Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Holland TDD

433 odpowiedzi na ten temat

#421 Share Jakub667

Jakub667

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i rolnictwo

Napisany 08 kwiecień 2012 - 19:58

New Holland TDD raczej są na podstawie (jak dla kumpla robiliśmy w golfie w tylniej belce tuleje i rozczepiliśmy kable i potem połączyliśmy to tak samo nacisną z 5 razy pedał płyn zbił powietrze do kupy i robiły się twarde odkręcałem kurek spustowy i upuszczałem powietrze do skutku aż z zaworu nie wydobywały się bombelki )

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New Holland TDD Dzisiaj, 22:31
  •  

#422 Share bercikoo

bercikoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 01 maj 2012 - 20:56

New Holland TDD mam problem z moim new hollandem td80d jak postoi 2 dni to jak go odpale to słyczac jakies stuki przez 5 sekund i przez 6 sekund chodzi na bardzo niskich obrotach potem wchodzi na normalne obroty moze ktos wie co moze byc tego przyczyna

#423 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 01 maj 2012 - 21:34

New Holland TDD opisujesz objawy jakby się zapowietrzał-ciśnienie z pompy może ucieka-warto może sprawdzić zawór przelewowy.
zapali na tym co jest w rozdzielaczu,a potem trochę mu brakuje-zanim podająca uzupełni to parę obrotów musi zrobić.

#424 Share jaro77

jaro77

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 07 maj 2012 - 19:05

New Holland TDD W moim td80 właśnie padła pompa hydrauliczna, wymieniłem koszt z filtrem 800zł. Nadal nie działa hydraulika i podnośnik serwis mi powiedział że raczej padł jakiś zawór w podnośniku który kosztuję około 6000 zł. Czy ktoś miał taką sytuację?

#425 Share cosmos

cosmos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 430 postów

Napisany 27 sierpień 2012 - 21:00

New Holland TDD Czy ktoś już wymieniał uszczelkę cięgien dolnych w TD80D lub podobnym (nr. 47129342)? Bo po 900 mtg i 4,5 roku z prawej olej trochę kapie. Cena tej uszczelki to blisko 50 zł. Czy wystarczy tylko spuścić olej hydrauliczny i wyjąć drążek stabilizatora i wymienić tą uszczelkę?
Nikt nie odpowiada, a podobno to częsta usterka. Ja po spuszczeniu oleju odkręciłem cały "wózek wychylny" bo tak jest wygodniej. Po wyjęciu drążka stabilizatora, należy wyjąć tulejkę w której siedzi uszczelka (ciężka sprawa, ale ściągacz dał radę). Można od razu wymienić też 2 łożyska ślizgowe przegubowe.
Moje pytanie nr.2 na jaki klej uszczelniane są w NH części tylnego mostu, chodzi mi o ten wózek wychylny, bo wygląda mi to na uszczelniacz anaerobowy (uszczelniacze silikonowe raczej odpadają)?

Edytowany przez cosmos, 14 wrzesień 2012 - 21:47.

a

#426 Share koparka

koparka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 04 kwiecień 2013 - 16:57

New Holland TDD Czy ktoś możne wie jak powinien być ustawiony czujnik miernik paliwa w baku new hollanda td95d bo wykręcałem go by zobaczyć czy nie zapchała się wlot rurki zasysającej paliwo a nie popatrzyłem jak on tam był ustawiony i teraz nie działa jak trzeba pokazuje od pełnego do 3/4 dobrze i dalej już nie opada choć paliwa już nie ma w zbiorniku. dziś go przestawiłem o jedna śrubę to pokazywał dobrze w zakresie od pustego do 1/4 potem się zawieszał. na pusto ruszając ręką pływak wskaźnik pokazuje prawidłowo w całym zakresie wiec pływak musi się blokować o ściankę baku.

#427 Share absolwent21

absolwent21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów
  • Zainteresowania:FC Barcelona

Napisany 24 maj 2013 - 20:06

New Holland TDD Witam, czy wymieniał ktoś może uszczelniacz na wale w modelu Td 5020 lub podobnym?? Spod koła pasowego wydostaje się olej i iekawe czy możnaby to zrobić domowym sposobem czy trzeba od razu serwis wzywać??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#428 Share jaro86

jaro86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:motoryzajca, sport

Napisany 13 marzec 2014 - 20:14

New Holland TDD wiecie może czemu przy puszczaniu dzoistika od tura podnosza mi sie tylne ramiona przy podnośniku? niby nie zawsze sie to dzieje, ale zdarza sie

#429 Share crative009

crative009

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 14 marzec 2014 - 21:14

New Holland TDD u mnie to samo sie dzieje pewnie dlatego ze jest duze cisnienie i tur jest wpiety przed rozdzielaczem do podnosnika.

#430 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1685 postów

Napisany 14 marzec 2014 - 21:59

New Holland TDD u mnie też tak jest, najwyraźniej ten typ tak ma

#431 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1685 postów

Napisany 06 styczeń 2015 - 12:35

New Holland TDD

Czy ktoś już wymieniał uszczelkę cięgien dolnych w TD80D lub podobnym (nr. 47129342)? Bo po 900 mtg i 4,5 roku z prawej olej trochę kapie. Cena tej uszczelki to blisko 50 zł. Czy wystarczy tylko spuścić olej hydrauliczny i wyjąć drążek stabilizatora i wymienić tą uszczelkę?
Nikt nie odpowiada, a podobno to częsta usterka. Ja po spuszczeniu oleju odkręciłem cały "wózek wychylny" bo tak jest wygodniej. Po wyjęciu drążka stabilizatora, należy wyjąć tulejkę w której siedzi uszczelka (ciężka sprawa, ale ściągacz dał radę). Można od razu wymienić też 2 łożyska ślizgowe przegubowe.
Moje pytanie nr.2 na jaki klej uszczelniane są w NH części tylnego mostu, chodzi mi o ten wózek wychylny, bo wygląda mi to na uszczelniacz anaerobowy (uszczelniacze silikonowe raczej odpadają)?

ktoś to zmieniał bez odkręcania tych śrub od dołu?? 

#432 Share case-jxu-95

case-jxu-95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 06 styczeń 2015 - 21:26

New Holland TDD

Myślę że bez odkrecania tej obudowy będzie cieżko mechanikiem nie jestem aczkolwiek jak rozszczelniło sie to u mnie to odkręcałem obudowe jak i płyte od tura 

#433 Share crative009

crative009

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 06 styczeń 2015 - 22:37

New Holland TDD

http://www.agrofoto....olland-td-5030/  W tym temacie jest parę wskazówek, i bez rozkręcania się da wymienic

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#434 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1685 postów

Napisany 07 styczeń 2015 - 08:29