rozstawem3*48....więc teraz czekam na człwoekieka który mi powie ze ten TDD będzie też takie cos ciagał :rolleyes: A z tym że TDD jest produkowany tylko i wyłącznie na takie rynki jak Polska czy Ukraina na przykład to się chyba każdy zgadza w 100%.Poczekajmy jeszcze troszke na nowa Proxime i wtedy juz nikt nie porówna NH do niej, chyba ze byłby to TL-A ;)

A co takiego nowa proxima będzie oferowała że aż do TL będzie porównywalna, nadal nawet za rewers trzeba dopac, a o szybszym wom już nie wspomne, to że wyciszyli lepiej kabine i akumulator pod schodwki wstawili i zmienili lekko design to już do TL porównujecie?
Przecież seria TD to to samo co case jx, który jest na wszystkich rynkach na zachodzie jak i w usa, czy td robią z innych części z innych odlewni?
To normalne że duże koncerny produkują również tanie modele, przecież toyota wypuściła ayigo, czy voldzwagen foxa, małe "gołe" tanie auto, takie jest zapotrzebowanie tynku i na to odpowiadają duże koncerny, a tworzycie tutaj jakieś teorie spiskowe, jako by new holland wypuszczał jakiegos bazyla pokroju fotona, to że td ma słabe wyposarzenie, nie znaczy że główne podzespoły są odlewane i wykonywane z gorszej stali, czy z dużo mniejszą precyzją, pozatym czepiliście sie td80d, to porównajcie td90d równiez z turbiną i czy wtedy będzie gorsze od 8441?
Pozatym duży koncern zrobi lepiej jakiś tani model niż mniejsza firma stworzy coś zaawansowanego :)

#154 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 13 luty 2008 - 12:57

New Holland TDD NH wypuszczając taniego TDD musiał gdzieś uciąć koszty, nie tylko na wyposażeniu. W przeciwnym wypadku poprostu produkował by ubogą wersje TL czy TLA a nie stworzył projekt "bieda traktor". Jeśli porównać TDD z Proximą to oba ciągniki stoją na podobnym poziomie zaawansowania technicznego, silnik Iveco w NH to też żaden cud techniki. Patrząc na pomiary w top agrar myśle że jeśli nawet porównać TD80D z Proximą 7441 to silnik Zetora wypadł by napewno nie gorzej niż Iveco :rolleyes:

#155 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 13 luty 2008 - 13:02

New Holland TDD

NH wypuszczając taniego TDD musiał gdzieś uciąć koszty, nie tylko na wyposażeniu. W przeciwnym wypadku poprostu produkował by ubogą wersje TL czy TLA a nie stworzył projekt "bieda traktor". Jeśli porównać TDD z Proximą to oba ciągniki stoją na podobnym poziomie zaawansowania technicznego, silnik Iveco w NH to też żaden cud techniki. Patrząc na pomiary w top agrar myśle że jeśli nawet porównać TD80D z Proximą 7441 to silnik Zetora wypadł by napewno nie gorzej niż Iveco :rolleyes:

Zgoda, ale czy to case jx czy nh td to jednak ma troche mniej napraw gwarancyjnych od zetora, co będzie za kilka lat tego nie wiem

#156 Share dyczkowski

dyczkowski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 618 postów

Napisany 13 luty 2008 - 13:21

New Holland TDD Ale ty mnie człowieku dobijasz....a z kad ta pewnośc ze Zetor tak się spuje skoro nawet starego nie masz..nie mówiac juz o nowym :rolleyes: A skoro jx i td to jest to samo to czemu wszędzie w niemczech jeżdża JX a nie td...

#157 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 13 luty 2008 - 13:52

New Holland TDD

Ale ty mnie człowieku dobijasz....a z kad ta pewnośc ze Zetor tak się spuje skoro nawet starego nie masz..nie mówiac juz o nowym :rolleyes: A skoro jx i td to jest to samo to czemu wszędzie w niemczech jeżdża JX a nie td...

Taa, juz nie jeden myślał że nowa maszyna, będzie się spisywac tak jak stara i się pomylił ( nie myśle tu nawet o zetorze), ale może i macie racje z tą proximą w końcu nowa proxima ma jednostkowe spalanie 220 g/kw, a nie tak jak starsza 254 g/kw i rewers przy kierownicy i wyciszona lepiej

#158 Share beorn

beorn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 13 luty 2008 - 14:03

New Holland TDD nie uwazacie ze tak dosyc duzy spadek mocy na wom w tdd jest po czesci spowodowany bardziej skomplikowanym przeniesieniem napedu?? testowany tdd mial dwie predkosci wom a proxima jedna...

#159 Share dyczkowski

dyczkowski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 618 postów

Napisany 13 luty 2008 - 14:09

New Holland TDD

Taa, juz nie jeden myślał że nowa maszyna, będzie się spisywac tak jak stara i się pomylił ( nie myśle tu nawet o zetorze), ale może i macie racje z tą proximą w końcu nowa proxima ma jednostkowe spalanie 220 g/kw, a nie tak jak starsza 254 g/kw i rewers przy kierownicy i wyciszona lepiej

No wiesz jakos ja juz jednak sporo tych maszynek kupiłem i tego nie załuje :rolleyes: A z tego co wiem to do Proximy mozna załozyć wałek 1000obr. bez zadnego problemu ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 13 luty 2008 - 14:11

New Holland TDD

nie uwazacie ze tak dosyc duzy spadek mocy na wom w tdd jest po czesci spowodowany bardziej skomplikowanym przeniesieniem napedu?? testowany tdd mial dwie predkosci wom a proxima jedna...

Co to wogóle za norma ISO 2288, bo w takiej właśnie zetor podają w artykule że zetor według iso podaje moc a nie w ece r24?
Co do td i jx reklamują w nich właśnie mały spadek mocy na skrzyni biegów bo w iso 80km a w ece r24 76 km to jednak mały spadek mocy