młody17

New Holland TDD

Polecane posty

szatek    3

Panowie, jak myślicie, TD80D da sobie radę z przyczepą Pottinger Faro 3500? Pytanie czysto teoretyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristaps    9

Witam, mam pytanko jakie sprzęgło posiada NH TDD czy jest mokre czy suche?


,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

a czy wy też w swoich dolne cięgna musieliście opuszczać, na gwincie, bo ja dzisiaj w TD5050 chciałem podpiąć agregat i nasmarować, a tam cięgna wyżej niż zaczepy od agregatu, opuściliśmy na śrubach, ale jeszcze trzeba opuścić, żeby agregat w ziemię wszedł:P, wy też tak mieliście???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek1234    0

u mnie w td80d nie ma tego problemu, troche opuscilem na gwincie, zakladam belke zaczepowa i bez problemu podejezdzam pod zaczep agregatu, zaglebia sie tez normalnie. a wieszak na ktorym otworze ciegla trzyma, moze da sie krocej? ewentualnie ogranicznik przytrzymuje ciegla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

ja na razie wykręcę jeszcze trochę, a jak przyjedzie serwis na przegląd to powiem, żeby podnośnik na frezach opuścili i będzie dobrze... wtedy będzie można wkręcić gwint w cięgnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek29    24

Witam. Mam pytanie: zamierzam wziąć ciągnik New Holland TD60D na "młodego rolnika". Orientuje się ktoś w jakiej cenie netto może stać taka maszyna w wersji podstawowej??? oraz czy pługi 3-skibowe uni group pociągnie na ziemi III i IV klasa (trochę kamieniste). Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    162

no to jakieś 100000 brutto z klimą i pnełmatyką a z pługami będzie miał problem a nie lepiej dać 5000 tysi więcej i wziąć TD70d-71 koni bo TD60d ma 59 koni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek29    24

Jeśli chodzi o klimę to jest mi zupełnie nie potrzebna, dla mnie to zbyteczny wydatek. W takim razie masz rację, lepiej dać więcej i mieć coś porządnego a te 5 tyś. to nie tak dużo. Dzięki za odpowiedź :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek29    24

a ten TD5020 w wyposażeniu: obciążniki przednie i tylne i szersze ogumienie to w jakiej cenie może stać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilnicki96    4

panowie a taki ciagnik ile teras moze kosztowac i czy mozna 3 skibowy pług obracany i czy nie bedzie zabardzo w dupe dostawal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek29    24

Do 60 koni mechanicznych można co najwyżej 3 skiby po 30cm(oczywiście na nie za ciężkich ziemiach). A nie lepiej dołożyć te 20 tyś. i mieć 80KM??? Wtedy 3 skibowe obracalne bez problemu pociągnie. Ten diler co się ogłosił parę postów wyżej ma na prawdę atrakcyjne ceny ma nawet SERIĘ T4!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek29    24

Może ktoś z was wie dlaczego ludzie sprzedają ciągniki New Hollanda z roczników 2000-2008 bo takich można spotkać dużo na allegro, czy te ciągniki mają jakieś wady??? Bo trochę dziwne to jest że ciągniki praktycznie nowe są już wystawiane.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

Do 60 koni mechanicznych można co najwyżej 3 skiby po 30cm(oczywiście na nie za ciężkich ziemiach). A nie lepiej dołożyć te 20 tyś. i mieć 80KM??? Wtedy 3 skibowe obracalne bez problemu pociągnie. Ten diler co się ogłosił parę postów wyżej ma na prawdę atrakcyjne ceny ma nawet SERIĘ T4!!!!

a do mnie nie odpisał, chyba skrzynkę mu zatkaliśmy :) wierz może ile t4 55 konny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek29    24

Niestety nie wiem. Ja pytałem o model TD5030 rewers, max obciążniki, napęd na 4 koła. I za to wyszło 95tyś netto i (cytat) "możemy jeszcze pogadać o cenie" więc do niewielkich negocjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj