Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 2 głosów

Wladimirec T25A

Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 13 czerwiec 2008 - 17:24

Wladimirec T25A 1.Dane techniczne

rok produkcji, 1983
- Silnik D21A1, Pełna Nominalna moc 31,5KM Efektywna moc 29KM
- Typ czterosuwowy, dwucylindrowy,wysokoprężny z bezpośrednim wtryskiem paliwa (komora w tłoku), chłodzony powietrzem
- pojemnosci zbiorników: silnik 7l, szkrzynia biegów 10l
- Kabina z radiem, ogrzewana, jakiś patent do uruchamiania cieczą łatwopalną w mroźne dni
- Ceny nie wiem bo on był na wymiane za pyry do ruska
- Brony 5-cio polowe, na podorywka pług 3x30 na głęboko 2x30, kopaczka, przyczepy, zgrabiarka, pająk, rozsiewacz, sadzarka,
-
- ma coś ok 6tyś MTG jest od nowości ale licznik pare lat nie nabijał, Jest od nowośći
- zatarcie na wale korbowym, przegrzany korbowód, wymiana wszystkich opon, pierścienie, wymiana łożyska oporowego sprzęgła
- coś ok 2,500tyś za wszystkie inne remonty bez opon

2. Praca maszyny
-Kabina jak na tamte czasy super wyciszona, lakierek się trzyma choć wyblakł
-Ciągnik wytrzymały mało awaryjny, wytrzymałe łożyska bardzo mam oryginalne prawie wszystkie, Jak się chce to pokaże swoją siłe
-Coś ok 2,5l/MTG
-awarii dużo nie ma lubi przeciekać czasami
-na polu super się sprawuje nie narzekam mam obciązniki więc ma większy uciąg, w transporcie w położeniu środkowym po dziurach bardzo trzęsie

3. Opinia
Podoba mi się zmiana prześwitu, cicha kabina, wytrzymałość, możliwości na swoją siłę, prędkość
Nie podoba mi się to że nie mam 2 wajch do biegów, brak obciążików na tylnych kołach w oryginale, układ kierowniczy

Największa zaleta że można szybko jeździć na wstecznym
Największa wada układ kierowniczy

Tak kupiłbym go jescze raz bez zastanowienia choć nowego T25 nie dostanę to używanego, lub T30

Załączone miniaturki

• Zdj_cie000_0001.jpg

Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wladimirec T25A Dzisiaj, 16:45
  •